JetBrains GoLand - Personal
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Twórz wydajny i niezawodny kod szybciej, niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy profesjonalistą.

JetBrains GoLand

GoLand to nowe komercyjne IDE firmy JetBrains mające na celu zapewnienie ergonomicznego środowiska rozwoju dla GO. Nowe IDE rozszerza platformę InteliiJ o pomoc w zakresie kodowania i integracji narzędzi specyficznych dla języka GO.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Dlaczego GoLand?

GoLand ułatwia czytanie, pisanie i zmianę kodu

Wykrywanie błędów w locie i sugestie poprawek, szybkie i bezpieczne refaktoryzacje z jednoetapowym cofaniem, inteligentne uzupełnianie kodu, wykrywanie martwego kodu i wskazówki dotyczące dokumentacji pomagają wszystkim programistom Go, od początkujących po doświadczonych profesjonalistów, tworzyć szybkie i wydajne, i niezawodny kod.

Przeskakuj między typami, plikami i innymi symbolami

Odkrywanie i zrozumienie zespołu, spuścizny lub projektów zagranicznych zajmuje dużo czasu i wysiłku. Nawigacja po kodzie GoLand pomaga w poruszaniu się z natychmiastowym przełączaniem się na metody cieniowane, implementacje, zastosowania, deklaracje lub interfejsy implementowane według typów. Przeskakuj między typami, plikami lub innymi symbolami lub znajdź ich zastosowania i zbadaj je za pomocą wygodnego grupowania według typu użycia.

Potężne wbudowane narzędzia pomagają uruchamiać i debugować aplikacje

Zaawansowane wbudowane narzędzia pomagają uruchamiać i debugować aplikacje. Możesz pisać i debugować testy bez żadnych dodatkowych wtyczek lub wysiłku związanego z konfiguracją, a także testować swoje aplikacje bezpośrednio w IDE. Wbudowane narzędzie Code Coverage sprawi, że Twoje testy nie pominą niczego ważnego.

Gotowe wsparcie dla Git, GitHub i Mercurial

GoLand zapewnia gotowe wsparcie dla Git, GitHub i Mercurial. Perforce, ClearCase i inne są obsługiwane przez wtyczki instalowane przez użytkownika.

GoLand nie byłby prawdziwym IDE bez bogatego zestawu narzędzi

GoLand nie byłby prawdziwym IDE bez bogatego zestawu narzędzi, które oprócz podstawowego programowania Go obsługują JavaScript, TypeScript, NodeJS, SQL, Bazy danych, Docker, Kubernetes i Terraform. Wszystkie te możliwości sprawiają, że jest on doskonale przygotowany do pracy nad każdym zadaniem, czy to nowoczesną aplikacją internetową, czy narzędziami DevOps.

Dostosuj, rozszerz i zmień wszystko według własnego gustu

Bogaty ekosystem GoLand obejmuje ponad 1000 wtyczek, które można wykorzystać do dostosowania IDE do własnych potrzeb. Dostosuj, rozszerz i zmień wszystko według własnego gustu: od dodania obsługi projektów Angular i Vue.js lub uzyskania paska postępu Nyan Cat, po ustawienie zupełnie innego motywu IDE.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
P-S.GO-Y
Segment rynku:
Niekomercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, Windows Server, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 10 lub nowszy, Windows Server 2019 lub nowszy, macOS 11.0 lub nowszy, Dowolna dystrybucja Linuksa obsługująca Gnome, KDE lub Unity DE.
Pamięć RAM
2 GB (zalecane 4GB)
Miejsce na dysku twardym
minimum 3.5 GB
Ekran
1024×768