Microsoft Windows 10 Enterprise
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowa/Firmowa
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Microsoft Windows 10 Enterprise

Windows 10 Enterprise to innowacyjne rozwiązanie dla Twojej firmy, opracowane w celu ochrony Twojej firmy i jej honoru dzięki wykorzystaniu zaawansowanych funkcji zabezpieczeń. W systemie Windows Enterprise wprowadzono nowe ulepszenia zabezpieczeń, takie jak zaawansowane dane biometryczne, lepsza ochrona przed zagrożeniami i wbudowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem w celu zapewnienia bezpieczniejszego i bezpieczniejszego środowiska i nie zależy to od tego, czy pracujesz w chmurze, czy lokalnie.

Zarząd Windows 10 Enterprise

Enterprise to najbezpieczniejsza, najbardziej dopracowana, stabilna i rozbudowana wersja systemu Windows 10 dla średnich i dużych przedsiębiorstw

Windows 10 Enterprise zapewnia lepszą ochronę danych. Jednym z najbardziej powszechnych obecnie trendów w IT są zagrożenia bezpieczeństwa cybernetycznego. Nie możesz ryzykować braku najlepszej dostępnej ochrony. Dzięki zaawansowanym protokołom systemu Windows 10 Enterprise złośliwe oprogramowanie nie może działać na Twoim urządzeniu.

Funkcje Windows 10 Enterprise

Zaawansowane zabezpieczenia

Zaawansowany sposób zarządzania urządzeniami i aplikacjami

Pełna elastyczność we wdrażaniu i kontroli aktualizacji systemu operacyjnego

Microsoft Desktop Optimization Pack

Ochrona w usłudze Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP)

Szerszy zakres kontroli dla informatyków

Zaufany rozruch w celu zapewnienia bezpieczeństwa

Ochrona w Internecie - Windows Defender SmartScreen

Windows 10 Enterprise

spełnia potrzeby dużych i średnich organizacji, zapewniając informatykom kompleksowe rozwiązanie do zarządzania urządzeniami i aplikacjami.

Mężczyzna korzystający z tableta

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi

Telefony, tablety i inne urządzenia z systemem Windows 10 mogą być centralnie zarządzane przez dział IT. Maszyny z systemem Windows 10 mogą łączyć się z serwerem Mobile Device Management (MDM), który rejestruje i konfiguruje urządzenia oraz może stosować aktualizacje i egzekwować wewnętrzne zasady regulujące użytkowanie.

Screenshot funkcji Azure Active Directory

Funkcje usługi Azure Active Directory

Azure Active Directory (Azure AD) to wielodostępna, oparta na chmurze usługa firmy Microsoft do zarządzania katalogami i tożsamościami, zapewniająca dostęp do tysięcy aplikacji SaaS, takich jak Office365, Salesforce.com, DropBox i Concur. Firma Microsoft integruje usługę Azure AD z systemem Windows, aby zmniejszyć liczbę haseł, które użytkownicy będą musieli zapamiętać. Łącząc urządzenia z systemem Windows 10 z usługą Azure AD, użytkownicy mogą logować się do systemu Windows przy użyciu konta i hasła usługi Azure AD. Te same urządzenia mogą być jednocześnie automatycznie rejestrowane w usłudze zarządzania urządzeniami mobilnymi.

Screenshot Internet Explorer w trybie kooperacyjnym

Internet Explorer w trybie kooperacyjnym

Starsze witryny intranetowe często nie renderują się lub nie działają zgodnie z zamierzeniami w nowszych przeglądarkach. Aby rozwiązać ten problem, Internet Explorer (IE) 11 wprowadza tryb Enterprise, aby symulować wrażenia bliższe IE8. Pozwala to na wyłączenie nowszych funkcji przeglądarki, które mogą powodować błędy. Udostępnia również narzędzia do zarządzania i monitorowania zgodności.

Screenshot funkcji BitLocker

Szyfrowanie urządzeń

Podobnie jak w systemie Windows 8.1, jeśli włączone jest szyfrowanie urządzeń, wszystkie dyski są automatycznie szyfrowane i może je odblokować tylko osoba posiadająca hasło do konta użytkownika. Szyfrowanie urządzeń wykorzystywało funkcję BitLocker i 128-bitowe szyfrowanie symetryczne AES. Obsługuje mechanizm odzyskiwania, w którym klucz odzyskiwania jest przechowywany w usługach domenowych w usłudze Active Directory.

Eksperci przy komputerach

Zarządzanie zasadami grupy

Podobnie jak we wcześniejszych systemach operacyjnych Windows, fizycznymi i wirtualnymi maszynami i urządzeniami z systemem Windows 10 można zarządzać za pomocą ustawień zasad grupy. Dzięki temu dział IT może skonfigurować komputery w Twojej firmie.

Windows 10 Enterprise jest przeznaczony dla firm. Jeśli potrzebujesz zaawansowanych zabezpieczeń, lepszej funkcjonalności dla biznesu i lepszych sposobów zarządzania sukcesem swojej firmy, Windows 10 Enterprise to system operacyjny Windows dla Ciebie.

Microsoft Windows 10 Enterprise

Co jeszcze w nim znajdziemy?

Sideloading

Sideloading umożliwia instalowanie aplikacji Windows Store na komputerach z systemem Windows.

Granularna kontrola UX

Umożliwia kierownikom IT dostosowywanie i blokowanie interfejsu użytkownika urządzenia z systemem Windows w celu ograniczenia komputera do określonego zadania.

Drukowanie uniwersalne jest teraz ogólnie dostępne

Drukowanie uniwersalne to chmurowe rozwiązanie do drukowania, które zapewnia proste, rozbudowane i bezpieczne środowisko użytkownika końcowego, jednocześnie zmniejszając czas i wysiłek działu IT.

Łatwe wdrażanie i aktualizowanie

Łatwo wdrażaj i aktualizuj oprogramowanie z maksymalną zgodnością aplikacji oraz przy minimalnym nakładzie pracy.

Specyfikacja produktu

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
100008-PL
Wysylka
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
Procesor
1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM
1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym
Wolne miejsce 16 GB dla wersji 32-bitowej i 32 GB dla wersji 64-bitowej
Karta graficzna
DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł