EaseUS OS2Go
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja/Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Utwórz bootowalny dysk USB z systemem Windows i korzystaj z systemu Windows w dowolnym miejscu i czasie.

EaseUS OS2Go

Tworzenie okien bezpośrednio z pliku ISO. Sklonuj system Windows 11/10/8/7 na USB jako przenośny system Windows lub stwórz system Windows To Go na niecertyfikowanym dysku USB Windows To Go. Użyj dowolnej wersji systemu Windows 11/10/8/7, aby utworzyć dysk USB Windows To Go. Bez problemów utwórz dysku USB do instalacji systemu Windows z obsługą BIOS i UEFI.

Utwórz dysk USB przenośny/instalacyjny systemu Windows

Jak utworzyć instalacyjny dysk USB systemu Windows 11, który może ominąć wymagania systemowe systemu Windows 11?

EaseUS OS2Go może pomóc w utworzeniu instalacyjnego dysku USB systemu Windows 11, który może ominąć wymagania systemowe systemu Windows 11, dzięki czemu można zainstalować system Windows 11 na dowolnym komputerze , który nie spełnia wymagań systemowych Windows 11 za pomocą instalacyjnego dysku USB systemu Windows 11 stworzonego przez EaseUS OS2Go:

  • Usuń wymagania TPM2.0 i bezpiecznego rozruchu dla instalacji systemu Windows.
  • Usuń minimalne wymagania sprzętowe do instalacji systemu Windows.
  • Usuń wymaganie konta Microsoft do instalacji systemu Windows.

Uruchom system Windows 11/10/8.1/8/7 z USB na dowolnym komputerze

EaseUS OS2Go to najlepsze oprogramowanie Windows To Go Creator , które pozwala zainstalować i uruchomić w pełni funkcjonalny system Windows na zewnętrznym dysku twardym/SSD lub dysku flash USB, co oznacza, że ​​możesz przenosić przenośny dysk Windows w dowolne miejsce i używać go na dowolnym komputerze.

Chcesz zabrać ze sobą system Windows, ale nie możesz zabrać ze sobą laptopa?

Korzystaj ze swojego systemu osobistego w dowolnym miejscu - uruchom swój system osobisty ze swoimi aplikacjami, preferencjami i hasłami z dysku USB na dowolnym komputerze i zabierz go ze sobą do pracy zdalnej.

Utwórz awaryjny dysk startowy - wystarczy ponownie uruchomić komputer z napędu USB, aby w sytuacji awaryjnej przywrócić system do działania i rozwiązać wszelkie problemy lub konflikty związane z systemem Windows.

Uruchamiaj aplikacje Windows na komputerze Mac

W przypadku użytkowników, którzy chcą korzystać z systemu operacyjnego Windows na komputerze Mac i dla użytkowników, którzy mogą potrzebować dwóch systemów operacyjnych na jednym komputerze i stoją przed problemem jak zainstalować system Windows na komputerze Mac bez Boot Camp? Odpowiedź jest prosta - za pomocą EaseUS OS2Go

Niezawodny, pomocny i szybko reagujący.

Przenośny dysk Windows można przenosić w dowolne miejsce i używać go na dowolnym komputerze. Wszystkie aplikacje działają płynnie na zewnętrznym dysku USB, niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera z systemem Windows, czy Apple Mac.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
1 miesiąc
12 miesięcy
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
MacOS
iOS
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, Windows Server 2019, 2016, 2012, 2008, Windows Small Business Server 2018, 2011, Windows Home Server 2011
Procesor
1000 MHz lub szybszy
Pamięć RAM
2 GB
Miejsce na dysku twardym
2 GB