Ashampoo WinOptimizer 26
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1-3*
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Ashampoo WinOptimizer 26 sprawi, że Windows jest szybszy, stabilniejszy i bezpieczniejszy!

Program Ashampoo WinOptimizer 25

Ashampoo WinOptimizer 26 przychodzi z podwójnym przyspieszeniem: Przyspiesza siebie i Twój PC! Nowe technologie pod spodem w każdym module dodają mu skrzydeł, szczególnie moduły czyszczące. Oznacza to niemal natychmiastowe wyniki oraz znacznie większą skuteczność! Dodatkowo, moduł głębokiego czyszczenia odzyskuje więcej miejsca, poprawia znacznie prywatność i zapobiega większej liczbie problemów systemu Windows! Zawarliśmy także moduł bezpiecznych ciasteczek dla Twojej wygody oraz w pełni zapewniliśmy zgodność z Windows 11, zatem na co jeszcze czekasz?

Windows jest wspaniały, ale zawsze jest coś, co można poprawić. Dlatego też Ashampoo WinOptimizer 26 przychodzi z pomocą! Ponieważ, przez cały czas pracy systemu, staje się on wolniejszy, mniej stabilny i obciążony. Ważne ustawienia czasem są pogubione w rejestrze lub plikach systemu. Dodatkowo nieustanne monitorowanie, zwane "telemetrią", to kolejny problem systemów Windows 10 i 11. WinOptimizer 25 kładzie kres takim działaniom szybko, łatwo i wydajnie! Dzięki temu Twój PC stanie się jak nowy w kilka chwil. Pozwól WinOptimizer oczyścić, zoptymalizować i ochronić Twój komputer w przyjemny sposób, dodając bezpieczeństwa Windows PC oraz prywatności, tak w pełni!

UWAGA!
Jeśli korzystasz z Ashampoo® WinOptimizer w domu, pojedyncza licencja pozwala na zainstalowanie programu aż na 3 PC! Kup raz i pozwól całej rodzinie korzystać z szybszego, wydajniejszego i bezpieczniejszego Windows! Potrzebujesz pojedynczej licencji tylko w przypadku wykorzystywania oprogramowania w celach komercyjnych.

Pomocny w przypadku:

 • Głębokie czyszczenie jeszcze dokładniej sprząta krytyczne obszary systemu
 • Znajdź i usuń stare wersje Windows, aktualizacje oraz pamięć podręczną systemu
 • Uproszczone i bardziej przejrzyste interfejsy narzędzi czyszczących
 • Znaczne przyspieszenie i bardziej wydajne narzędzia czyszczące
 • Super-szybka Optymalizacja 1-Kliknięciem w oparciu o nowe moduły czyszczące
 • Aż do 75% szybsze czyszczenie
 • Wygodny menadżer ciasteczek z listą "bezpiecznych"
 • Uaktualniona strona startowa ze wskazaniem obciążenia CPU i szczegółami kluczowych modułów
 • Dostęp do klucza licencji Windows
 • Skalowanie Windows oraz dokowanie paska w oparciu o Windows Aero Snap
 • Wszystkie funkcje w pełni kompatybilne z Windows 11
 • Wiele nowych usprawnień w dodatkach dla Windows 11, Eksploratorze i więcej
 • Lepszy przegląd oraz obsługa w Sprawdź Odnośniki oraz Menadżer Menu Kontekstowego
 • Nowe motywy dla Menadżerowi Instalacji oraz Procesów
 • Nowe okno potwierdzenia w narzędziu Kasowania Danych oraz wybór metody
 • Wsparcie dla nowoczesnych wielordzeniowych CPU w Informacjach Systemowych

Znajdź i usuń niechciane rozszerzenia przeglądarek

Przeglądarki to nie tylko Twoje okno na świat, ale także doskonały cel ataku przez podejrzane rozszerzenia, które spowalniają system i Cię szpiegują. Z pewnością znasz paski narzędziowe, ale nie koniecznie zdajesz sobie sprawę z powiązanych z nimi rozszerzeń oraz funkcji, które są zagrożeniem Twojej prywatności. Wiele z nich nawet nie znajduje się na listach zainstalowanych rozszerzeń! Moduł zarządzania rozszerzeniami przeglądarki pozwala zatrzymać ten proceder. Wyświetla wszystkie zainstalowane rozszerzenia we wszystkich przeglądarkach i pozwala precyzyjnie je usunąć w miarę potrzeb! Wystarczy jedno kliknięcie aby usunąć szkodliwe rozszerzenie i tym samym poprawić Twoje bezpieczeństwo!

