Corel PaintShop Pro 2023 Ultimate ENG WIN
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

PaintShop Pro 2023 Ultimate

Spraw, by każde ujęcie było najlepszym ujęciem dzięki PaintShop® Pro 2023 Ultimate, zaawansowanemu edytorowi zdjęć zapewniającemu wszechstronną gamę profesjonalnych narzędzi do edycji i projektowania graficznego, oszczędzające czas rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji oraz dodatkowy pakiet oprogramowania premium.

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Dostęp do nowo wydanych funkcji

Aplikacje w pakiecie

MultiCam Capture 2.0 Lite, Free fonts, Painter® Essentials™ 8, PhotoMirage™ Express, Sea-to-Sky™ Workspace, Corel® Creative Collection

Rób to ostatecznie. Rób to w PaintShop Pro.

Rozszerz możliwości twórcze dzięki najlepszej kolekcji oprogramowania do edycji i projektowania zdjęć.

Edycja zdjęć
Projekty graficzne
Inteligente rozwiązania

Dla kogo jest
przeznaczony?

  • Entuzjaści fotografii
    od hobbystów po entuzjastów fotografii, każdy fotograf potrzebuje narzędzi, które pomogą mu osiągnąć twórczą wizję. PaintShop Pro 2023 zapewnia wszystko, czego fotografowie potrzebują do edycji, wprowadzania szybkich poprawek i zarządzania całą kolekcją zdjęć w jednym produkcie.
  • Projektanci grafiki i kreatywni konsumenci
    dzięki warstwom, narzędziom wektorowym oraz narzędziom do malowania i rysowania PaintShop Pro 2023 jest idealnym rozwiązaniem w domu lub w pracy. Projektanci grafiki używają programu PaintShop Pro do tworzenia różnorodnych kompozycji, w tym plakatów, broszur, grafik internetowych i innych. Kreatywni konsumenci tworzą treści, którymi mogą dzielić się z przyjaciółmi i rodziną. Obie grupy pokochają nowe palety kolorów, pędzle, gradienty, wzory i kineskopy w programie PaintShop Pro.
  • Firmy
    dla firm każdej wielkości program PaintShop Pro 2023 jest niezwykle cenny w pracy we wszystkim, od wewnętrznego projektowania graficznego i tworzenia wspaniałych pokazów slajdów po używanie narzędzi do zrzutów ekranu i adnotacji w celu wyraźnej komunikacji. Licencjonowanie zbiorowe, możliwość wdrażania w sieci i rabaty ilościowe sprawiają, że PaintShop Pro 2023 to doskonały wybór dla środowisk biznesowych i edukacyjnych.

Najlepsza kolekcja do edycji zdjęć

PaintShop Pro 2023 Ultimate zapewnia szeroką gamę profesjonalnych programów do edycji zdjęć i projektowania graficznego, a także dodatkowy pakiet oprogramowania premium, w tym:

MultiCam Capture 2.0 Lite ULEPSZONY!

Nagrywaj wideo za pomocą programu MultiCam Capture 2.0 Lite, aby zaangażować widzów i powiększyć grono odbiorców. Z łatwością twórz filmy instruktażowe, wyzwania online, prezentacje produktów, nagrywaj filmy z gier i nie tylko, korzystając z jednego, łatwego w obsłudze oprogramowania do nagrywania filmów.

Darmowe czcionki NOWY!

Skorzystaj z 50 darmowych nowoczesnych czcionek dostępnych w programie PaintShop Pro 2023 Ultimate! Ciesz się piękną typografią i eksperymentuj ze stylami i kolorami czcionek, aby Twoje projekty były jeszcze bardziej imponujące i niepowtarzalne.

Painter® Essentials™ 8

Ciesz się zabawnym i nieskomplikowanym oprogramowaniem do malowania dla początkujących, które zainspiruje Cię do eksperymentowania i zakochania się w malowaniu cyfrowym. Szkicuj, rysuj i maluj na czystym płótnie za pomocą realistycznych pędzli lub baw się w ekskluzywnej sztucznej inteligencji opartej na obrazach i sztuce klonowania.

PhotoMirage™ Express

Bez wysiłku przekształć dowolny obraz w hipnotyzującą animację w ciągu kilku minut dzięki PhotoMirage Express. Ożywianie zdjęć jest absurdalnie łatwe i uzależniające, a udostępnianie swoich arcydzieł w mediach społecznościowych to pestka. Użyj PhotoMirage Express do tworzenia inspirujących animacji zdjęć, które urzekają, wciągają i paraliżują.

Podświetl kołowrotek

Tworzenie szybkich filmów pokazujących najważniejsze momenty Twojej ostatniej przygody stało się o wiele łatwiejsze dzięki nowemu inteligentnemu kreatorowi pokazów slajdów i filmów — Highlight Reel. Po prostu zaimportuj swoje cyfrowe multimedia, a Highlight Reel inteligentnie przeanalizuje i wyodrębni najlepsze zdjęcia i filmy, a następnie skompiluje je dla Ciebie, podążając za rytmem muzyki. Tworzenie filmów do dzielenia się codziennymi chwilami stało się jeszcze łatwiejsze.

Przestrzeń robocza Sea-to-Sky™ Workspace

Rozpocznij przygodę, ulepszając zdjęcia zrobione od głębin morskich do najwyższych chmur na niebie. Dokonuj bezproblemowych poprawek i kreatywnych ulepszeń za pomocą niestandardowego zestawu narzędzi i przeżyj w pełni swoje najbardziej niezapomniane chwile.

Corel® Creative Collection

Rozszerz swoje możliwości twórcze dzięki dziesiątkom pędzli, tekstur i ponad 100 tłam bez tantiem. Wzbogać swoje projekty fotograficzne o zabawne, romantyczne lub abstrakcyjne projekty, a także szereg żywych pociągnięć pędzla.

Potężne narzędzia i funkcje fotograficzne

Polegaj na wszechstronnej gamie profesjonalnych narzędzi do edycji obrazu, aby każde ujęcie było najlepszym ujęciem.

Edytuj zdjęcia jak profesjonalista

Edytuj, retuszuj i poprawiaj swoje zdjęcia za pomocą wszechstronnego zestawu narzędzi zaprojektowanego dla wszystkich poziomów umiejętności.

Twórz projekty graficzne

Pracuj z intuicyjnym tekstem, pędzlami, teksturami, wzorami, narzędziami do rysowania i malowania, aby tworzyć inspirujące projekty.

Poprawiaj zdjęcia dzięki sztucznej inteligencji

Polegaj na sztucznej inteligencji i technologii uczenia maszynowego, aby poprawiać obrazy jednym kliknięciem, aby natychmiast zrobić najlepsze zdjęcie.

Wybierz jedną z wielu przestrzeni roboczych

PaintShop Pro to przede wszystkim wybór i dostosowywanie, oferując wiele obszarów roboczych, które możesz stworzyć, aby pracować jak najefektywniej.

Narzędzia do rysowania, malowania i wypełniania

Maluj za pomocą wbudowanych pędzli lub importuj pędzle Adobe Photoshop, aby ożywić swoje cyfrowe projekty. Rysuj za pomocą narzędzi do ilustracji wektorowych i korzystaj z palet kolorów, gradientów, wzorów i kineskopów, aby przenieść swoje projekty na wyższy poziom.

Warstwy i maski

Warstwy i maski są niezbędne do zaawansowanej edycji obrazu, komponowania i projektowania graficznego. Używaj wielu nieniszczących warstw podczas edycji obrazów, aby z łatwością tworzyć kompozyty zdjęć. Twórz maski, aby ukryć lub pokazać części warstwy, zanikać między warstwami i precyzyjnie tworzyć efekty specjalne.

Niezbędne narzędzia

Z łatwością przycinaj obszary zdjęć i zmieniaj ich rozmiar za pomocą jednego z kilku ustawień wstępnych lub zmień rozmiar według pikseli, procentu lub rozmiaru wydruku. Przywróć i napraw stare zdjęcia za pomocą narzędzi do usuwania zarysowań i korekcji blaknięcia, aby poprawić kontrast i kolor wyblakłych zdjęć.

Narzędzia regulacyjne

Zmieniaj swoje zdjęcia za pomocą szerokiej gamy potężnych narzędzi do regulacji, w tym jasności i kontrastu, wypełnienia i klarowności, korekcji blaknięcia, balansu bieli, odcienia i nasycenia, usuwania szumów, jaskrawości, wyostrzania, korekcji kolorów oraz poziomów i krzywych tonalnych.

