Corel Painter 2023 ENG Win/Mac
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Corel Painter 2023

Zmień koncepcje w swój charakterystyczny styl szybciej niż kiedykolwiek! Dzięki renomowanemu oprogramowaniu do grafiki cyfrowej, które oferuje setki realistycznych pędzli, ekskluzywne nośniki i szereg narzędzi artystycznych, Painter 2023 zapewnia to wszystko. Pewnie maluj oryginalne prace za pomocą pędzli i tekstur stworzonych przez artystów, przekształcaj zdjęcia w obrazy i udostępniaj niestandardowe treści innym artystom. Biblioteka bezpłatnych zasobów edukacyjnych i seminariów internetowych na żywo będzie źródłem inspiracji podczas malowania.

Painter 2023. Przyspiesz swoją sztukę.

Stwórz swój charakterystyczny styl z Painterem®. Szkicuj, maluj, ilustruj i twórz niezrównaną fotografię za pomocą setek realistycznych pędzli, ekskluzywnych mediów i szeregu narzędzi artystycznych. Painter 2023 jest tak różnorodny jak Twoja wyobraźnia.

Twórz

Maluj z pustego płótna lub twórz niesamowite zdjęcia.

Dostosuj

Twórz własne pędzle, tekstury, wzory, palety i wiele więcej.

Poszerz

Wzbogać swoje obrazy za pomocą niezwykle kreatywnych zestawów pędzli.

Dla kogo jest
przeznaczony?

 • Artyści koncepcyjni
  Skorzystaj z wszechstronności programu Painter, aby szybko opracowywać koncepcje filmów, gier i produkcji oraz tworzyć inspirujące środowiska, stworzenia i pojazdy.
 • Ilustratorzy
  Ożyw pomysły na publikowane materiały, projektowanie mody i sztukę fantasy, korzystając z najbardziej zróżnicowanego cyfrowego studia artystycznego potrzebnego do realizacji wizji na płótnie.
 • Artyści fotograficzni
  Użyj potężnych stylów AI, automatycznego malowania i klonowania, aby po mistrzowsku malować zdjęcia i tworzyć wspaniałe pamiątki i dzieła sztuki fotograficznej, które można sprzedać.
 • Artyści plastyczni
  Mieszanka realistycznych mediów naturalnych i unikalnych narzędzi artystycznych Painter daje swobodę tworzenia niesamowitych efektów końcowych, niezależnie od tematu.

Wszystko, czego potrzebujesz w swoim profesjonalnym oprogramowaniu do sztuki cyfrowej

Ponad 900 pędzli

Stwórz swoje arcydzieło w oszałamiającej rzeczywistości, korzystając z renomowanych mediów suchych, mokrych i mieszających.

Unikalne media

Ulepsz swoją grafikę, korzystając z papierów, map przepływu, wzorów, tekstur, gradientów i nie tylko.

Niezrównana sztuka fotograficzna

Stylizuj dowolny obraz lub zdjęcie za pomocą sztucznej inteligencji i łatwo przekształcaj zdjęcia w obrazy za pomocą potężnych narzędzi do automatycznego malowania i klonowania.

Narzędzia do kompozycji

Stwórz atrakcyjne kompozycje za pomocą narzędzi Divine Proportion, Layout Grid, Perspective Guides i Mirror Painting.

Dostosowywanie

Dostosuj program Painter do swoich potrzeb, dostosowując interfejs użytkownika, niestandardowe palety, pędzle i zawartość multimedialną.

Wydajność

Ulepszony akcelerator pędzli jest bardziej intuicyjny i ocenia procesor, procesor graficzny i pamięć systemu, aby zoptymalizować ustawienia aplikacji w celu uzyskania lepszej wydajności.

Co nowego w programie Corel Painter 2023

Aktualizacja wydajności

Uruchom intuicyjny Brush Accelerator™, który w pełni wykorzystuje sprzęt i kartę graficzną komputera, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z malowania. Pracuj szybciej dzięki dwukrotnej liczbie technologii pędzla przyspieszanych przez GPU, zoptymalizowanym technologiom pędzla kroplowego i płynnego oraz szybszemu przełączaniu pędzli i narzędzi.

Przepływ pracy z grubą farbą

Ciesz się ulepszonymi pędzlami Thick Paint i NOWĄ kategorią pędzli kompatybilnych z Thick Paint, która w pełni wykorzystuje głębię, oświetlenie i cienie ułożonej farby. Łatwo dostępne panele umożliwiają natychmiastową regulację sposobu nakładania farby na pędzel i interakcji farby z istniejącymi nośnikami.

Sztuczna inteligencja

Szybko zacznij swoją sztukę, korzystając z 12 stylów AI, które tworzą stylizowany obraz z obrazu. Dostosuj ustawienia, aby uzyskać niestandardowe wyniki i zapisz własne ustawienia wstępne.

Barwienie klonów

Włącz funkcję Clone Tinting podczas malowania, a następnie wybierz dowolny kolor, użyj dowolnego pędzla do klonowania i wyrenderuj źródło klonu z niestandardowym kolorem. To wszechstronne narzędzie działa również z klonowaniem wielopunktowym, umożliwiając tworzenie zupełnie nowych kompozycji z istniejących dzieł sztuki.

Ulepszone warstwy

Popraw swój przepływ pracy, wybierając malowanie na dowolnym typie warstwy i ukrywając płótno bezpośrednio w oknie dialogowym Nowy obraz. Wizualnie określ, które pędzle są kompatybilne z różnymi rodzajami warstw, w tym płynnym tuszem, grubą farbą i akwarelą. Dodatkowo skorzystaj z wielu innych ulepszeń warstwy, o które prosili użytkownicy.

Wsparcie Apple - obsługa paska dotykowego

Na MacBooku Pro i iPadzie zwiększ wydajność dzięki nowej obsłudze paska dotykowego, który oferuje kontekstowe elementy sterujące, które zmieniają się w zależności od wybranego narzędzia.

Responsywna obsługa gładzika wielodotykowego umożliwia wykonywanie przydatnych czynności poprzez przesuwanie i szczypanie lub rozkładanie kciuka i palca wskazującego na gładziku.

Zgodność oprogramowania

Photoshop

Zachowaj kolory i warstwy z łatwością podczas przesyłania plików między programami Photoshop i Painter

Tablet do
rysowania

Twórz własne pędzle, tekstury, wzory, palety i wiele więcej.

Mac/PC

Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem Mac, czy PC, obsługujemy obie platformy z opcjami licencjonowania i subskrypcji, które Ci odpowiadają

Obsługa wózka bocznego

Użyj Sidecar w systemie macOS Catalina, aby używać iPada jako dodatkowego wyświetlacza, który odzwierciedla pulpit Maca. Interfejs programu Painter dostosuje się automatycznie na podstawie rozdzielczości iPada.

Apple Pencil Tilt

Dzięki nowej obsłudze pochylania dla Apple Pencil możesz teraz przechylać wybrany pędzel podczas malowania, aby precyzyjnie kontrolować kształt pociągnięć pędzla podczas korzystania z funkcji Sidecar.

Podstawowa obsługa ML

Painter wykorzystuje najnowszą i najlepszą technologię uczenia maszynowego (Core ML) firmy Apple, aby zoptymalizować wrażenia związane ze stylem sztucznej inteligencji.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
ESDPTR2023ML
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 11, 10 (64-bitowy) z najnowszymi aktualizacjami, macOS 14 Sonoma,13 Ventura,12 Monterey, Big Sur 11.0 z najnowszymi aktualizacjami
Procesor
PC: 64-bitowy procesor wielordzeniowy Intel lub AMD z SSSE3 (lub nowszym), MAC: Wielordzeniowy procesor Intel z SSSE3 (lub nowszym) lub procesorem Apple M1 (lub nowszym)
Pamięć RAM
8 GB (zalecane 16 GB lub więcej)
Miejsce na dysku twardym
PC: 3,6 GB, MAC: 2 GB
Ekran
1280 x 800