Rhino 8 - Licencja wieczysta
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Rihnoceros 8 - wersja komercyjna

Modeluj każdy kształt jaki jesteś sobie w stanie wyobrazić, a Rhino 8 pomoże Ci przekształcić swoje wizje w rzeczywistość.

Rhino 8 - profesjonalne oprogramowanie do modelowania 3D

Rhinoceros 8 lub w skrócie Rhino 8 to najlepszy zestaw na rynku przeznaczony do modelowania 3D i projektowania komputerowego, które jest szeroko stosowane w różnych branżach, takich jak architektura, projektowanie przemysłowe, projektowanie mebli, projektowanie produktów i wiele innych.

Narzędzia do modelowania 3D

Rhino to niezwykle intuicyjne narzędzie, oferujące niezwykłą precyzję, umożliwiające tworzenie dowolnych kształtów. Dlatego jest on preferowany przez dziesiątki tysięcy projektantów, architektów, inżynierów, jubilerów i artystów. Ten program do modelowania 3D zapewnia najwyższą jakość w atrakcyjnej, niskiej cenie, co czyni go jeszcze bardziej dostępnym.

Rhino umożliwia rozpoczęcie projektu od rysunku, fotografii, modelu fizycznego lub samego pomysłu, a następnie dostarcza narzędzia potrzebne do precyzyjnego wykonania każdego projektu. Bez względu na rodzaj inspiracji, Rhino oferuje wsparcie, które pozwala przygotować projekt do renderingu, animacji, analizy inżynieryjnej lub produkcji.

Zastosowanie Rhinoceros

Rhino to wszechstronne oprogramowanie, które umożliwia tworzenie, edytowanie, analizowanie, renderowanie, animowanie oraz przetwarzanie krzywych, powierzchni i brył NURBS. Bez względu na złożoność i rozmiar projektu, Rhino radzi sobie z nimi w pełni elastycznie. Ponadto, Rhino obsługuje siatki mesh oraz chmury punktów, poszerzając możliwości modelowania i analizy danych.

Rhino znajduje zastosowanie w licznych branżach, w tym we wzornictwie przemysłowym, budowie statków morskich i powietrznych, architekturze, mechanice, projektowaniu biżuterii oraz multimediach.

Najważniejsze funkcje

  • Nieograniczone narzędzia do modelowania 3D w dowolnej formie. Modeluj dowolny kształt, jaki możesz sobie wyobrazić.
  • Dokładność w projektowaniu, prototypowaniu, inżynierii, analizie i produkcji.
  • Zgodność z pozostałym oprogramowaniem do projektowania, kreślenia, CAM, inżynierii, analizy, renderowania, animacji i ilustracji.
  • Odczytywanie i naprawa siatek oraz wymagających plików IGES.
  • Łatwość opanowania i obsługi programu, pozwala skupić się na projektowaniu i wizualizacji bez rozpraszania się trudnym oprogramowaniem.
  • Do uruchomienia programu nie jest wymagany żaden specjalny sprzęt. Działa sprawnie nawet na zwykłym laptopie.

Grasshopper

Rhinoceros 8 jest ściśle powiązany z graficznym edytorem algorytmów, który umożliwia programistom i projektantom opracowywanie algorytmów generowania form bez konieczności pisania kodu. Ten innowacyjny edytor daje użytkownikom możliwość tworzenia złożonych form i struktur za pomocą intuicyjnego interfejsu graficznego.

Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Wielojęzyczny
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 11, 10 lub 8.1. Windows VDI (infrastruktura pulpitu wirtualnego), macOS 13 (Ventura), macOS 12.4 (Monterey), macOS 11.6 (Big Sur), macOS 10.15.7 (Catalina), macOS 10.14.6 (Mojave)
Procesor
PC: 64-bitowy procesor Intel lub AMD (nie ARM), MAC: Intel Mac lub Apple Silicon Mac.
Pamięć RAM
8 GB lub więcej
Miejsce na dysku twardym
PC: 600 MB, MAC: 5 GB
Karta graficzna
PC: karta graficzna obsługująca OpenGL 4.1, MAC: Procesor graficzny AMD zalecany w komputerach Mac z procesorem Intel.