JetBrains DataGrip - Commercial
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Wiele baz danych, jedno narzędzie, spójne działanie w systemach operacyjnych Windows, macOS i Linux.

JetBrains DataGrip

Poznaj DataGrip nowe IDE bazy danych, które jest dostosowane do specyficznych potrzeb profesjonalnych programistów SQL.

DataGrip to wieloplatformowe środowisko IDE, które zapewnia spójne działanie w systemach operacyjnych Windows, macOS i Linux.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Dlaczego DataGrip?

Inteligentna konsola zapytań

Umożliwia wykonywanie zapytań w różnych trybach i zapewnia lokalną historię, która śledzi całą Twoją aktywność i chroni przed utratą projektu.

Sprawna nawigacja po schemacie

Pozwala przeskoczyć do dowolnej tabeli, widoku lub procedury według jej nazwy poprzez odpowiednią akcję lub bezpośrednio z jej użycia w kodzie SQL.

Inteligentne uzupełnianie kodu

DataGrip zapewnia uzupełnianie kodu zależne od kontekstu, pomagając w szybszym pisaniu kodu SQL. Ukończenie uwzględnia strukturę tabel, klucze obce, a nawet obiekty bazy danych utworzone w edytowanym kodzie.

Analiza na bieżąco i szybkie poprawki

DataGrip wykrywa prawdopodobne błędy w kodzie i sugeruje najlepsze opcje ich naprawy w locie. Natychmiast poinformuje Cię o nierozwiązanych obiektach, używając słów kluczowych jako identyfikatorów i zawsze oferuje sposób na rozwiązanie problemów.

Refaktoryzacje w plikach i schematach SQL

DataGrip poprawnie rozpoznaje wszystkie odwołania w kodzie SQL i pomaga w ich refaktoryzacji. Kiedy zmienisz nazwę zmiennej lub aliasu, zaktualizuje to ich użycie w całym pliku. Rzeczywiste nazwy tabel w bazie danych są aktualizowane po zmianie nazw odwołań do nich w zapytaniach. Istnieje nawet podgląd wykorzystania tabel/widoków w innych widokach, procedurach składowanych i funkcjach.

Integracja kontroli wersji

Zapewniamy zunifikowane wsparcie dla wszystkich głównych systemów kontroli wersji: Git, SVN, Mercurial i wielu innych.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
C-S.DB-Y
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja