• Obniżka

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

Microsoft Office 2019 Professional Plus

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
Kod producenta:
100482-PL
1 399,00 zł
1 249,00 zł Zniżka 150,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Pakiet programowy dla profesjonalistów: Office 2019 Professional Plus

Office 2019 Professional Plus: rozwiązanie dla ambitnych użytkowników

Użytkownicy, którzy korzystają z pełnego pasma Microsoft Office w domu lub w biurze, są doskonale wspierani przez Professional Plus Edition. Dołączone są wszystkie ważne programy: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher i Access. Jednocześnie OneNote jest teraz dostępny do pobrania za pośrednictwem Windows Store, aby szybko tworzyć notatki i udostępniać je na wszystkich urządzeniach za pośrednictwem chmury. Ze względu na dużą przepustowość różnych programów, wariant Professional Plus przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które pracują w domu w biurze domowym lub szukają wydajnego, niezawodnego rozwiązania w małym biurze do organizacji dokumentów, tabel i firm.

Word 2019 jest najpotężniejszym narzędziem do tworzenia dokumentów. Od codziennej "papierkowej roboty" po oficjalne dokumenty firmowe, funkcjonalność programu Word obejmuje cały zakres tworzenia tekstu. Nowością w tej edycji jest również ulepszone wirtualne rozpoznawanie atramentu, dzięki czemu pisanie piórem bezpośrednio na wyświetlaczu jest teraz lepiej przekładane na drukowane maszynopisanie. Poprawiono również jakość wprowadzania głosu. Microsoft wprowadził również liczne poprawki do szczegółów: Na przykład grafika SVG pozwala na integrację nawet złożonych dokumentów graficznych bez potrzeby dużej ilości pamięci. Również skalowanie i inne środki do obróbki obrazu są lepsze.

Access 2019 to dla przedsiębiorstw wydajne rozwiązanie do tworzenia i zarządzania wszystkimi rodzajami baz danych. Nowa wersja obsługuje generowanie aplikacji bazodanowych, które działają bezpośrednio w przeglądarce i dlatego są szczególnie lekkie. Przechowywane dane kończą się na przykład w bazach danych SQL, gdzie jest bezpieczny dostęp. Wydawnictwo 2019 z kolei zwiększa możliwości publikacji grafiki wszelkiego rodzaju: do prezentacji, reklamy, ulotek, czasopism i firm. W szczegółach Microsoft znacznie poprawił oba programy w Office 2019 Professional Plus w celu rozszerzenia rozpoznawania piór w wydawnictwach i przyspieszenia współpracy w zakresie baz danych w systemie Access z kolegami. 

Podczas pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, Excel 2019 nadal oferuje najlepsze funkcje: W tej wersji Excel w jeszcze lepszy sposób oferuje wszelkiego rodzaju tabele, od finansów, poprzez bazy danych produktów, aż po wpisy do zeznań podatkowych itp. Dodano między innymi nowe reprezentacje informacji wizualnych oraz domyślnie zintegrowano więcej funkcji matematycznych. Pozostaje doskonała kompatybilność z plikami CSV. Podobnie PowerPoint 2019 oferuje teraz możliwość integracji nagrań Ultra-HD bezpośrednio w prezentacjach, a także swobodnego skalowania grafiki oraz powiększania i pomniejszania obrazów. Ułatwia to rezygnację z zewnętrznego przetwarzania obrazu.

Outlook 2019 nadal przyznaje dostęp do wszystkich zapisanych kontaktów i adresów e-mail. Szczególnie w biurach w połączeniu z serwerem Exchange, jest to dobra okazja, aby zawsze na bieżąco informować o klientach i partnerach. Dodatkowo aplikacja wspiera tworzenie dowolnej liczby kont e-mail, co pozwala na obsługę użytkowników z dużą liczbą kont. We wszystkich programach Office 2019 Professional oferuje Plus, sprawdzony interfejs, który został zintegrowany z każdą aplikacją od ponad dekady. W ten sposób przepływ pracy rozciąga się na każdą aplikację i jest bardzo podobny wszędzie - czy to w Word, Excel, Outlook czy PowerPoint. 

Office 2019 Professional Plus jest ograniczony przez Microsoft do korzystania z Windows 10. Oznacza to, że żaden z dołączonych programów nie jest kompatybilny ze starszą wersją systemu Windows. Ponadto, ten zbiór programów jest licencją, która należy w całości do kupującego. Korzystanie jest możliwe po zakupie na czas nieokreślony, bez dalszych subskrypcji. Microsoft gwarantuje, że wszystkie wersje pakietu Office 2019 będą obsługiwane przez co najmniej pięć lat na wszystkich typach urządzeń.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

 

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 10
Procesor 1 GHz lub szybszy 
Pamięć RAM co najmniej 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym co najmniej 3 GB wolnego miejsca na dysku
Karta graficzna Obsługa DirectX 10 wymagana dla interfejsu akcelerowanego przez GPU
Karta dźwiękowa Bez wymagań