AVG TuneUp (3 stanowiska, 12 miesięcy)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
3
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
12 miesięcy
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

AVG TuneUp (3 stanowiska, 12 miesięcy)

Czy Twój komputer działa wolniej niż zwykle? Czy znudziły Ci się błędy, awarie i niespodziewane zawieszanie się systemu? Wypróbuj AVG TuneUp, zaawansowane oprogramowanie do oczyszczania i optymalizacji systemu, które przywróci Twojemu urządzeniu szybkość i sprawność, jakby było nowe.

AVG TuneUp to przede wszystkim wiele ulepszonych funkcji takich jak np. "Automatyczna konserwacja" w oprogramowaniu AVG, która co tydzień dostosowuje i optymalizuje Twój komputer, zapewniając lepszą i bardziej stabilną wydajność.

Spraw, by Twój komputer działał jak nowy.

AVG TuneUp to zaawansowane oprogramowanie pozwalające chociażby na czyszczenie rejestru w prosty sposób. Jeżeli chcesz aby Twój system operacyjny Windows działał wydajnie, regularne naprawianie rejestru może znacząco zmniejszyć liczbę awarii i błędów systemowych.

Zwiększ wydajność Twojego komputera, używając najskuteczniejszego narzędzia do jego optymalizacji.

Spraw, by stary komputer był dłużej sprawny lub nowy działał lepiej, korzystając z AVG TuneUp. Tryb uśpienia zwiększa szybkość i wydajność, zmuszając aplikacje do przejścia w stan hibernacji, a narzędzia do czyszczenia dysku i przeglądarki zwalniają miejsce na komputerze.

Korzystaj z automatycznej konserwacji w trybie 24/7

Przyspiesz swój komputer z systemem Windows

Odinstaluj programy, których nie potrzebujesz

Usuń zbędne pliki, aby zwolnić miejsce

Aktualizuj oprogramowanie automatycznie

Przyspiesz i zoptymalizuj swój komputer

Dzięki AVG TuneUp oraz technologii Trybu uśpienia, programy działają wydajniej, komputer startuje szybciej, a gry przebiegają płynniej. Poznaj, jak to jest możliwe.

Zoptymalizuj swój komputer dzięki Trybowi uśpienia

Programy zainstalowane na Twoim komputerze mogą go spowalniać, zużywając pamięć i obciążając procesor. Nasza nowo udoskonalona technologia przechodzi w Tryb uśpienia, aktywując je tylko wtedy, gdy są potrzebne – nie wcześniej.

Usuń bloatware i zbędne programy

Niechciane programy, przestarzałe paski narzędzi, wersje próbne i oprogramowanie preinstalowane na Twoim komputerze mogą zajmować cenne miejsce i z biegiem czasu prowadzić do problemów. Odkryj i wyeliminuj zbędne aplikacje za pomocą funkcji Dezinstalatora oprogramowania, który skutecznie identyfikuje bloatware i pomaga usunąć niepotrzebne programy, w tym te, o których zapomniałeś lub już nie wykorzystujesz.

Oczyść dysk i zyskaj więcej miejsca

Czyszczenie dysku, to funkcja, która dokładnie wyczyści dysk twardy. Usuń zbędne elementy, takie jak pliki instalacyjne, stare kopie zapasowe, i tymczasowe pliki systemowe. Korzystając z narzędzia do ich usuwania, stworzysz przestrzeń dla tego, co jest Ci potrzebne.

Pozbądź się zbędnych programów i starych plików, które obciążają Twój system. AVG TuneUp doskonale radzi sobie z odnajdywaniem takich danych, nawet jeśli są ukryte, i może je łatwo wykryć za pomocą szybkiego skanowania.

Aktualizuj wszystkie programy jednym kliknięciem

Funkcja Aktualizacji Oprogramowania w AVG TuneUp automatycznie przegląda zainstalowane aplikacje i aktualizuje je, co pomaga zapobiegać kwestiom związanym z bezpieczeństwem, błędami oraz różnymi usterkami.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Liczba stanowisk:
3
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows
Segment rynku:
Domowy
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10, 8, 7, XP