JetBrains ReSharper - Personal
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Rozszerzenie Visual Studio dla programistów .NET

JetBrains ReSharper

ReSharper to rewelacyjny dodatek do Visual Studio znakomicie podnoszący wydajność pracy i wprowadzający szereg ułatwień, które doceni każdy programista .NET. Wystarczy wspomnieć, że programiści, którzy używają ReSharper'a nie wyobrażają sobie pracy bez niego.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Jak ReSharper pomaga użytkownikom Visual Studio

Analizy jakości kodu

Analiza jakości kodu w locie jest dostępna w językach C#, VB.NET, XAML, ASP.NET, ASP.NET MVC, JavaScript, TypeScript, CSS, HTML i XML. Od razu dowiesz się, czy Twój kod wymaga poprawy.

Eliminacja błędów i zapachów kodu

ReSharper nie tylko ostrzega Cię, gdy wystąpi problem w Twoim kodzie, ale zapewnia setki szybkich poprawek , aby automatycznie rozwiązać problemy. W prawie każdym przypadku możesz wybrać najlepszą szybką poprawkę z różnych opcji.

Bezpieczne zmiany w bazie kodu

Zautomatyzowane refaktoryzacje kodu obejmujące całe rozwiązanie pomagają w bezpiecznej zmianie bazy kodu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ożywić stary kod, czy uporządkować strukturę projektu, możesz polegać na ReSharper.

Błyskawiczne sprawdzenie całego rozwiązania

Możesz błyskawicznie nawigować i przeszukiwać całe rozwiązanie. Przejdź do dowolnego pliku, typu lub elementu członkowskiego typu lub przejdź od określonego symbolu do jego zastosowań, symboli podstawowych i pochodnych lub implementacji.

Pomocnik do edycji kodu

Wiele pomocników do edycji kodu, w tym rozszerzona technologia IntelliSense, setki natychmiastowych przekształceń kodu, automatyczne importowanie przestrzeni nazw, zmiana kolejności kodu i wyświetlanie dokumentacji.

Przestrzeganie standardów kodowania

Styl kodu i funkcja formatowania z dopracowanymi ustawieniami specyficznymi dla języka pomogą Ci pozbyć się nieużywanego kodu i stworzyć wspólny standard kodowania dla Twojego zespołu.

ReSharper sprawia, że ​​Visual Studio jest znacznie lepszym IDE

Analiza kodu

ReSharper rozszerza Visual Studio o ponad 2200 inspekcji kodu w locie dla C#, VB.NET, ASP.NET, JavaScript, TypeScript i innych technologii. W przypadku większości inspekcji ReSharper zapewnia szybkie poprawki (żarówki) w celu ulepszenia kodu.

Znajdź i usuń nieużywany kod? Przeprowadź migrację kodu do najnowszej wersji C#? Konwertuj pętle do LINQ do woli? Znajdź i zapobiegaj możliwym wyjątkom? Używasz wspólnego standardu nazewnictwa? Wszystko to i wiele innych ulepszeń kodu są możliwe dzięki analizie kodu ReSharper.

Refaktoryzacje

Ponad 60 refaktoryzacji i ponad 450 działań kontekstowych pomaga bezpiecznie organizować kod i przenosić go wokół rozwiązania, rozdzielać odpowiedzialność, oddzielać, zmniejszać złożoność lub po prostu używać alternatywnej składni języka.

Nawigacja i wyszukiwanie

ReSharper pomaga błyskawicznie dostać się do dowolnego kodu w rozwiązaniu , bez względu na wielkość rozwiązania. Może również nawigować od dowolnego symbolu do powiązanego z nim kodu , takiego jak implementacje danego interfejsu, metody rozszerzające klasy lub użycia pola.

Formatowanie i czyszczenie kodu

Skonfiguruj i zastosuj styl kodu na podstawie własnych preferencji lub standardu zespołu . Ustawienia stylu i formatowania kodu dla C#, VB.NET, ASP.NET, JavaScript, TypeScript i innych języków można stosować w dowolnym zakresie, od wyboru do rozwiązania.

Generowanie kodu

ReSharper może stworzyć dla Ciebie dużo kodu : od nowych plików i klas po bloki warunkowe i identyfikatory GUID; z metod i właściwości wymaganych przez implementowany interfejs do sprawdzania równości i formatowania elementów członkowskich.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 Miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
P-S.RS0-Y
Segment rynku:
Niekomercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 8/10/11, Windows Server 2012, 2012 R2, 2016, 2019
Procesor
2 GHz
Pamięć RAM
4 GB
Miejsce na dysku twardym
500 Mb
Dodatkowe informacje
Microsoft Visual Studio 2010 SP1, 2012 Update 3, 2013 Update 5, 2015 Update 3, 2017, 2019, 2022, .NET Framework 4.7.2 lub wyższy
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł