JetBrains RubyMine - Personal
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Najbardziej inteligentne IDE Ruby i Rails

JetBrains RubyMine

RubyMine to zintegrowane środowisko programistyczne, które pomaga zwiększyć produktywność w każdym aspekcie opracowywania projektów Ruby/Rails – od pisania i debugowania kodu po testowanie i wdrażanie gotowej aplikacji. Ta sekcja zawiera krótki przegląd najważniejszych funkcji dostępnych w RubyMine.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Ulepszaj swoje projekty

Pracuj szybciej dzięki inteligentnemu edytorowi

Wydajniej twórz wysokiej jakości kod dzięki pierwszorzędnej obsłudze Ruby i Rails, JavaScript i CoffeeScript, ERB i HAML, CSS, Sass i Less i nie tylko.

Skorzystaj ze specyficznej dla języka składni i wyróżniania błędów, formatowania kodu, uzupełniania kodu i szybkiej dokumentacj

Znajdź swoją drogę

Użyj inteligentnego wyszukiwania, aby przejść do dowolnej klasy, pliku lub symbolu, a nawet do dowolnego okna akcji lub narzędzia IDE. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do deklaracji, super metody, testu, zastosowań, implementacji i nie tylko.

Ciesz się super szybką nawigacją w projekcie Rails dzięki widokowi projektu opartemu na MVC oraz diagramom zależności modelu, klasy i klejnotu.

Wykrywaj i eliminuj zapachy kodu

Postępuj zgodnie z najlepszymi praktykami społeczności dzięki inspekcjom kodu, które weryfikują Twój kod pod kątem wielu rodzajów możliwych błędów i zapewniają ulepszenia w locie z opcjami szybkiej naprawy.

Zautomatyzowane, ale bezpieczne refaktoryzacje pomagają oczyścić Twój kod i sprawić, że będzie on łatwiejszy w utrzymaniu. Refaktoryzacje zgodne z Railsem pomagają w dokonywaniu zmian w całym projekcie: na przykład zmiana nazwy kontrolera spowoduje również zmianę nazwy helpera, widoków i testów.

Testuj i debuguj z przyjemnością

Użyj potężnego debuggera z graficznym interfejsem użytkownika dla Ruby, JavaScript i CoffeeScript. Ustawiaj punkty przerwania, uruchamiaj kod krok po kroku i korzystaj ze wszystkich dostępnych informacji na wyciągnięcie ręki.

Twórz i uruchamiaj testy RSpec, Cucumber, Shoulda, MiniTest i Test::Unit z pomocą kodowania i uruchamianiem testów opartym na graficznym interfejsie użytkownika.

Ciesz się dopracowaną przestrzenią roboczą

W RubyMine możesz szybko poczuć się jak w domu, dzięki konfigurowalnym schematom kolorów, schematom klawiatury i wszystkim ustawieniom wyglądu i działania, których potrzebujesz do produktywnego rozwoju.

Oszczędzaj czas dzięki ujednoliconemu interfejsowi użytkownika do pracy z systemami Git, SVN, Mercurial i innymi systemami kontroli wersji.

Zarządzaj środowiskiem projektu

Ciesz się bezproblemową integracją z narzędziami takimi jak Rake Task Runner, Rails Generators, Bundler, RVM/Rbenv, Zeus i innymi. Terminal jest również dostępny jako okno narzędzi IDE, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Łatwo skonfiguruj automatyczne wdrażanie przez FTP lub SFTP i zarządzaj swoją infrastrukturą za pomocą Vagrant, Capistrano, Chef lub Puppet.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
P-S.RM-Y
Segment rynku:
Niekomercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, Windows Server, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 10 lub nowszy, Windows Server 2019 lub nowszy, macOS 11.0 lub nowszy, Dowolna dystrybucja Linuksa obsługująca Gnome, KDE lub Unity DE.
Pamięć RAM
2 GB (zalecane 8GB)
Miejsce na dysku twardym
minimum 3.5 GB
Ekran
1024×768