Narzędzia do zaznaczania i korygowania

Izoluj obszar, który chcesz zaznaczyć, za pomocą różnych narzędzi do zaznaczania i ulepszaj zaznaczenie za pomocą pędzla doprecyzowującego. Automatycznie koryguj zniekształcenia, winietowanie i aberracje chromatyczne na swoich zdjęciach za pomocą narzędzi do korekcji obiektywu i użyj narzędzia Prostowanie, aby naprawić przekrzywiony horyzont, lub narzędzia Korekcja Perspektywy, aby zdjęcie wyglądało tak, jakby było zrobione pod innym kątem.

Kontrola zdjęć RAW, HDR i 360°

Zarządzaj i zapisuj metadane w plikach RAW za pomocą laboratorium RAW w programie PaintShop Pro i koryguj problemowe obszary, takie jak odzyskiwanie rozjaśnionych świateł lub dostosowywanie cieni, co skutkuje wyższą jakością obrazu końcowego. Połącz kilka zdjęć tej samej sceny z różnymi ekspozycjami, aby stworzyć jedno niezwykłe zdjęcie HDR. Narzędzia HDR programu PaintShop Pro zapewniają dostęp do szerszego zakresu tonalnego, co pozwala uzyskać zapierający dech w piersiach obraz końcowy.

Narzędzia oszczędzające czas

Zmniejsz liczbę powtórzeń i przyspiesz złożone czynności edycji zdjęć dzięki skryptom. Nagraj serię zmian jako skrypt, który można zastosować do dowolnego zdjęcia w jakimkolwiek momencie. Zautomatyzuj edycję wielu zdjęć jednocześnie, korzystając z przetwarzania wsadowego, takiego jak dodanie znaku wodnego, ramki na zdjęcia lub po prostu zmiana rozmiaru.

Co nowego w PaintShop Pro Ultimate?

AI Upsampling

Radykalne powiększanie dowolnego zdjęcia bez utraty rozdzielczości lub jakości obrazu aż do najdrobniejszych szczegółów, aby stworzyć idealną ramkę.

AI Usuwanie artefaktów

Przywróć drobne szczegóły, usuwając artefakty i zniekształcenia w formacie JPEGS, które często występują podczas kompresji, aby zmniejszyć rozmiar pliku w cyfrowych przepływach pracy.

AI Denoise

Łatwe usuwanie przypadkowych zmian jasności i kolorów na obrazach, zwykle spowodowanych słabym oświetleniem.

AI Transfer stylu

Błyskawicznie przekształcaj swoje zdjęcia w stylizowane dzieła sztuki dzięki sile sztucznej inteligencji. Eksperymentuj z nowymi ustawieniami wstępnymi zaprojektowanymi w celu odtworzenia znanych stylów artystycznych przy użyciu różnych typów mediów.

Przestrzeń robocza Sea-to-Sky™

Poznaj zupełnie nową przestrzeń roboczą do edycji zdjęć, zaprojektowaną, aby przenieść fotografię podwodną i dronową na nowy poziom. Bezproblemowo wprowadzaj poprawki i twórcze ulepszenia za pomocą niestandardowego zestawu narzędzi i przeżyj w pełni najbardziej niezapomniane chwile.

Zawartość kreatywna

U podstaw programu PaintShop Pro leży kreatywność. Dlatego dodaliśmy nowe pędzle, palety kolorów, gradienty, wzory i tuby obrazkowe. Pobierz nowe wzory z Welcome Book i znajdź resztę nowej zawartości już wbudowanej w PaintShop Pro.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
ESDPSP2023ULML
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, Windows Server
System operacyjny
Windows 11, 10, Windows Server 2019, 2016, 2012 R2 (do wirtualizacji)
Procesor
Intel® Celeron G lub AMD® Phenom II i nowsze (zalecane serie Intel® i5 lub AMD® Ryzen i nowsze w celu obsługi funkcji sztucznej inteligencji)
Pamięć RAM
4 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB do obsługi funkcji sztucznej inteligencji)
Miejsce na dysku twardym
3 GB (zalecane 4GB)
Ekran
1366 x 768 (zalecane 1920x1080 przy 100 DPI)
Karta sieciowa
Do zainstalowania i uwierzytelnienia programu PaintShop Pro 2023, funkcji online i filmów instruktażowych wymagane jest połączenie internetowe