Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

PaintShop Pro 2022 Ultimate

Odkryj świat pełen kreatywnych możliwości, aby ożywić swoje zdjęcia i projekty graficzne. PaintShop® Pro 2022 Ultimate oferuje dodatkowy pakiet oprogramowania premium, w tym Sea-to-Sky™ Workspace, AI HDR Studio, Painter®, Essentials™ 8, PhotoMirage™ Express i Corel® AfterShot™ 3 - wszystko to zmontowane, aby przekształcić Twoje zdjęcia w coś niesamowitego.

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Dostęp do nowo wydanych funkcji

Aplikacje w pakiecie

AI HDR Studio, Sea-to-Sky™ Workspace, PhotoMirage™ Express, Painter® Essentials™ 8, Corel® AfterShot™ 3, Corel® Creative Collection

Rób to ostatecznie. Rób to w PaintShop Pro.

Rozszerz możliwości twórcze dzięki najlepszej kolekcji oprogramowania do edycji i projektowania zdjęć.

Edycja zdjęć
Projekty graficzne
Inteligente rozwiązania

Dla kogo jest
przeznaczony?

  • Entuzjaści fotografii
    od hobbystów po entuzjastów fotografii, każdy fotograf potrzebuje narzędzi, które pomogą mu osiągnąć twórczą wizję. PaintShop Pro 2022 zapewnia wszystko, czego fotografowie potrzebują do edycji, wprowadzania szybkich poprawek i zarządzania całą kolekcją zdjęć w jednym produkcie.
  • Projektanci grafiki i kreatywni konsumenci
    dzięki warstwom, narzędziom wektorowym oraz narzędziom do malowania i rysowania PaintShop Pro 2022 jest idealnym rozwiązaniem w domu lub w pracy. Projektanci grafiki używają programu PaintShop Pro do tworzenia różnorodnych kompozycji, w tym plakatów, broszur, grafik internetowych i innych. Kreatywni konsumenci tworzą treści, którymi mogą dzielić się z przyjaciółmi i rodziną. Obie grupy pokochają nowe palety kolorów, pędzle, gradienty, wzory i kineskopy w programie PaintShop Pro.
  • Firmy
    dla firm każdej wielkości program PaintShop Pro 2022 jest niezwykle cenny w pracy we wszystkim, od wewnętrznego projektowania graficznego i tworzenia wspaniałych pokazów slajdów po używanie narzędzi do zrzutów ekranu i adnotacji w celu wyraźnej komunikacji. Licencjonowanie zbiorowe, możliwość wdrażania w sieci i rabaty ilościowe sprawiają, że PaintShop Pro 2022 to doskonały wybór dla środowisk biznesowych i edukacyjnych.

Najlepsza kolekcja do edycji zdjęć

PaintShop Pro 2022 Ultimate zapewnia szeroką gamę profesjonalnych programów do edycji zdjęć i projektowania graficznego, a także dodatkowy pakiet oprogramowania premium, w tym:

Studio AI HDR

Błyskawicznie nadaj swoim zdjęciom wyjątkowy efekt HDR dzięki ekskluzywnej kolekcji ustawień wstępnych zasilanych przez sztuczną inteligencję. Eksperymentuj z różnymi stylami, aby uwydatnić najdrobniejsze szczegóły i wydobyć to, co najlepsze we wszystkich rodzajach fotografii, od portretów z bliska po malownicze krajobrazy. AI HDR Studio to bezproblemowe rozwiązanie do poprawiania, ulepszania i stosowania artystycznych odblasków na zdjęciach w ciągu kilku sekund.

Przestrzeń robocza Sea-to-Sky™

Rozpocznij swoją przygodę, ulepszając zdjęcia zrobione z głębin morskich po najwyższe chmury na niebie. Poznaj zupełnie nowy obszar roboczy do edycji zdjęć, zaprojektowany tak, aby przenieść fotografię podwodną i z drona na nowy poziom. Bezproblemowo wprowadzaj poprawki i twórcze ulepszenia za pomocą niestandardowego zestawu narzędzi i przeżyj w pełni najbardziej niezapomniane chwile.

Painter® Essentials™ 8

Ciesz się zabawnym i nieskomplikowanym oprogramowaniem do malowania dla początkujących, które zainspiruje Cię do eksperymentowania i zakochania się w malowaniu cyfrowym. Szkicuj, rysuj i maluj na czystym płótnie za pomocą realistycznych pędzli lub baw się w ekskluzywnej sztucznej inteligencji opartej na obrazach i sztuce klonowania.

