JetBrains ReSharper - Personal
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Rozszerzenie Visual Studio dla programistów .NET

JetBrains ReSharper

ReSharper to rewelacyjny dodatek do Visual Studio znakomicie podnoszący wydajność pracy i wprowadzający szereg ułatwień, które doceni każdy programista .NET. Wystarczy wspomnieć, że programiści, którzy używają ReSharper'a nie wyobrażają sobie pracy bez niego.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Jak ReSharper pomaga użytkownikom Visual Studio

Analizy jakości kodu

Analiza jakości kodu w locie jest dostępna w językach C#, VB.NET, XAML, ASP.NET, ASP.NET MVC, JavaScript, TypeScript, CSS, HTML i XML. Od razu dowiesz się, czy Twój kod wymaga poprawy.

Eliminacja błędów i zapachów kodu

ReSharper nie tylko ostrzega Cię, gdy wystąpi problem w Twoim kodzie, ale zapewnia setki szybkich poprawek , aby automatycznie rozwiązać problemy. W prawie każdym przypadku możesz wybrać najlepszą szybką poprawkę z różnych opcji.

Bezpieczne zmiany w bazie kodu

Zautomatyzowane refaktoryzacje kodu obejmujące całe rozwiązanie pomagają w bezpiecznej zmianie bazy kodu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ożywić stary kod, czy uporządkować strukturę projektu, możesz polegać na ReSharper.

Błyskawiczne sprawdzenie całego rozwiązania

Możesz błyskawicznie nawigować i przeszukiwać całe rozwiązanie. Przejdź do dowolnego pliku, typu lub elementu członkowskiego typu lub przejdź od określonego symbolu do jego zastosowań, symboli podstawowych i pochodnych lub implementacji.

Pomocnik do edycji kodu

Wiele pomocników do edycji kodu, w tym rozszerzona technologia IntelliSense, setki natychmiastowych przekształceń kodu, automatyczne importowanie przestrzeni nazw, zmiana kolejności kodu i wyświetlanie dokumentacji.

Przestrzeganie standardów kodowania

Styl kodu i funkcja formatowania z dopracowanymi ustawieniami specyficznymi dla języka pomogą Ci pozbyć się nieużywanego kodu i stworzyć wspólny standard kodowania dla Twojego zespołu.

ReSharper sprawia, że ​​Visual Studio jest znacznie lepszym IDE

Analiza kodu

ReSharper rozszerza Visual Studio o ponad 2200 inspekcji kodu w locie dla C#, VB.NET, ASP.NET, JavaScript, TypeScript i innych technologii. W przypadku większości inspekcji ReSharper zapewnia szybkie poprawki (żarówki) w celu ulepszenia kodu.

Znajdź i usuń nieużywany kod? Przeprowadź migrację kodu do najnowszej wersji C#? Konwertuj pętle do LINQ do woli? Znajdź i zapobiegaj możliwym wyjątkom? Używasz wspólnego standardu nazewnictwa? Wszystko to i wiele innych ulepszeń kodu są możliwe dzięki analizie kodu ReSharper.

Refaktoryzacje

Ponad 60 refaktoryzacji i ponad 450 działań kontekstowych pomaga bezpiecznie organizować kod i przenosić go wokół rozwiązania, rozdzielać odpowiedzialność, oddzielać, zmniejszać złożoność lub po prostu używać alternatywnej składni języka.

Nawigacja i wyszukiwanie

ReSharper pomaga błyskawicznie dostać się do dowolnego kodu w rozwiązaniu , bez względu na wielkość rozwiązania. Może również nawigować od dowolnego symbolu do powiązanego z nim kodu , takiego jak implementacje danego interfejsu, metody rozszerzające klasy lub użycia pola.

Formatowanie i czyszczenie kodu

Skonfiguruj i zastosuj styl kodu na podstawie własnych preferencji lub standardu zespołu . Ustawienia stylu i formatowania kodu dla C#, VB.NET, ASP.NET, JavaScript, TypeScript i innych języków można stosować w dowolnym zakresie, od wyboru do rozwiązania.

Generowanie kodu

ReSharper może stworzyć dla Ciebie dużo kodu : od nowych plików i klas po bloki warunkowe i identyfikatory GUID; z metod i właściwości wymaganych przez implementowany interfejs do sprawdzania równości i formatowania elementów członkowskich.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
P-S.RS0-Y
Segment rynku:
Niekomercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, Windows Server
System operacyjny
Windows 11, 10, Windows Server 2022, 2019
Procesor
2 GHz
Pamięć RAM
16 GB
Miejsce na dysku twardym
500 MB