Nero TuneItUp PRO
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Nero TuneItUp PRO

Stań się ekspertem w optymalizacji i poprawie wydajności Twojego PC: Nero TuneItUp zwiększa szybkość działania Twojego PC i aktualizuje jego sterowniki, dzięki czemu problemy z wolnym Internetem to już przeszłość.

Optymalizuj i przyspieszaj komputer jak zawodowiec.

Nero TuneItUp PRO jest kompleksowym pakietem optymalizacyjnym Problemy z PC są rozwiązywane w zaledwie dwóch krokach: 1. Skanowanie i analiza, 2. Naprawa jednym kliknięciem! Twój komputer znowu będzie działał jak pierwszego dnia.

Funkcje Nero TuneItUp PRO

Oczyszczanie autostartu

Szybsze surfowanie

Optymalizacja systemu Windows

Aktualizacja sterowników i oprogramowania

Oszczędność energii

Nero TuneItUp PRO: Power PC-Tuning

Oczyszczanie autostartu w celu szybszego uruchamiania

Wiedziałeś, że podczas uruchamiania komputera automatycznie włączane są programy, abyś miał do nich szybszy dostęp? W większości przypadków są to jednak procesy, z których w ogóle nie korzystasz, a które spowalniają pracę systemu. Nero TuneItUp PRO wyłącza te procesy i dba w ten sposób o pełną wydajność systemu.

Szybsze surfowanie

Mimo łącza szerokopasmowego jest możliwe, że Internet Explorer, Chrome i Firefox będą działały coraz wolniej; powodem tego są niewłaściwe ustawienia. Nero TuneItUp PRO przeanalizuje ustawienia sieci i zoptymalizuje je jednym kliknięciem!

Optymalizacja Windows

Podczas uruchamiania systemu, Windows wczytuje nie tylko niepotrzebne programy, ale także usługi, które podczas codziennej pracy w ogóle się nie przydają. Nero TuneItUp PRO umożliwia wyłączenie elementów spowalniających system i przyspieszenie PC! Chcesz, aby Twój system działał szybciej? Pozwól Nero TuneItUp PRO zoptymalizować jego ustawienia i dopasuj Windows do swoich potrzeb! To narzędzie wybierze najlepsze ustawienia dla systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze.

Zaktualizuj sterowników i przestarzałe oprogramowanie

Przestarzałe sterowniki zagrażają bezpieczeństwu komputera. Z tego powodu powinny być regularnie aktualizowane. Driver update wykona tę pracę za Ciebie: ponad 35.000 sterowników dla komponentów sprzętowych pomoże utrzymać Twój system w najlepszej formie - zaktualizowany i kompatybilny. Czy jesteś pewien, że programy zainstalowane na komputerze są zaktualizowane? Dzięki Nero TuneItUp PRO oprogramowanie komputera będzie zawsze aktualne. Na przejrzystej liście wyświetlone są najnowsze aktualizacje. Pozwoli Ci to zamknąć zagrażające komputerowi luki bezpieczeństwa.

Oszczędność energii

Tylko czysty system działa stabilnie i pewnie. Nero TuneItUp PRO daje Ci możliwość oszczędzania energii i ochrony środowiska jednym kliknięciem - przy takiej samej wydajności komputera.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10, 8.1, 8, 7 32/64-bit