PhotoMirage™ Express

Bez wysiłku przekształć dowolny obraz w hipnotyzującą animację w ciągu kilku minut dzięki PhotoMirage Express. Ożywianie zdjęć jest absurdalnie łatwe i uzależniające, a udostępnianie swoich arcydzieł w mediach społecznościowych to pestka. Użyj PhotoMirage Express do tworzenia inspirujących animacji zdjęć, które urzekają, wciągają i paraliżują.

Corel® AfterShot™ 3

Naucz się szybko profesjonalnej edycji zdjęć RAW i przejmij kontrolę nad bardzo dużymi kolekcjami zdjęć za pomocą programu Corel AfterShot 3. Łatwe wprowadzanie poprawek i ulepszeń oraz oszczędność czasu dzięki narzędziom do przetwarzania wsadowego, które umożliwiają stosowanie dopasowań do jednego lub tysięcy zdjęć naraz.

Kolekcja Corel® Creative

Rozszerz swoje możliwości twórcze dzięki dziesiątkom pędzli, tekstur i ponad 100 tłom wolnym od opłat licencyjnych. Wzbogać swoje projekty fotograficzne o zabawne projekty, kwiaty, zachody słońca i nie tylko, a także szereg żywych pociągnięć pędzla.

Potężne narzędzia i funkcje fotograficzne

Polegaj na wszechstronnej gamie profesjonalnych narzędzi do edycji obrazu, aby każde ujęcie było najlepszym ujęciem.

Edytuj zdjęcia jak profesjonalista

Edytuj, retuszuj i poprawiaj swoje zdjęcia za pomocą wszechstronnego zestawu narzędzi zaprojektowanego dla wszystkich poziomów umiejętności.

Twórz projekty graficzne

Pracuj z intuicyjnym tekstem, pędzlami, teksturami, wzorami, narzędziami do rysowania i malowania, aby tworzyć inspirujące projekty.

Poprawiaj zdjęcia dzięki sztucznej inteligencji

Polegaj na sztucznej inteligencji i technologii uczenia maszynowego, aby poprawiać obrazy jednym kliknięciem, aby natychmiast zrobić najlepsze zdjęcie.

Wybierz jedną z wielu przestrzeni roboczych

PaintShop Pro to przede wszystkim wybór i dostosowywanie, oferując wiele obszarów roboczych, które możesz stworzyć, aby pracować jak najefektywniej.

Narzędzia do rysowania, malowania i wypełniania

Maluj za pomocą wbudowanych pędzli lub importuj pędzle Adobe Photoshop, aby ożywić swoje cyfrowe projekty. Rysuj za pomocą narzędzi do ilustracji wektorowych i korzystaj z palet kolorów, gradientów, wzorów i kineskopów, aby przenieść swoje projekty na wyższy poziom.

Warstwy i maski

Warstwy i maski są niezbędne do zaawansowanej edycji obrazu, komponowania i projektowania graficznego. Używaj wielu nieniszczących warstw podczas edycji obrazów, aby z łatwością tworzyć kompozyty zdjęć. Twórz maski, aby ukryć lub pokazać części warstwy, zanikać między warstwami i precyzyjnie tworzyć efekty specjalne.

Niezbędne narzędzia

Z łatwością przycinaj obszary zdjęć i zmieniaj ich rozmiar za pomocą jednego z kilku ustawień wstępnych lub zmień rozmiar według pikseli, procentu lub rozmiaru wydruku. Przywróć i napraw stare zdjęcia za pomocą narzędzi do usuwania zarysowań i korekcji blaknięcia, aby poprawić kontrast i kolor wyblakłych zdjęć.

Narzędzia regulacyjne

Zmieniaj swoje zdjęcia za pomocą szerokiej gamy potężnych narzędzi do regulacji, w tym jasności i kontrastu, wypełnienia i klarowności, korekcji blaknięcia, balansu bieli, odcienia i nasycenia, usuwania szumów, jaskrawości, wyostrzania, korekcji kolorów oraz poziomów i krzywych tonalnych.

Narzędzia do zaznaczania i korygowania

Izoluj obszar, który chcesz zaznaczyć, za pomocą różnych narzędzi do zaznaczania i ulepszaj zaznaczenie za pomocą pędzla doprecyzowującego. Automatycznie koryguj zniekształcenia, winietowanie i aberracje chromatyczne na swoich zdjęciach za pomocą narzędzi do korekcji obiektywu i użyj narzędzia Prostowanie, aby naprawić przekrzywiony horyzont, lub narzędzia Korekcja Perspektywy, aby zdjęcie wyglądało tak, jakby było zrobione pod innym kątem.

