Adobe Photoshop CC Teams MULTI Win/Mac – licencja imienna dla instytucji EDU
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Edukacyjny (EDU)
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Adobe Photoshop CC

Program Adobe Photoshop to najbardziej zaawansowane na świecie środowisko przetwarzania obrazów cyfrowych. Znajduje on zastosowanie wśród fotografów, projektantów, twórców stron internetowych oraz zawodowych filmowców. Dzięki niemu można zachować całkowitą kontrolę artystyczną podczas obróbki i tworzenia materiałów 2D i 3D, montażu wideo i analizy obrazów. Program Photoshop jest częścią usługi Adobe Creative Cloud, dlatego wszystkie aktualizacje i nowe wersje są od razu dostępne.

Od edycji zdjęć i tworzenia kompozycji do malowania cyfrowego, animacji i projektowania grafiki — wszystko da się zrobić w programie Photoshop. Realizuj pomysły na komputerze i tablecie iPad. W magiczny sposób przekształcaj obrazy, korzystając z mocy sztucznej inteligencji. Ucz się nowych umiejętności i prezentuj projekty za pośrednictwem transmisji na żywo. Najnowsza wersja programu Photoshop jest szybsza, inteligentniejsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Natychmiastowy dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji

Aplikacje i usługi

Photoshop na komputer i tablet iPad, 100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, Adobe Fresco, Adobe Portfolio, Adobe Fonts, Adobe Spark

Kompletny pakiet 5 aplikacji i usług

Adobe
Photoshop

Adobe Portfolio

Adobe Spark

Adobe Fonts

Adobe Fresco

Poznaj możliwości Adobe Photoshop

Retuszowanie. Zastępowanie. Remiksowanie. Zmiana podejścia.

Spraw, aby portrety się wyróżniały, a wyrazy twarzy były bardziej ekspresyjne. Zamień niebo jednym kliknięciem. Usuwaj obiekty, retuszuj i przemalowuj. Dzięki zaawansowanym narzędziom do obróbki i nowym, inteligentnym funkcjom umożliwiającym tworzenie magicznych efektów możesz zmienić zwykłe obrazy w prawdziwe dzieła sztuki.

Przekształcaj zdjęć w przejawy czystej wyobraźni.

Dzięki zaznaczaniu jednym kliknięciem, łatwemu maskowaniu i praktycznie nieograniczonej liczbie warstw możesz szybko dodać to, czego aparat nie pozwala zarejestrować.

Tysiąc pędzli z charakterem.

Maluj i rysuj z użyciem tysięcy niestandardowych pędzli lub twórz swoje własne — program Photoshop oddaje do Twojej dyspozycji największą na świecie kolekcję pędzli.

Niezbędne narzędzie do projektowania wspaniałej grafiki.

Plakaty, opakowania, banery, witryny internetowe — projekty graficzne zaczynają się w programie Photoshop. Łącz zdjęcia, grafikę i tekst, aby tworzyć całkiem nowe obrazy. Wybieraj obiekty kliknięciem. Eksperymentuj z kolorami i efektami, aby dopracować każdy projekt graficzny.

photoshop_monitor_1.png
Kreatywność jest wszędzie. Tak samo jak program Photoshop.

Twórcza moc programu Photoshop jest dostępna na tablecie iPad.Otwieraj pełnowymiarowe pliki PSD, retuszuj zdjęcia, twórz zaawansowane kompozycje i kontroluj pędzle palcem lub rysikiem Apple Pencil. Pracuj na komputerze, tablecie iPad, a nawet w trybie offline. Wszystkie efekty pracy są synchronizowane z chmurą, więc zawsze możesz wznowić edycję od miejsca, w którym została przerwana.

photoshop_monitor_2.png

Przekonaj się, co nowego można zrobić.

Korzystanie z programu Photoshop nigdy nie było łatwiejsze. Regularnie wprowadzamy nowe funkcje, aby uprościć procedury i zaoszczędzić czas. Sprawdź niektóre z najnowszych aktualizacji.

Zaproś do edycji

Współpracuj z innymi, zapraszając ich do edytowania plików w chmurze. Zaproszenia znajdziesz na zakładce „Udostępnione Tobie” na ekranie początkowym.

Synchronizacja ustawień predefiniowanych

Wyszukuj i synchronizuj spersonalizowane pędzle, próbki, gradienty, wzorki, style i kształty oraz uzyskuj do nich dostęp na dowolnym komputerze.

Proste zastępowanie nieba

Zaznacz niebo na obrazie i zastąp je wybranym przez siebie niebem. Kolory scenerii automatycznie dopasują się do nowego nieba.

Ulepszone menu nauki i pomocy

Teraz możesz znaleźć narzędzia i zobaczyć pokaz funkcji, które mają zastosowanie bezpośrednio do projektu — bez opuszczania aplikacji.

Zaproś do edycji w programach Photoshop, Illustrator i Fresco

Funkcja Zaproś do edycji w programach Photoshop, Illustrator i Fresco umożliwia asynchroniczną edycję na wszystkich powierzchniach na komputerze stacjonarnym, iPadzie i iPhonie (Fresco). Teraz współpracownicy mogą edytować udostępniony dokument w chmurze, pojedynczo. Po prostu zapisz swoje pliki .PSD lub .AI jako dokumenty w chmurze i wyślij innym zaproszenia do ich edycji. Możesz także edytować pliki, które zostały Ci udostępnione. Ponadto możesz uzyskać dostęp do udostępnionych dokumentów w chmurze w witrynie asset.adobe.com i aplikacji Creative Cloud na komputer.

Eksperymenty z filtrami neuronowymi

Za pomocą prostych suwaków i technologii sztucznej inteligencji można w ciągu kilku sekund pokolorować scenę, powiększyć fragmenty obrazu, usunąć rysy albo zmienić czyjś wyraz twarzy, wiek lub pozę.

Nowości w Photoshop 2022 na tablet iPad

Audycja na żywo podczas tworzenia

Na antenie! Pokaż sesję twórczą w programie Photoshop na tablet iPad, udostępniając ją na żywo w serwisie Behance. Dzięki czatowi i opcjom nadawania strumieniowego dźwięku oraz wideo nawiążesz kontakty z odbiorcami podczas projektowania.

Odkrywanie galerii

Znajdź inspirację, odkrywając nowe projekty, samouczki i inne trendy w dziedzinie kreatywności nadawane na żywo w ramach usługi Adobe Live i serwisu Behance przez innych użytkowników programu Photoshop na tablecie iPad.

Edytowanie rozmiaru obrazu

Obszar zastosowań:
Edukacyjny
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
65272493BB01A12
Segment rynku:
Edukacyjny
Rodzaj licencji:
Teams
Wersja:
Na użytkownika / imienna
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Wielojęzyczny
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 10 64-bitowy (wersja 21H2) lub nowszy (wersje LTSC nie są obsługiwane), macOS Big Sur (wersja 11.0) lub nowszy, macOS Ventura (wersja 13.5.1)
Procesor
PC: Intel lub AMD (2 GHz lub szybszy procesor z SSE 4.2 lub nowszy) z obsługą 64-bitów, MAC: Intel lub AMD (2 GHz lub szybszy procesor z SSE 4.2 lub nowszy) z obsługą 64-bitów
Pamięć RAM
8 GB (16 GB lub więcej)
Miejsce na dysku twardym
20 GB
Ekran
1280 x 800
Karta sieciowa
Połączenie internetowe i rejestracja są niezbędne do wymaganej aktywacji oprogramowania, sprawdzania subskrypcji i dostępu do usług online