• Obniżka

Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
12 999,00 zł
12 499,00 zł Zniżka 500,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Visual Studio 2019 Enterprise: Środowisko programistyczne dla zespołów każdej wielkości

Dzięki środowisku programistycznemu Visual Studio 2019 Enterprise można dostarczać kompleksowe aplikacje dla przedsiębiorstw. Wersja Enterprise jest rozwiązaniem end-to-end i przeznaczona jest szczególnie dla większych firm lub zespołów programistów. Przekonuje dużym wyborem narzędzi do tworzenia i testowania programów. Visual Studio daje ponadto możliwość połączenia z różnymi usługami i abonamentami, tak aby każda firma mogła stworzyć sobie takie środowisko programistyczne, którego potrzebuje. Zakup Visual Studio 2019 Enterprise to wybór zintegrowanego rozwiązania, które spełnia wysokie wymagania dotyczące jakości i skalowalności.

Tworzenie i testowanie aplikacji na różnych urządzeniach

Zakup Visual Studio 2019 Enterprise oznacza uzyskanie także Visual Studio dla Mac’a. Dzięki temu w szybki i łatwy sposób można tworzyć aplikacje internetowe i oprogramowanie dla urządzeń mobilnych. Takie środowisko programistyczne jak Visual Studio 2019 Enterprise pomaga programistom poświęcić więcej czasu na kodowanie, a mniej na debugowanie. Program zawiera pakiet testów komponentów kodu i pozwala na automatyczne wykonywanie testów podczas pisania kodu. Wyniki testu można wizualizować w czasie rzeczywistym. Zapewnia to, że kod jest kompatybilny z architektonicznymi regułami zależności.

Visual Studio Enterprise może w razie potrzeby zapewnić pełen łańcuch narzędzi DevOps, które na przykład obejmują zautomatyzowane procesy CI-/CD. Dzięki przemyślanym planom testów oprogramowania szybciej i lepiej można zrozumieć powody występujących problemów i szybciej je usunąć. W tym przypadku można w celowany sposób zarządzać testami ręcznymi i automatycznymi. Ponadto pomocna jest łatwa integracja testów obciążeniowych w procesie programowania, przy czym może występować nieograniczona ilość wirtualnych użytkowników. Rozszerzone narzędzia debugowe i diagnostyczne umożliwiają identyfikację błędów w tworzonych aplikacjach desktopowych, internetowych, chmurowych i mobilnych. Cechą szczególną jest funkcja IntelliTrace, narzędzie do historycznego debugowania, które wspiera zespoły w rozwiązywaniu problemów, które w przeciwnym razie byłyby trudne do odtworzenia. Mapa kodu umożliwia wizualne debugowanie aplikacji, dzięki czemu zależności także dla dużych baz kodów są zrozumiałe.

Wysokowydajne programowanie w nowoczesnym narzędziu

Tworząc Visual Studio 2019 amerykańska firma produkcyjna przywiązywała wagę do tego, aby stworzyć szybki i niezawodny produkt, którego użycie jest bardzo łatwe. Dlatego zostało przejętych wiele ulubionych i cenionych funkcji z Visual Studio 2017. Mimo to użytkownicy mogą oczekiwać więcej możliwości i jeszcze stabilniejszych funkcji. Poprawiono więc refektoryzację i nawigację. Także funkcja debugowania została zaktualizowana. Visual Studio 2019 zapewnia szybie działanie ładowania i budowania rozwiązań. Ponadto użytkownicy oprogramowania deweloperskiego korzystają dzięki rozszerzonym możliwościom współpracy w zespole. Między innymi dzięki funkcji Live Share skuteczna współpraca w czasie rzeczywistym większej ilości programistów stała się łatwiejsza. Ponadto cyfrowi asystenci indywidualnych programistów i zespołów stanowią dla nich wsparcie. Ważną częścią tej funkcji jest IntelliCode. Samodzielnie tworzy wydajne propozycje dotyczące ulepszenia napisanego kodu.

Oferowany produkt pochodzi z rynku wtórnego. Więcej informacji znajduje się na podstronie Gwarancja legalności

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 10 od wersji 1507 
Windows Server 2016
Windows 8.1 z aktualizacją 2919355
Windows Server 2012 R2 z aktualizacją 2919355
Windows 7 z SP1 
Procesor min. 1,8 GHz, zalecany Dual-Core
Pamięć RAM min. 2 GB, zalecane 4 GB 
Miejsce na dysku twardym w zależności od zainstalowanych funkcji do 130 GB 
Karta graficzna Rozdzielczość minimum 1280 x 720, zalecana 1366 x 769 pikseli
Karta dźwiękowa bez wymagań