Kontrola zdjęć RAW, HDR i 360°

Zarządzaj i zapisuj metadane w plikach RAW za pomocą laboratorium RAW w programie PaintShop Pro i koryguj problemowe obszary, takie jak odzyskiwanie rozjaśnionych świateł lub dostosowywanie cieni, co skutkuje wyższą jakością obrazu końcowego. Połącz kilka zdjęć tej samej sceny z różnymi ekspozycjami, aby stworzyć jedno niezwykłe zdjęcie HDR. Narzędzia HDR programu PaintShop Pro zapewniają dostęp do szerszego zakresu tonalnego, co pozwala uzyskać zapierający dech w piersiach obraz końcowy.

Narzędzia oszczędzające czas

Zmniejsz liczbę powtórzeń i przyspiesz złożone czynności edycji zdjęć dzięki skryptom. Nagraj serię zmian jako skrypt, który można zastosować do dowolnego zdjęcia w jakimkolwiek momencie. Zautomatyzuj edycję wielu zdjęć jednocześnie, korzystając z przetwarzania wsadowego, takiego jak dodanie znaku wodnego, ramki na zdjęcia lub po prostu zmiana rozmiaru.

Co nowego w PaintShop Pro Ultimate?

AI Upsampling

Radykalne powiększanie dowolnego zdjęcia bez utraty rozdzielczości lub jakości obrazu aż do najdrobniejszych szczegółów, aby stworzyć idealną ramkę.

AI Usuwanie artefaktów

Przywróć drobne szczegóły, usuwając artefakty i zniekształcenia w formacie JPEGS, które często występują podczas kompresji, aby zmniejszyć rozmiar pliku w cyfrowych przepływach pracy.

AI Denoise

Łatwe usuwanie przypadkowych zmian jasności i kolorów na obrazach, zwykle spowodowanych słabym oświetleniem.

AI Transfer stylu

Błyskawicznie przekształcaj swoje zdjęcia w stylizowane dzieła sztuki dzięki sile sztucznej inteligencji. Eksperymentuj z nowymi ustawieniami wstępnymi zaprojektowanymi w celu odtworzenia znanych stylów artystycznych przy użyciu różnych typów mediów.

Przestrzeń robocza Sea-to-Sky™

Poznaj zupełnie nową przestrzeń roboczą do edycji zdjęć, zaprojektowaną, aby przenieść fotografię podwodną i dronową na nowy poziom. Bezproblemowo wprowadzaj poprawki i twórcze ulepszenia za pomocą niestandardowego zestawu narzędzi i przeżyj w pełni najbardziej niezapomniane chwile.

Zawartość kreatywna

U podstaw programu PaintShop Pro leży kreatywność. Dlatego dodaliśmy nowe pędzle, palety kolorów, gradienty, wzory i tuby obrazkowe. Pobierz nowe wzory z Welcome Book i znajdź resztę nowej zawartości już wbudowanej w PaintShop Pro.

Specyfikacja produktu

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
ESDPSP2022ULML
Wysylka
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Segment rynku
Komercyjny
Opcja zakupu
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, Windows 10 (zalecana wersja 1809 lub nowsza), Windows 8/8.1, Windows 7 z najnowszym dodatkiem Service Pack (wersje 64-bitowe)
Procesor
Seria Intel® Celeron G lub AMD® Phenom II i nowsze (serie Intel® i5 lub AMD® Ryzen lub nowsze zalecane do obsługi funkcji sztucznej inteligencji)
Pamięć RAM
4 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB do obsługi funkcji sztucznej inteligencji)
Miejsce na dysku twardym
Wymagane 3 GB dostępnego miejsca na dysku twardym (zalecane 4 GB)
Karta graficzna
Karta wideo zgodna z DirectX 10 lub nowszym z najnowszym sterownikiem (oddzielna karta graficzna zgodna z DirectX 12 zalecana do przyspieszenia GPU)
Ekran
Rozdzielczość wyświetlacza 1366 x 768 (rekomendowana rozdzielczość 1920 x 1080 @ 100 DPI). Obsługa do 250 DPI przy odpowiedniej rozdzielczości wyświetlacza.
Karta sieciowa
Połączenie internetowe wymagane do korzystania z funkcji online i filmów instruktażowych Internet
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł