AVG Secure VPN (10 stanowisk, 12 miesięcy)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
10
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
12 miesięcy
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

AVG Secure VPN (10 stanowisk, 12 miesięcy)

AVG Secure VPN jest jednym z najprostszych sposobów na zapewnienie sobie prywatności, anonimowości i bezpieczeństwa online. To rozwiązanie przeznaczone dla firm oraz dla osób indywidualnych, korzystające z najlepszych standardów szyfrowania treści (AES-256 bit).

Jedna licencja pozwala zabezpieczyć aż do 10 urządzeń jednocześnie.

AVG Secure VPN zapewnia ochronę danych w Internecie. Dzięki dodatkowemu kodowaniu wysyłanych pakietów pozwala ukryć poufne informacje przed osobami postronnymi. Jest to szczególnie istotne przy korzystaniu z sieci publicznych, niezaufanych połączeń i hot - spotów (np. w czasie podróży).

AVG Secure VPN zapewnia również nieograniczony dostęp do wszystkich treści w sieci. Pomaga uniknąć cenzurowania stron (np. przez rządy państw), gwarantuje dostęp do swoich zasobów, również z innych krajów i lokalizacji innych niż rodzima. Wystarczy wybrać odpowiednie IP, by móc korzystać bez problemów ze wszystkich informacji online, łącznie z tymi, które są blokowane w wybranych miejscach na świecie. Do dyspozycji jest ponad 30 różnych adresów.

Funkcje AVG Secure VPN

Szyfrowanie połączeń

Wybór adresu IP

Bezpieczne sieci publiczne

Szybkie tryby połączenia

Pomoc techniczna

Prosta instalacja

Intuicyjna obsługa

Główne zalety AVG Secure VPN

Pełna prywatność online za jednym kliknięciem na wszystkich Twoich urządzeniach.

Ochrona prywatności

Blokuj witrynom i sieciom reklamowym możliwość poznania Twojego prawdziwego adresu IP, ukrywaj swoją lokalizację i przeglądaj internet prywatnie. AVG Secure VPN nie rejestruje witryn, które odwiedzasz, ani aplikacji, których użwasz.

Ochrona każdej sieci Wi-FI

Publiczne sieci Wi-FI, sieci niezabezpieczone po prostu nie są bezpieczne. Gdy masz włączone AVG Secure VPN, wszystkie wysyłane i odbierane przez Ciebie dane są szyfrowane, dzięki czemu są ukryte przed wścibskimi podglądaczami i chronione przed hakerami.

Dostęp do treści na całym świecie

Unikaj cenzury w internecie i miej dostęp do treści z całego świata. AVG Secure VPN umożliwa swobodne korzystanie z internetu, gdziekolwiek jesteś.

Co to jest VPN?

Antywirus chroni nas przed złośliwym oprogramowaniem. Wirtualna sieć prywatna (VPN) zabezpiecza Twoje połączenie. Dzięki AVG Secure VPN wystarczy jedno kliknięcie, aby zabezpieczyć całe połączenie internetowe, wykorzystując używany przez banki, 256-bitowy algorytm szyfrowania danych. W ten sposób zabezpieczysz się przed śledzeniem Twojej aktywności online przez reklamodawców, pracowników, instytucje rządowe, a nawet hakerów.

Dlaczego potrzebujesz sieci VPN?

Każdy zasługuje na prywatność, bezpieczeństwo i wolność w internecie. Dzięki sieci VPN możesz bezpiecznie połączyć się z dowolną siecią, przeglądać internet w dowolnym miejscu i czasie, a także uzyskiwać dostęp do dowolnych witryn - bez względu na to, gdzie jesteś.

Bezpłatna sieć Wi-FI jest Ci niezbędna?

Jeśli płacisz kartą kredytową, sprawdzasz pocztę e-mail lub łączysz się z sieciami społecznościowymi w publicznej sieci Wi-FI, potrzebujesz VPN.

Pracujesz zdalnie?

Duże firmy chronią swoje dokumenty i komunikację, korzystając z sieci VPN. Teraz możesz robić to i Ty.

Potrzebujesz dostępu do treści z innych krajów?

Nie możesz połączyć się z ulubioną stroną lub obejrzeć programu telewizyjnego ze swojej lokalizacji? Dzięki sieci VPN unikniesz tych ograniczeń.

Dla osób chcących wolności w Internecie

Unikaj ataków hakerów podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi, zapobiegaj śledzeniu Twojej aktywności w Internecie przez osoby trzecie oraz uzyskuj dostęp do swoich ulubionych treści bez względu na to, w jakim kraju się znajdujesz — z Avast Secureline VPN wszystkie te korzyści masz w zasięgu ręki.

Chroń się przed internetowymi szpiegami

Nie musisz już zamartwiać się pracodawcą, instytucjami rządowymi i dostawcą usług internetowych — od teraz Twoja aktywność w Internecie pozostanie dla nich tajemnicą. Wystarczy jedno kliknięcie — i nikt nic nie widzi.

Zabezpiecz każde połączenie

Chroń się przed szerzej zakrojonymi zagrożeniami sieciowymi, hakerami i oszustami, a wszystko to za jednym kliknięciem. W sieci nie jesteś sam. Używamy szyfrowania klasy bankowej, aby utworzyć bezpieczny tunel dla Twoich danych przesyłanych przez jakąkolwiek sieć — bez względu na to, jakie to dane.

Uzyskuj dostęp do swoich ulubionych treści niezależnie od swojej lokalizacji

Omijaj ograniczenia dostępu i oglądaj bez przeszkód streamowane treści, filmy i seriale oraz przeglądaj strony internetowe, gdziekolwiek się znajdujesz.

Bezpieczne streamowanie na telewizorach typu Smart z systemem Android

Usiądź na kanapie, ułóż wygodnie nogi i użyj funkcji streamowania ulubionych treści bezpośrednio na telewizorze typu Smart z systemem Android, telewizorze Nvidia Shield TV lub urządzeniu Mi Box. Pożegnaj hakerów i ograniczony dostęp i powitaj duży ekran.

Wszystko to z szybkością błyskawicy

Jaki byłby pożytek z bezpiecznego i prywatnego połączenia, gdyby nic nie chciało się załadować? Nieustannie zwiększamy prędkość i wydajność naszych serwerów, dbając o stały poziom Twojego zadowolenia.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
10
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
MacOS
Windows
iOS
Najnowsza wersja:
2024
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Android, iOS
System operacyjny
Windows 7 SP1, 8/8.1, 10, 11 macOS 10.12.x (Sierra) lub nowsze, Android 6.0 lub nowszy, iOS 12.0 lub nowszy
Pamięć RAM
256 MB
Miejsce na dysku twardym
1,5 GB