JetBrains RubyMine- Personal
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Najbardziej inteligentne IDE Ruby i Rails

JetBrains RubyMine

RubyMine to zintegrowane środowisko programistyczne, które pomaga zwiększyć produktywność w każdym aspekcie opracowywania projektów Ruby/Rails – od pisania i debugowania kodu po testowanie i wdrażanie gotowej aplikacji. Ta sekcja zawiera krótki przegląd najważniejszych funkcji dostępnych w RubyMine.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Ulepszaj swoje projekty

Pracuj szybciej dzięki inteligentnemu edytorowi

Wydajniej twórz wysokiej jakości kod dzięki pierwszorzędnej obsłudze Ruby i Rails, JavaScript i CoffeeScript, ERB i HAML, CSS, Sass i Less i nie tylko.

Skorzystaj ze specyficznej dla języka składni i wyróżniania błędów, formatowania kodu, uzupełniania kodu i szybkiej dokumentacj

Znajdź swoją drogę

Użyj inteligentnego wyszukiwania, aby przejść do dowolnej klasy, pliku lub symbolu, a nawet do dowolnego okna akcji lub narzędzia IDE. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do deklaracji, super metody, testu, zastosowań, implementacji i nie tylko.

Ciesz się super szybką nawigacją w projekcie Rails dzięki widokowi projektu opartemu na MVC oraz diagramom zależności modelu, klasy i klejnotu.

Wykrywaj i eliminuj zapachy kodu

Postępuj zgodnie z najlepszymi praktykami społeczności dzięki inspekcjom kodu, które weryfikują Twój kod pod kątem wielu rodzajów możliwych błędów i zapewniają ulepszenia w locie z opcjami szybkiej naprawy.

Zautomatyzowane, ale bezpieczne refaktoryzacje pomagają oczyścić Twój kod i sprawić, że będzie on łatwiejszy w utrzymaniu. Refaktoryzacje zgodne z Railsem pomagają w dokonywaniu zmian w całym projekcie: na przykład zmiana nazwy kontrolera spowoduje również zmianę nazwy helpera, widoków i testów.

Testuj i debuguj z przyjemnością

Użyj potężnego debuggera z graficznym interfejsem użytkownika dla Ruby, JavaScript i CoffeeScript. Ustawiaj punkty przerwania, uruchamiaj kod krok po kroku i korzystaj ze wszystkich dostępnych informacji na wyciągnięcie ręki.

Twórz i uruchamiaj testy RSpec, Cucumber, Shoulda, MiniTest i Test::Unit z pomocą kodowania i uruchamianiem testów opartym na graficznym interfejsie użytkownika.

Ciesz się dopracowaną przestrzenią roboczą

W RubyMine możesz szybko poczuć się jak w domu, dzięki konfigurowalnym schematom kolorów, schematom klawiatury i wszystkim ustawieniom wyglądu i działania, których potrzebujesz do produktywnego rozwoju.

Oszczędzaj czas dzięki ujednoliconemu interfejsowi użytkownika do pracy z systemami Git, SVN, Mercurial i innymi systemami kontroli wersji.

Zarządzaj środowiskiem projektu

Ciesz się bezproblemową integracją z narzędziami takimi jak Rake Task Runner, Rails Generators, Bundler, RVM/Rbenv, Zeus i innymi. Terminal jest również dostępny jako okno narzędzi IDE, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Łatwo skonfiguruj automatyczne wdrażanie przez FTP lub SFTP i zarządzaj swoją infrastrukturą za pomocą Vagrant, Capistrano, Chef lub Puppet.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
P-S.RM-Y
Segment rynku:
Niekomercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja