JetBrains PyCharm - Commercial
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Python IDE dla profesjonalnych programistów

JetBrains PyCharm Pro

PyCharm to doskonałe i kompletne IDE dla programistów Python'a obsługujące framework Django. PyCharm posiada funkcje podpowiadania składni, analizy i refaktoryzacji kodu źródłowego, łatwe nawigowanie pomiędzy plikami, klasami, metodami, etc., Obsługiwanymi systemami kontroli wersji są min. Mercurial, Subversion, Git i Perforce. Zaawansowany, graficzny debugger umożliwia dokładne prześledzenie wykonywania programu. IDE obsługuje również testy jednostkowe.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Kompletny pakiet

Inteligentna pomoc Pythona

PyCharm zapewnia inteligentne uzupełnianie kodu, inspekcje kodu, wyróżnianie błędów w locie i szybkie poprawki, a także automatyczną refaktoryzację kodu i bogate możliwości nawigacji.

Web Development Frameworks

PyCharm oferuje doskonałe wsparcie dla nowoczesnych frameworków do tworzenia stron internetowych, takich jak Django, Flask, Google App Engine, Pyramid i web2py.

Narzędzia naukowe

PyCharm integruje się z IPython Notebook, ma interaktywną konsolę Pythona i obsługuje Anacondę, a także wiele pakietów naukowych, w tym matplotlib i NumPy.

Obsługa różnych technologii

Oprócz Pythona PyCharm obsługuje JavaScript, CoffeeScript, TypeScript, Cython, SQL, HTML/CSS, języki szablonów, AngularJS, Node.js i inne.

Możliwości zdalnego rozwoju

Uruchamiaj, debuguj, testuj i wdrażaj aplikacje na zdalnych hostach lub maszynach wirtualnych za pomocą zdalnych tłumaczy, zintegrowanego terminala ssh oraz integracji z platformami Docker i Vagrant.

Wbudowane narzędzia programistyczne

Ogromna kolekcja narzędzi po wyjęciu z pudełka: zintegrowany debugger i program uruchamiający testy; Profiler Pythona; wbudowany terminal; oraz integracja z głównymi systemami VCS i wbudowanymi narzędziami bazodanowymi.

Wszystkie narzędzia Python w jednym miejscu

Bądź bardziej produktywny

Oszczędź czas, podczas gdy PyCharm zajmie się rutyną. Skoncentruj się na większych rzeczach i zastosuj podejście skoncentrowane na klawiaturze, aby w pełni wykorzystać wiele funkcji produktywności PyCharm.

Uzyskaj inteligentną pomoc

PyCharm wie wszystko o Twoim kodzie. Polegaj na nim, jeśli chodzi o inteligentne uzupełnianie kodu, sprawdzanie błędów w locie i szybkie poprawki, łatwą nawigację po projekcie i wiele więcej.

Popraw jakość kodu

Pisz schludny i łatwy w utrzymaniu kod, podczas gdy środowisko IDE pomaga zachować kontrolę nad jakością dzięki kontrolom PEP8, pomocy w testowaniu, inteligentnym refaktoryzacji i wielu inspekcjom.

Po prostu wszystko, czego potrzebujesz

PyCharm został zaprojektowany przez programistów dla programistów, aby zapewnić wszystkie narzędzia potrzebne do produktywnego programowania w Pythonie.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
C-S.PC-Y
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja