• Obniżka

Microsoft Publisher 2019

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
499,00 zł
399,00 zł Zniżka 100,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 15 minut!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Microsoft Publisher 2019 to najnowsza wersja znanego programu do przygotowywania dokumentów do publikacji firmy z Redmond, który od momentu swojej premiery w 1991 r. cieszy się niesłabnącą popularnością. Za pomocą tego programu, który oficjalnie jest obsługiwany tylko w systemie Windows 10. Zarówno początkujący projektanci, jak i fachowcy mogą projektować i zapisywać w formie gotowej do publikacji nagłówki wiadomości e-mail, prezentacje produktów, materiały drukowane, jak ulotki i broszury, a także kreatywne wizytówki. 

Dzięki wielu szablonom, kreatorom i zestawom projektów oraz obszernej palecie narzędzi absolutnie nic nie ogranicza kreatywności. Najnowsza wersja programu giganta z Redmond jest przy tym bezpośrednim następcą wersji jednostanowiskowej programu Microsoft Publisher 2016. Oprócz ulepszenia pewnych detali program ten zawiera także liczne aktualizacje, które po wydaniu wersji z 2016 r. otrzymywali tylko abonenci usługi Microsoft Office 365. 

Prosta obsługa i bogaty wachlarz funkcji
Swoją olbrzymią popularność program Microsoft Publisher zawdzięcza głównie łatwości obsługi dla początkujących. Również w najnowszej wersji ten produkt odznacza się intuicyjną obsługą, zwłaszcza dla osób przyzwyczajonych do korzystania z techniki „przeciągnij i upuść”. Do tego dochodzi szeroka gama nowych efektów 3D, odbić lustrzanych, cieniowań, rozświetleń i wzorów tekstu, które pozwalają błyskawicznie zamienić dowolny utworzony projekt w efektowny unikat. Za pomocą palety narzędzi można nawet obrabiać zaimportowane przez siebie zdjęcia i inne pliki obrazów, podobnie jak w programie graficznym. 

Gotowe projekty można eksportować bezpośrednio do najczęściej stosowanego formatu graficznego JPG, jak i zapisywać jako plik PDF lub XPS, aby projekt można było bez problemu wysłać lub oddać bezpośrednio do drukarni. Nowością w programie Microsoft Publisher 2019 jest także lekko odchudzony interfejs wstążkowy. Zawiera on obecnie tylko najczęściej używane polecenia, co usprawnia obsługę. Jeśli ktoś chce, może także przywrócić dawny widok wstążki lub dostosować sobie interfejs użytkownika do indywidualnych upodobań. Kolejna nowość to ulepszone sterowanie rysikiem. Jest ono nie tylko bardziej precyzyjne, ale także reaguje na nacisk, co pozwala na intuicyjną obsługę programu Publisher na urządzeniach z ekranem dotykowym, jak Microsoft Surface.

Microsoft Publisher 2019 z licencją jednostanowiskową bez abonamentu
W tej wersji programu Microsoft Publisher 2019 użytkownicy otrzymują licencję, która jest ważna dokładnie na jednym miejscu pracy z komputerem. Mogą z niej korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń pod względem czasu i zakresu funkcji, a także obowiązku płacenia co roku abonamentu, jak to jest w przypadku usługi Office 365. Tym samym firma Microsoft wychodzi zarówno w programie Publisher, jak i w całym pakiecie Office naprzeciw oczekiwaniom klientów, na niezależność od chmury. Tym samym Microsoft Publisher 2019 jest optymalnym rozwiązaniem dla użytkowników prywatnych, osób prowadzących działalność gospodarczą i małych firm.

Oferowany produkt pochodzi z rynku wtórnego. Więcej informacji znajduje się na podstronie Gwarancja legalności

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 10
Procesor Procesor przynajmniej z 1 GHz, (32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) – zalecany znacznie szybszy
Pamięć RAM Przynajmniej 2 GB RAM 32-bitowa / 64-bitowa), zalecane 4 GB RAM (32-bitowa / 64-bitowa
Miejsce na dysku twardym Przynajmniej 16 GB miejsca na dysku twardym (32-bitowy), 20 GB miejsca na dysku twardym (64-bitowy)
Karta graficzna Karta graficzna DirectX 9 (minimalnie) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna DirectX 10 (optymalnie)
Karta dźwiękowa bez wymagań