PortSwigger Burp Suite Enterprise
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Burp Suite Enterprise - wyszukiwanie luk w zabezpieczeniach Twojego przedsiębiorstwa

Dążenie do większego bezpieczeństwa nie musi oznaczać utraty zwinności! Skanuj wszystko dzięki dynamicznemu skanerowi luk w zabezpieczeniach stworzonemu z myślą o przedsiębiorstwach.

Burp Suite Enterprise Edition może być używany przez nieograniczoną liczbę użytkowników.

Wiodący zestaw narzędzi do testowania bezpieczeństwa sieci

Zabezpiecz całe swoje portfolio internetowe

Wykonuj cykliczne skanowanie dynamiczne (DAST) w tysiącach witryn. Używaj działań zbiorczych do zarządzania skanowaniem na dużą skalę lub konfiguruj witryny indywidualnie; wszystko, czego potrzebujesz, to adres URL.

Zintegruj bezpieczeństwo z programowaniem

Szeroka gama integracji (np. CI/CD, platformy śledzenia problemów i bogate API GraphQL) oznacza, że ​​możesz zintegrować bezpieczeństwo z rozwojem oprogramowania.

Czas wolny dla AppSec, aby zrobić więcej

Nieustanne skanowanie zapewnia aktualność raportów. Nadaj priorytety lukom w zabezpieczeniach za pomocą filtrów, aby skutecznie sobie z nimi poradzić.

Podnieś poziom bezpieczeństwa z Burp Suite Enterprise!

Burp Suite Enterprise to zaawansowane narzędzie do testowania bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem dla przedsiębiorstw. Oferuje skalowalne skanowanie, automatyzację i raportowanie, zapewniając pełne wsparcie w ochronie Twoich aplikacji.

Wdrażaj z łatwością, raportuj z prostotą

Zadbaj o swoje stanowisko w zakresie bezpieczeństwa. Intuicyjne pulpity nawigacyjne pomogą Ci identyfikować trendy w czasie. Otrzymuj raporty ze skanowania pocztą e-mail, eksportuj do innych narzędzi i twórz raporty zgodne z poszczególnymi standardami zabezpieczeń. Zintegruj DevSecOps i w prosty sposób integruj Bupra z dowolną platformą CI/CD, korzystając z natywnej obsługi Jira, GitLab i Trello, a także bogatego interfejsu API GraphQL — aby z łatwością włączyć zabezpieczenia do istniejących procesów tworzenia oprogramowania.

Włącz zabezpieczenia do procesów tworzenia oprogramowania

Otrzymuj szybką i łatwą do zrozumienia informację zwrotną dotyczącą luk w zabezpieczeniach, spersonalizowaną dla Twoich potrzeb. Wykorzystaj kontrolę dostępu opartą na rolach (RBAC) oraz pojedyncze logowanie (SSO), aby sprawnie zarządzać zespołami.

Pracuj ze skanerem Burp

Skaner Burp ustanawiający złoty standard, wspierany przez PortSwigger Research i zaufany przez ponad 16 000 organizacji na całym świecie. Dzięki natychmiastowej naprawie każdej znalezionej luki w zabezpieczeniach, jesteś gotowy do skanowania nowoczesnych sieci.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
24 miesiące
36 miesięcy
48 miesięcy
60 miesięcy
120 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 11, 10
Procesor
PC: Intel 64 bit, MAC: Intel 64 bit i Apple M1, Linux: Intel 64 bit ARM 64 bit
Pamięć RAM
4 GB (zalecane 16 GB)
Miejsce na dysku twardym
3GB
Dodatkowe informacje
Wbudowana przeglądarka Burp Suite nie jest kompatybilna ze starszymi wersjami systemu Windows, w tym Windows 7, Windows 8/8.1, Windows Server 2012 i Windows Server 2012 R2.