Microsoft Publisher 2019
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Publisher 2019

Program Publisher 2019

Publisher 2019 ma zaawansowane narzędzia i funkcje, dzięki którym projektowanie i tworzenie dowolnego projektu jest dziecinnie proste od początku do końca. Twórz profesjonalny układ książki, wizytówki, podkładki, zaproszenia, biuletyny i nie tylko za pomocą stron wzorcowych, szablonów i szeregu wbudowanych funkcji graficznych i tekstowych. Zaawansowane funkcje układu zapewniają pełną kontrolę nad publikacjami.

Nie tylko użytkownicy domowi mogą skorzystać z programu Microsoft Publisher. To także świetny sposób, aby dać firmie możliwość tworzenia ulotek, wizytówek, wykresów, broszur i wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych. Możesz również pomóc w Twojej firmie lub w miejscu pracy o ile Twój projekt nie wymaga zaawansowanego projektowania i edycji zdjęć. Publisher to najlepszy wybór, aby szybko wprowadzić narzędzie potrzebne do tworzenia precyzyjnych dokumentów, projektów domowych, reklam i innych materiałów dla Twojej firmy.

Funkcje programu Microsoft Publisher 2019

 • Obszerna biblioteka szablonów
 • Tworzenia profesjonalnych publikacji wszelkiego rodzaju
 • Ulepszone cyfrowe pisanie odręczne
 • Zintegrowany tłumacz
 • Zapisywanie i udostępnianie materiałów w wysokiej rozdzielczości
 • Możliwość przechowywania plików w chmurze i uzyskiwania do nich dostępu z dowolnego miejsca

Najłatwiejsze rozwiązanie dla potrzeb projektowych

Publisher 2019 ma najlepsze profesjonalne funkcje publikowania w przystępnej cenowo, łatwej do zrozumienia aplikacji, która daje Ci możliwość tworzenia profesjonalnych publikacji wszelkiego rodzaju dla Twojej firmy. Nowy program Publisher umożliwia precyzyjną pracę i pełną kontrolę nad wszystkimi elementami projektu:

 • Tekst
 • Obiekty
 • Szablony
 • Układ
 • Manipulacja czcionkami

Korzystając z programu Microsoft Publisher, zaoszczędź na kosztach projektu swojej firmy, wykonując projekt we własnym zakresie. Twórz profesjonalne materiały reklamowe, szkoleniowe lub markowe dla swojej firmy dzięki intuicyjnym nowym funkcjom programu Publisher 2019. Pracuj z zespołem, korzystając z zaawansowanych funkcji udostępniania programu Publisher. Niezależnie od wyzwań projektowych, Microsoft Publisher 2019 jest rozwiązaniem do DTP.

Profesjonalny poziom edycji

Podczas pracy z projektowaniem graficznym jednym z najważniejszych elementów Twoich projektów są często obrazy. Wprowadzają duże zainteresowanie wizualne do projektów i ułatwiają rozpoznanie pewnych rzeczy od samego początku bez konieczności czytania tekstu. To sprawia, że ​​używanie obrazów jest najłatwiejszą formą komunikacji wizualnej, ponieważ od razu przyciąga uwagę odbiorców.

Korzystaj z szablonów, aby szybciej wykonywać zadania

Dzięki Publisher 2019 masz dostęp do ogromnej biblioteki szablonów już wbudowanych w aplikację. Daje to ogromny szybki start podczas pracy nad projektami o dowolnej skali. Możesz znaleźć wiele szablonów w każdej kategorii, co oznacza, że jest dostępna ogromna różnorodność. Możesz przeglądać szablony w ponad 20 kategoriach i znaleźć łatwo dostępne szablony na takie projekty jak certyfikaty, ulotki, reklamy, kalendarze i wiele innych - lista jest po prostu długa.

Nawet po wybraniu szablonu nadal masz wiele opcji pełnej edycji, dostosowywania szablonu, dzięki czemu projekt będzie wyjątkowy i naprawdę unikalny. Jest to możliwe, ponieważ w przeciwieństwie do innych programów, takich jak Microsoft Word, możesz dowolnie przenosić elementy w projekcie i umieszczać je w dowolnym miejscu na stronie bez martwienia się o interfejs oparty na kursorach.

Lepsze drukowanie cyfrowe

Firma Microsoft wprowadziła wiele ulepszeń, jeśli chodzi o cyfrowe pisanie odręczne w aplikacjach pakietu Office. Możesz skorzystać z nowego, w pełni konfigurowalnego zestawu cyfrowych narzędzi odręcznych takich jak długopisy, ołówki i zakreślacze, aby ulepszyć swoje pliki. Możesz rysować na obrazach, kształtach i tekście, aby wyróżnić części projektu. Oprócz tego możesz zastosować efekty do pisma odręcznego, aby bardziej się wyróżniało lub odwrotnie, było bardziej subtelne.

Zapisuj i udostępniaj w wysokiej rozdzielczości

Jak sugeruje nazwa aplikacji, Twoim końcowym celem jest opublikowanie profesjonalnej pracy projektowej, którą będzie mógł podziwiać cały świat. W tym celu możesz skorzystać z wielu opcji dostępnych w programie Publisher 2019, aby zapewnić najwyższą jakość plików gotowych do drukowania i udostępniania. W razie potrzeby można używać standardowych formatów nieedytowalnych, a także drukować projekty w dużych ilościach. Nawet po wydrukowaniu Twoje projekty będą wyglądać idealnie co do piksela, umożliwiając projektowanie z łatwością i nie martwiąc się o wpadki podczas fazy drukowania.

Dlaczego warto wybrać program Publisher 2019 dla systemu Windows

Samodzielna wersja tej aplikacji do tworzenia dokumentów graficznych firmy Microsoft jest idealnym wyborem dla tych z Was, którzy nie korzystają z innych aplikacji pakietu Microsoft Office lub nie chcą subskrybować usługi Office 365. Jeśli szukasz po prostu najlepszego oprogramowania do tworzenia wizytówek, ulotek, czy broszur to Publisher 2019 jest bez wątpienia dla Ciebie.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
079-06748
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 10, Windows 11,
Procesor
Dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz
Pamięć RAM
4 GB (wersja 64-bitowa), 2 GB (wersja 32-bitowa)
Miejsce na dysku twardym
4 GB
Karta graficzna
DirectX 9 (minimalnie) ze sterownikiem WDDM 1.0, DirectX 10 (optymalnie)
Ekran
Rozdzielczość 1024 x 768
brak