Zupełnie nowe moduły czyszczące z większą mocą i wydajnością

Moduły czyszczące Ashampoo WinOptimizerModuły czyszczące w Ashampoo WinOptimizer 26 są 50% szybsze i bardziej efektywne niż w poprzedniej generacji, dzięki usprawnionej technologii działania. Nigdy wcześniej nie osiągnięto takiego usprawnienia między kolejnymi wersjami WinOptimizer! Ponadto Czyszczenie Dysku oraz Czyszczenie Internetowe są niemal na wyżynach swoich osiągnięć wydajności i skuteczności. Starsze systemy również zyskają na wydajności, także dzięki poprawionym animacjom, zredukowanemu zużyciu pamięci oraz menu kontekstowym. Naturalnie, wszystkie moduły zostały uaktualnione dla pełnej zgodności z systemami, instalatorami oraz przeglądarkami

Nowy poziom oczyszczania

Dzięki nowym i rozszerzonym narzędziom do głębokiego oczyszczania, jeszcze więcej plików i pozostałości, które nie tylko obciążają system, ale także i narażają Twoją prywatność, można bez problemu usunąć! Pozbądź się starych wersji Windows, kopii zapasowych Windows Update czy zbytecznych statystyk. Napraw problemy z wyświetlaniem gier, optymalizując pamięć podręczną DirectX, a także czyść pamięć Eksploratora Windows. Odzyskasz także wiele miejsca na dysku. To efekt działania ośmiu potężnych modułów, które potrafią wiele zdziałać w Twoim PC!

Idealny także na Windows 11

Ashampoo WinOptimizer i Windows 11Windows 11 został wydany po premierze poprzedniej generacji WinOptimizer, dlatego też to wydanie musiało znacząco zostać usprawnione o nowe możliwości dla nowego systemu! WinOptimizer 26 posiada nowe przyciski, ikony, okna dialogowe - specjalnie zaprojektowane dla Windows 11. Setki poprawek i modułów usprawniających zostało przetestowanych dla maksymalnej kontroli i zgodności z najnowszą wersją Windows. Możesz przełączać się pomiędzy widżetami, dostosowywać pasek narzędzi, zmieniać Eksploratora Windows i wiele więcej. Dostosuj Windows 11 do swoich potrzeb tak, jak w Windows 10 i 7!

Z pełna szybkością: optymalizacja systemu

Optymalizacja systemu Ashampoo WinOptimizerMożesz poczuć niesamowitą moc optymalizacji Ashampoo® WinOptimizer od ręki! Zadbaj o osiem głównych obszarów problemów systemu Windows jednym kliknięciem i przywróć system do pełnej sprawności. Pozbądź się śmieci z systemu, jak ślady obecności w sieci, naprawiaj błędne wpisy w Rejestrze, usuwaj nieprawidłowe skróty i wyłączaj niepotrzebne usługi - to wszystko wbudowane jest w narzędzia podstawowej analizy WinOptimizer, które przyspieszą system, poprawią wydajność i bezpieczeństwo. Optymalizuj swoje bezpieczeństwo, wszystkie aspekty systemu i kontroluj ustawienia autostartu również jednym kliknięciem! Odzyskaj zajęte zasoby i przyspiesz czas uruchamiania, dzięki czemu Windows odzyska wigor.

Zdefiiniuj harmonogram obsługi i pozwól programowi na odrobinę magii!

Przez ponad dekadę, klienci rozkochali się w Optymalizacji 1-Kliknięciem programu WinOptimizer i modułach obsługi systemu. WinOptimizer odnajduje i eliminuje ślady obecności w sieci, zbędne pliki i zbyteczne wpisy Rejestru z łatwością, optymalizując także ustawienia systemowe. Z ręką na sercu, czy pamiętasz o regularnym uruchamianiu tych modułów? Dlatego też dodaliśmy podręczny harmonogram zadań, który automatycznie uruchamia WinOptimizer o określonej porze. Zachowaj swój PC w najlepszej kondycji, już zawsze!

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1 - użytek komercyjny, 3 - użytek domowy
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
a-wo-25
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10 64-bit
Procesor
Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Ekran
Rozdzielczość ekranu 1280x768 (Zalecane: 1920x1080 )
Karta sieciowa
Połączenie z internetem jest wymagane w celu aktywacji programu.
Dodatkowe informacje
Pełne uprawnienia administracyjne są wymagane w celu użycia programu.