Maxon Cinema 4D - odnowienie subskrypcji 1 rok
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres aktualizacji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Cinema 4D - odnowienie subskrypcji - oprogramowanie do animacji 3D, modelowania, symulacji i renderowania.

Cinema 4D to zaawansowane oprogramowanie 3D do modelowania, animacji, symulacji i renderowania. Szybki, wydajny, elastyczny i stabilny zestaw narzędzi sprawia, że ​​przepływy pracy 3D są bardziej dostępne i wydajne dla projektantów, animatorów, specjalistów VFX, AR/MR/VR, twórców gier i innych profesjonalistów zajmujących się wizualizacją. Cinema 4D zapewnia oszałamiające rezultaty, niezależnie od tego, czy pracujesz samodzielnie, czy w zespole.

Cinema 4D to profesjonalne oprogramowanie do modelowania, animacji i renderowania 3D

Cinema 4D zapewnia zaawansowane narzędzia i funkcje, które umożliwiają użytkownikom tworzenie imponujących projektów wizualnych. Dzięki swojej szybkości, wydajności, elastyczności i stabilności, Cinema 4D ułatwia przepływy pracy 3D, co jest szczególnie korzystne dla projektantów, animatorów, specjalistów VFX, twórców gier i innych profesjonalistów zajmujących się wizualizacją.

Prosty do opanowania - łatwy w obsłudze

Cinema 4D cieszy się powszechnym uznaniem jako jeden z najbardziej przystępnych i łatwych w obsłudze pakietów 3D zarówno do nauki, jak i użytkowania. Aby jeszcze bardziej ułatwić proces nauki, firma Maxon udostępnia tysiące samouczków na platformie Cineversity oraz setki szybkich wskazówek. Ponadto, zespół szkoleniowy Maxon regularnie organizuje cotygodniowe i comiesięczne seminaria internetowe na żywo, które służą pomocą nowym i obecnym użytkownikom w osiągnięciu sukcesu.

Doceniony MoGraph

MoGraph to innowacyjny zestaw narzędzi do proceduralnego modelowania i animacji, który oferuje projektantom ruchu możliwość szybkiego i łatwego tworzenia skomplikowanych, abstrakcyjnych animacji. Jego sercem jest obiekt Cloner, który umożliwia powielanie obiektów w różnorodne sposoby.

Dodatkowo, MoGraph zawiera potężną kolekcję Efektorów, które pozwalają na nieograniczony ruch, reagujący na dźwięk, szczeliny, pola i wiele innych czynników - często bez konieczności tworzenia pojedynczych klatek kluczowych! To narzędzie otwiera drzwi do ekscytujących możliwości w tworzeniu animacji, inspirując i przyspieszając proces kreatywny dla projektantów animacji.

Ciągła inspiracja

Cinema 4D to także stale powiększająca się społeczność filmowców, grafików VFX oraz projektantów animacji. Sprawdź i zainspiruj się niektórymi z niesamowitych prac utalentowanej grupy artystów korzystającej z programów Maxon.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
R-MX-Y
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Odnowienie subskrypcji
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 11, 10, macOS 11.7.7+ (Big Sur), 12.6+ (Monterey) or 13.3+ (Ventura)
Procesor
PC: 64-bitowy procesor Intel lub 64-bitowy procesor AMD z obsługą AVX2 MAC: Apple Macintosh z procesorem Intel z obsługą SSE4.2 lub Mac z procesorem Apple M1/M2
Pamięć RAM
16 GB (zalecane 24 GB lub więcej)
Karta graficzna
PC: NVIDIA Maxwell GPU, AMD Polaris (AMD GCN 4), Intel Kaby Lake lub nowszy obsługujący DirectX 12 z poziomem funkcji 11.0, MAC: Metal: v2 (Mac2) lub nowszy albo Apple 7 (M1) lub nowszy
Ekran
1920x1080