EaseUS MobiMover for Windows
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja/Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Mistrz danych mobilnych

EaseUS MobiMover for Win

Nowa i szybka obsługa przesyłania danych między urządzeniami z Androidem, oraz iOS. Najlepsze narzędzie do przesyłania, zarządzania i tworzenia kopii zapasowych danych iPhone'a, iPada, iPoda.

Dlaczego warto wybrać EaseUS MobiMover?

EaseUS MobiMover to łatwy i wygodny menedżer telefonu i narzędzie do przesyłania danych, które ułatwia przesyłanie danych między telefonami, na przykład przesyłanie danych z iPhone'a na iPhone'a , przesyłanie danych między iPhonem a systemem Android, przesyłanie danych z Androida na Androida lub tworzenie kopii zapasowej iPhone'a dane do komputera. Przeniesienie danych ze starego urządzenia na nowe nie stanowi żadnej bariery!

Kopie zapasowe i przesyłanie danych w dowolnym momencie

Przesyłanie danych i tworzenie kopii zapasowych jednym kliknięciem

Przenoszenie danych i plików z jednego urządzenia iOS na drugie za pomocą jednego kliknięcia jest dość łatwe.

Twórz kopie zapasowe danych w dowolnym momencie, kiedy tego potrzebujesz

Umożliwia proste i szybkie tworzenie kopii zapasowych iPhone'a / iPada / iPoda touch.

Jak korzystać z EaseUS MobiMover?

Podłącz urządzenia

Podłącz iPhone'a/iPada/iPoda do komputera i wybierz funkcję.

Wybierz pliki

Wybierz pliki, które chcesz przenieść.

Prześlij pliki

Potwierdź pliki, które chcesz przenieść, i kliknij przycisk Transfer , aby rozpocząć przesyłanie plików.

4 sposoby na płynne przesyłanie danych

Przenieś pliki z iPhone'a na komputer

Większość z nas ma problemy z pamięcią masową iPhone'a. Cenne zdjęcia, filmy i inne pliki mogą zajmować pamięć Twojego iPhone'a. EaseUS MobiMover to przyjazna dla użytkownika opcja, która pozwala szybko i bez wysiłkuprzesyłaj pliki z iPhone'a na komputer.

Przenieś pliki z Komputer do iPhone'a

Udostępnianie plików iTunes i synchronizacja iTunes często przychodzą na myśl, jeśli chodzi o przesyłanie plików z komputera na iPhone'a. Ale aby ukończyć proces, potrzeba kilku kroków. Jeśli szukasz alternatywy dla iTunes, nie możesz przegapić EaseUS MobiMover. To znacznie uprości przesyłanie danych za pomocą kilku kliknięć.

Przenieś pliki z iPhone'a/Androida na iPhone'a

Kiedy otrzymasz nowy iPhone, będziesz musiał przenieść swoje dane, takie jak kontakty, zdjęcia, filmy, ustawienia itp., ze starego telefonu na nowy iPhone. EaseUS MobiMover może z łatwością rozwiązać Twoje problemy. Może bezprzewodowo przesyłać pliki z iPhone'a / Androida na iPhone'a.

Przenieś pliki z iPhone'a/Androida na Androida

Niezależnie od tego, czy planujesz przejście na Androida z iPhone'a, czy też uaktualnienie do flagowego modelu z najwyższej półki, nie musisz rezygnować ze swoich ustawień i danych. Wystarczy kilka dotknięć, aby przejść ze starego telefonu iPhone/Android na nowy za pomocą EaseUS MobiMover.

Pełna kontrola nad danymi iPhone'a

Zadbaj o swoje zdjęcia i filmy

Jeśli chcesz zwolnić miejsce na urządzeniu z systemem iOS lub uporządkować cenne zdjęcia i wspomnienia wideo, EaseUS MobiMover jest dobrym pomocnikiem. Pozwala zaoszczędzić miejsce, zachowując jednocześnie dostępność zdjęć i filmów.

Dostosuj swoje listy odtwarzania tak łatwo, jak tylko możesz sobie wyobrazić

EaseUS MobiMover zapewnia skuteczny sposób tworzenia spersonalizowanych list odtwarzania poprzez przeciąganie i upuszczanie. Możesz umieścić swoje utwory, playlisty i dzwonki na dowolnym iPhonie, iPadzie lub iPodzie bez synchronizacji z iTunes.

Jedno miejsce na całą zawartość

To ogromna wygoda - przechowuje i wyświetla wszystkie cenne informacje, w tym zdjęcia, filmy, kontakty, wiadomości, pliki audio i inne. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać dostęp do plików iPhone'a lub zarządzać nimi z komputera, EaseUS MobiMover może zrobić więcej, niż się spodziewasz!

Najlepsza alternatywa dla iTunes

Po prawie dwóch dekadach Apple wycofało iTunes. Ale przyzwyczajamy się do zarządzania ogromną zawartością iPhone'a za pomocą prostego narzędzia. EaseUS MobiMover to imponująca alternatywa dla iTunes z łatwym w obsłudze interfejsem i niesamowitymi funkcjami.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
1 miesiąc
12 miesięcy
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows: 11, 10, 8.1, 8, 7