EaseUS RecExperts Mac
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja/Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64

Najlepszy rejestrator ekranu Mac

EaseUS RecExperts for Mac

Nagrywanie ekranu na komputerze Mac z dźwiękiem, wideo i kamerą internetową! Nagraj spotkanie Zoom, wideo z YouTube, rozgrywkę, gify, facetime itp. Brak znaku wodnego, brak limitu czasu nagrywania oraz automatyczne rozpoczynanie i zatrzymywanie nagrywania.

Nagrywanie ekranu na komputerze Mac nigdy nie było łatwiejsze

EaseUS RecExperts umożliwia łatwe i elastyczne automatyczne rozpoczynanie i zatrzymywanie nagrywania ekranu na MacBooku M1 i M2. W zależności od potrzeb możesz wybrać nagrywanie ekranu z dźwiękiem, nagrywanie samego dźwięku lub nagrywanie kamerą internetową. Wystarczy ustawić format wyjściowy i jakość, a następnie szybko i płynnie rozpocząć przechwytywanie ekranu.

Nagraj ekran z dźwiękiem

Nagrywanie wewnętrznego dźwięku na komputerze Mac podczas korzystania z programu QuickTime Player może nie być możliwe . Oto więc RecExperts do przechwytywania ekranu z dźwiękiem systemowym, dźwiękiem z mikrofonu lub obydwoma.

Przechwyć dowolny ekran

Nagraj cały ekran lub dowolny niestandardowy region na komputerze Mac, jak chcesz. Możesz nawet przechwytywać wiele ekranów jednocześnie i nagrywać ekrany HD z szybkością do 60 klatek na sekundę.

Nagrywanie z kamery internetowej

Rejestrator ekranu Mac umożliwia nagrywanie siebie w wysokiej jakości za pomocą kamery internetowej. Możesz nagrywać wideo typu „obraz w obrazie” – po prostu umieść kamerę twarzową w rogu ekranu nagrywania.

Wyodrębnij dźwięk z nagrania

PPodczas nagrywania możesz zapisać dodatkowy plik audio. Możesz też wyodrębnić dźwięk z nagranego pliku wideo. Ten rejestrator ekranu Mac jest idealny do wyodrębniania podkładu muzycznego z wideo.

Automatyczne nagrywanie

Zaplanuj wiele zadań nagrywania, jak chcesz! Rejestrator ekranowy EaseUS może automatycznie rozpocząć lub zakończyć nagrywanie o określonej godzinie lub po osiągnięciu określonego czasu trwania.

Zapisuj nagrania w ponad 10 formatach

Ustaw częstotliwość klatek nagranego materiału według własnego uznania i zapisz go w 13 popularnych formatach plików, w tym MP4, MOV, AVI, FLV, MKV, MP3, AAC, WAV, OGG, WMA, FLAC itp.

Gdzie zastosowanie znajdzie rejestratora ekranu Mac?

Spotkania on-line
Film instruktażowy
Prezentacja
Obsługa klienta
Przesyłanie strumieniowe wideo
Najważniejsza część rozgrywki

Coś więcej niż tylko rejestrator

Za pomocą oprogramowania do nagrywania ekranu dla komputerów Mac możesz zrobić więcej, niż tylko nagrywać ekran na urządzeniu Apple. W rzeczywistości jest to wielofunkcyjna aplikacja do nagrywania ekranu, która zwiększa Twoją produktywność i kreatywność!

Edytor wideo

Skróć długość nagrania lub dostosuj jego głośność do swoich potrzeb. Możesz także dodać do niego niestandardowe wprowadzenie i zakończenie.

Narzędzie do zrzutów ekranu

Dzięki temu bezpłatnemu rejestratorowi ekranu na komputerze Mac możesz szybko robić zrzuty ekranu z dowolnego filmu lub ekranu.

Kreator GIF-ów

EaseUS RecExperts dla komputerów Mac umożliwia łatwe tworzenie animowanych plików GIF z dowolnego filmu lub obrazu.

Odtwarzacz multimedialny

Posiada wbudowany odtwarzacz multimediów umożliwiający szybkie odtwarzanie nagranego wideo lub audio w ponad 10 formatach, w tym MP4, FLV, WMV, AVI i bardziej popularnych formatach plików.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
1 miesiąc
12 miesięcy
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
MacOS
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
macOS
System operacyjny
macOS 10.13 lub nowszy