JetBrains dotUltimate - Commercial
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Wszystkie narzędzia .NET, ReSharper C++ i JetBrains Rider w jednym pakiecie

JetBrains dotUltimate

dotUltimate umożliwia łatwe przełączanie się między Visual Studio z ReSharper i JetBrains Rider. Możesz pracować nad swoimi projektami Windows w Visual Studio z rozszerzeniem ReSharper, a jednocześnie używać szybkiego i wydajnego JetBrains Rider do wieloplatformowego programowania .NET. Z licencją dotUltimate otrzymujesz oba IDE (plus inne sprytne narzędzia) do tworzenia wysokiej jakości aplikacji w dowolnym środowisku i zwiększania produktywności.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

dotUltimate: Wzmocnienie rozwoju .NET i Visual Studio

Każda licencja dotUltimate umożliwia jednemu programiście korzystanie z narzędzi JetBrains:

ReSharper

Rozszerzenie Visual Studio dla programistów .NET

Rider

Szybkie, wieloplatformowe IDE .NET

ReSharper C++

Rozszerzenie Visual Studio dla programistów C++

dotTrace

Profiler wydajności platformy .NET

dotMemory

Profiler pamięci .NET

dotCover

Program uruchamiający testy jednostkowe .NET i narzędzie pokrycia kodu

dotPeek

Dekompilator .NET i przeglądarka asemblera

Licencja dotUltimate obejmuje również wtyczki do dotCover i dotTrace w Rider.

Twój kompletny zestaw narzędzi .NET

Niezależnie od tego, jaki rodzaj rozwoju wybierzesz, z dotUltimate Twoje kodowanie będzie naprawdę mocne. Obejmuje rozszerzenia Visual Studio, samodzielne środowisko IDE oraz zestaw narzędzi do profilowania i pokrycia, które pomogą Ci wykorzystać niezliczone możliwości, jakie daje programowanie .NET.

Programowanie .NET obejmuje szeroki zakres obszarów — jest to rozbudowany program korporacyjny z .NET Framework, programowanie wieloplatformowe z .NET Core, aplikacje mobilne z Xamarin, gry z Unity, aplikacje do uruchamiania w chmurach AWS lub Azure oraz aplikacje internetowe z Blazor, Razor i ASP.NET/ASP.NET Core. Bez względu na to, co tworzysz, dotUltimate Cię obejmuje.

Zasięg profilu i ścieżki

Licencja dotUltimate to doskonały wybór dla programistów, którym zależy na wyeliminowaniu wąskich gardeł wydajności, zatkaniu wycieków pamięci i zapewnieniu, że ich testy jednostkowe są w pełni objęte. Dzięki wszechstronnym, łatwym w użyciu narzędziom dotUltimate, możesz skutecznie i wydajnie rozwiązywać problemy z wydajnością i zużyciem pamięci na wszystkich etapach cyklu rozwoju.

dotCover, dotTrace i dotMemory, a także wtyczki dotCover i dotTrace dla Rider, są dostępne tylko w ramach licencji dotUltimate.

Więcej narzędzi w tej samej cenie

Czy spędziłeś niezliczone godziny, próbując przekonać swojego menedżera, aby uaktualnił twoją licencję „ReSharper Ultimate” do „ReSharper Ultimate + Rider”, tylko po to, by odmówić z powodu dodatkowych kosztów? Już nie!

Dzięki elastycznej licencji dotUltimate możesz mieszać i dopasowywać oba narzędzia, wybierając za każdym razem odpowiednie do zadania. Łatwe przechodzenie między ReSharper i Rider bez konieczności zakupu dodatkowej licencji. Co więcej, kosztuje dokładnie tyle samo, co licencja ReSharper Ultimate!

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
C-S.DUL-Y
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Dodatkowe informacje
Pełen opis wymagań technicznych zawartych programów znajduje się na strone producenta dostępnej pod linkiem: https://www.jetbrains.com/dotnet/download/system-requirements/