Maxon Cinema 4D + Redshift - odnowienie subskrypcji 1 rok
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

CINEMA 4D + Redshift - odnowienie subskrypcji - pakiet profesjonalnych narzędzi graficznych

Pakiet łączący w sobie dwa profesjonalne programy - Cinema 4D to zaawansowane oprogramowanie 3D do modelowania, animacji, symulacji i renderowania. Szybki, wydajny, elastyczny i stabilny zestaw narzędzi sprawia, że ​​przepływy pracy 3D są bardziej dostępne i wydajne dla projektantów, animatorów, specjalistów VFX, AR/MR/VR, twórców gier i innych profesjonalistów zajmujących się wizualizacją.

Redshift wprowadza nowy Jitter Node, umożliwiający łatwiejsze wprowadzanie losowości do materiałów. Jest idealny do tworzenia takich elementów jak chociażby realistyczne liście, kamienie, słoik pełne gumy do żucia lub skrzynek z owocami o różnym stopniu dojrzałości. MatCap Shader Node pozwala na tworzenie stylizowanych materiałów i otwiera nowe możliwości dla materiałów niefotorealistycznych w Redshift.

Cinema 4D to profesjonalne oprogramowanie do modelowania, animacji i renderowania 3D

Cinema 4D zapewnia zaawansowane narzędzia i funkcje, które umożliwiają użytkownikom tworzenie imponujących projektów wizualnych. Dzięki swojej szybkości, wydajności, elastyczności i stabilności, Cinema 4D ułatwia przepływy pracy 3D, co jest szczególnie korzystne dla projektantów, animatorów, specjalistów VFX, twórców gier i innych profesjonalistów zajmujących się wizualizacją.

Prosty do opanowania - łatwy w obsłudze

Cinema 4D cieszy się powszechnym uznaniem jako jeden z najbardziej przystępnych i łatwych w obsłudze pakietów 3D zarówno do nauki, jak i użytkowania. Aby jeszcze bardziej ułatwić proces nauki, firma Maxon udostępnia tysiące samouczków na platformie Cineversity oraz setki szybkich wskazówek. Ponadto, zespół szkoleniowy Maxon regularnie organizuje cotygodniowe i comiesięczne seminaria internetowe na żywo, które służą pomocą nowym i obecnym użytkownikom w osiągnięciu sukcesu.

Doceniony MoGraph

MoGraph to innowacyjny zestaw narzędzi do proceduralnego modelowania i animacji, który oferuje projektantom ruchu możliwość szybkiego i łatwego tworzenia skomplikowanych, abstrakcyjnych animacji. Jego sercem jest obiekt Cloner, który umożliwia powielanie obiektów w różnorodne sposoby.

Dodatkowo, MoGraph zawiera potężną kolekcję Efektorów, które pozwalają na nieograniczony ruch, reagujący na dźwięk, szczeliny, pola i wiele innych czynników - często bez konieczności tworzenia pojedynczych klatek kluczowych! To narzędzie otwiera drzwi do ekscytujących możliwości w tworzeniu animacji, inspirując i przyspieszając proces kreatywny dla projektantów animacji.

Ciągła inspiracja

Cinema 4D to także stale powiększająca się społeczność filmowców, grafików VFX oraz projektantów animacji. Sprawdź i zainspiruj się niektórymi z niesamowitych prac utalentowanej grupy artystów korzystającej z programów Maxon.

Redshift - najlepszy na rynku program do renderowania

Dzięki ulepszonemu wykorzystaniu wielordzeniowych procesorów, systemów korzystających z wielu procesorów oraz optymalizacji pamięci tekstur, wydajność renderowania w Redshift stale rośnie wraz z tą wersją.

Akcelerowany przez GPU

Redshift to potężny renderer z wykorzystaniem akceleracji GPU, zaprojektowany w celu sprostania specyficznym wymaganiom współczesnego renderowania high-end. Doskonale wspiera kreatywne osoby i studia o różnej skali, oferując zaawansowany zestaw funkcji oraz integrację z powszechnie używanymi aplikacjami CG.

Podstawowa siła produkcyjna

Redshift łączy zaawansowane funkcje i bezkompromisową jakość renderera CPU z ekspresowymi prędkościami renderowania GPU. W odróżnieniu od innych rendererów GPU, Redshift jest stronniczym rendererem, co daje użytkownikowi możliwość dostosowania jakości poszczególnych technik, w celu osiągnięcia optymalnej równowagi między wydajnością a jakością w ich produkcjach.

Fotorealizm

Gotowa funkcjonalność Redshift dostarcza niezbędne elementy do uzyskiwania fotorealistycznych rezultatów, a RenderView Interactive Preview Region sprawia, że zmiana ustawień i otrzymywanie natychmiastowych rezultatów jest niezwykle proste. W rzeczywistości artyści mogą dokonywać poprawek w czasie zbliżonym do rzeczywistego, co znacznie ułatwia proces tworzenia.

Cieniowanie i tekstura

Redshift obsługuje złożone, zaawansowane sieci cieniowania oraz możliwości teksturowania, które są niezbędne do uzyskania jakości renderingu na poziomie produkcyjnym.

Postacie

Każdy artysta pragnie, aby jego renderingi prezentowały się wspaniale, ale jednocześnie potrzebuje szybkich rezultatów, aby mieć więcej czasu na kreatywność i dostarczanie poprawek klientowi. Na rynku istnieje wiele niesamowitych programów renderujących, które mogą ożywić Twoje kreacje 3D, jednak tylko Redshift zapewnia nie tylko zapierającą dech w piersiach szybkość, ale także dostarcza wyjątkowe i imponujące obrazy.

Integracje

Redshift bezproblemowo integruje się z najpopularniejszymi aplikacjami 3D w branży, umożliwiając płynne włączanie do procesu produkcyjnego. Wersja autonomiczna Redshift obsługuje wszystkie integracje — pozwala na swobodne przełączanie się między dowolnymi obsługiwanymi aplikacjami bez ponoszenia dodatkowych kosztów za każdą integrację.

  • Autodesk Maya
  • Autodesk 3DSMAX
  • Blender
  • Cinema 4D
  • Foundry Katana
  • Sidefx Houdini
  • ZBrush
Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
R-MXRS-Y
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Odnowienie subskrypcji
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 11, 10, macOS 11.7.7+ (Big Sur), 12.6+ (Monterey) or 13.3+ (Ventura), Linux dystrybucja 64-bitowa z glibc 2.17 lub nowszą
Procesor
PC: 64-bitowy z obsługą AVX2, MAC: Seria Apple „M” (M1, M2 i M3)
Pamięć RAM
16 GB