JetBrains ReSharper C++ - Personal
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Rozszerzenie Visual Studio dla programistów C++

JetBrains ReSharper C ++

ReSharper C ++ sprawia, że ​​Visual Studio jest lepszym IDE dla programistów C ++, zapewniając analizę kodu w locie, szybkie poprawki, zaawansowane wyszukiwanie i nawigację, inteligentne uzupełnianie kodu, refaktoryzacje, różne opcje generowania kodu i inne funkcje, które pomogą Ci usprawnić codzienne wydajność.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Bądź na bieżąco z rozwojem C++

Popraw jakość swojego kodu

ReSharper C++ podkreśla problemy z kodem i zapewnia szybkie poprawki. Nieosiągalny kod? Zbędne oświadczenia? Krojenie podejrzanego obiektu? Nieprawidłowy specyfikator formatu? ReSharper C++ zwróci Twoją uwagę na te i inne potencjalne błędy i pomoże je naprawić.

Znajdź swoją drogę przez kod

ReSharper C++ ułatwia poruszanie się po projekcie. Przejdź do dowolnego pliku, typu lub członka typu i znajdź ich zastosowania. Wystarczy kilka kliknięć, aby przejść od symbolu kodu do jego deklaracji, definicji, symbolu bazowego lub pochodnego

Ciesz się niezawodnymi refaktoryzacjami

Refaktoryzacja kodu pomaga bezpiecznie zmienić bazę kodu, co jest szczególnie ważne w języku tak złożonym, jak C++. Akcje kontekstowe umożliwiają przełączanie się między alternatywnymi konstrukcjami składni i służą jako skróty do akcji generowania kodu.

Wybierz swój styl kodu

Dostosuj edytor do stylu kodu preferowanego przez Twój zespół. Możesz zapisać swoje preferencje dotyczące formatowania i nazewnictwa w pliku ustawień i udostępniać je innym.

Wielofunkcyjność

Potrzebujesz C# i C++ do swojego projektu? Z ReSharper i ReSharper C++ objętymi tą samą licencją oraz z inteligentną obsługą C++/CLI, korzystanie z obu nie stanowi już problemu!

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
P-S.RC-Y
Segment rynku:
Niekomercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, Windows Server
System operacyjny
Windows 11, 10, Windows Server 2022, 2019
Procesor
2 GHz
Pamięć RAM
4 GB
Miejsce na dysku twardym
500 MB