CCleaner Professional
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

CCleaner to narzędzie numer jeden do czyszczenia komputera.

CCleaner Professional

CCleaner to popularne narzędzie przeznaczone do konserwacji naszego systemu operacyjnego komputera. Pomaga wielu użytkownikom zachować porządek i usunąć zbędne pliki i rejestry.

Chroni Twoją prywatność i sprawia, że ​​Twój komputer jest szybszy i bezpieczniejszy!

Funkcje CCleaner Professional

Aktualizacja sterownika

Kontrola stanu komputera

Szybszy komputer

Ochrona prywatności

Monitorowanie na żywo

Zaplanowane sprzątanie

Wsparcie Premium

Oprogramowanie do aktualizacji sterowników

Powiedz „tak” lepszym obrazom, dźwiękom i nie tylko. A to dopiero początek! Driver Updater pomaga utrzymać prawidłowe działanie komputera, aktualizując nieaktualne sterowniki oprogramowania. Jest idealny do gier, kreatywnych hobby lub codziennego użytku na komputerze.

Sprawdź co potrafi CCleaner Professional

Driver Updater

Narzędzie Driver Updater dostępne w programie CCleaner poprawia grafikę, dźwięk i łączność internetową komputera oraz zapobiega błędom oprogramowania, problemom ze sprzętem i awariom.

Kontrola stanu komputera

Nowa funkcja Health Check CCleaner analizuje komputer i zaleca szybkie poprawki, a następnie automatycznie dostraja i aktualizuje go, aby uruchamiał się i działał szybciej oraz był bezpieczniejszy.

Aktualizuje całe oprogramowanie jednym kliknięciem

Nieaktualne aplikacje stanowią zagrożenie bezpieczeństwa. Stare oprogramowanie może zawierać luki, które są szybko wykrywane i udostępniane przez cyberprzestępców. CCleaner automatycznie aktualizuje oprogramowanie, aby zamknąć luki w zabezpieczeniach, zanim zostaną znalezione.

Szybszy komputer

Czy Twój komputer działa wolno? W miarę starzenia się gromadzi nieużywane pliki, ustawienia i nieaktualne sterowniki oprogramowania, które mogą powodować, że działa wolniej i wolniej. CCleaner czyści te pliki i aktualizuje sterowniki oprogramowania, przyspieszając komputer.

Bezpieczniejsze przeglądanie

Reklamodawcy i strony internetowe śledzą Twoje zachowanie w Internecie za pomocą plików cookie, które pozostają na Twoim komputerze. CCleaner usuwa historię wyszukiwania przeglądarki i pliki cookie, dzięki czemu każde przeglądanie Internetu pozostaje poufne, a Twoja tożsamość pozostaje anonimowa.

Mniej błędów i awarii

Z biegiem czasu rejestr może stać się zaśmiecony błędami i uszkodzonymi ustawieniami, które prowadzą do awarii. Nieaktualne sterowniki oprogramowania również mogą powodować podobne problemy. Opatentowany program do czyszczenia rejestru programu CCleaner usuwa ten bałagan, aby Twój komputer był bardziej stabilny, a narzędzie Driver Updater pomaga kontrolować wszelkie niesforne, nieaktualne sterowniki.

Szybsze uruchamianie

Wiele programów działa dyskretnie w tle podczas uruchamiania komputera. CCleaner pomaga szybciej pracować lub grać, umożliwiając wyłączenie niepotrzebnych programów.

Nagradzana optymalizacja komputera PC

Zaufany przez miliony i doceniony przez krytyków, jest powód, dla którego CCleaner jest ulubionym narzędziem do optymalizacji komputerów na świecie! Łatwy w użyciu, czyszczenie jednym kliknięciem, dzięki czemu początkujący mogą zoptymalizować swoje komputery w kilka sekund. Dodatkowo jest wyposażony w zaawansowane funkcje dla zaawansowanych użytkowników.

Poznaj różnicę między wersjami CCleaner Free, Professional, Professional PLUS 3PC

CCleaner

Free

CCleaner

Professional

CCleaner

Professional Plus 3PC

Szybszy komputer
Ochrona prywatności
Optymalizator wydajności
Driver Updater
Kontrola kondycji komputera PC
Aktualizacja oprogramowania
Monitorowanie w czasie rzeczywistym
Zaplanowane czyszczenie
Wsparcie priorytetowe
File Recovery
Zasoby sprzętowe
CCleaner na Android Pro
CCleaner na Mac Pro
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Typ licencji:
Tylko do użytku domowego
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7, 8/8.1, 10, 11 (32/64 bit)
Pamięć RAM
512 MB
Miejsce na dysku twardym
600 MB

Najczęściej zadawane pytania

    Na ilu urządzeniach mogę zainstalować jedną licencję programu CCleaner Professional?

    Jedna licencja przeznaczona jest na jedno stanowisko. Jeżeli posiadasz jeden komputer PC z jednym systemem operacyjnym, potrzebujesz tylko jednej licencji CCleaner Professional.