Microsoft Windows 10 Education
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Szkoły/Placówki Oświatowe
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Microsoft Windows 10 Education

Windows 10 Education to rozwiązanie dla placówek oświatowych, nauczycieli, uczniów i studentów. Wersja Edukacyjna posiada wszystkiego funkcjonalności z wersji systemu Windows Professional oraz Enterprise. Dzięki temu w zakresie chorych danych oraz zarządzaniem większej ilości różnorodnych urządzeń system sprawuje się znakomicie. Jedną z najważniejszych cech systemu operacyjnego Windows 10 Education jest łatwa instalacja oraz aktualizacja systemu.

Windows 10 education

Windows 10 Education to najbezpieczniejsza, najbardziej dopracowana, stabilna i rozbudowana wersja systemu Windows 10 dla placówek edukacyjnych, studentów i nauczycieli.

Wariant Education jest zasadniczo porównywalny z wariantem Enterprise oraz systemem operacyjnym Windows 10 Pro - przeznaczony jest dla małych firm, które chcą stworzyć funkcjonalną sieć szybkiej i bezpiecznej wymiany danych. Wymagania te pojawiają się również w szkołach, na uniwersytetach i w innych instytucjach edukacyjnych.

Funkcje Windows 10 Education

Wszystkie funkcje systemu Windows 10 Enterprise

Zaawansowane zabezpieczenia

Zaawansowany sposób zarządzania urządzeniami i aplikacjami

Pełna elastyczność we wdrażaniu i kontroli aktualizacji systemu operacyjnego (wymaga Software Assurance)

Aplikacje edukacyjne w celu wzbogaconego nauczania

Ochrona w usłudze Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP)

Sterowanie ekranem startowym dla grup

AppLocker, aby zapobiec niepożądanym programom tła

Windows 10 Enterprise

spełnia potrzeby placówek edukacyjnych, nauczycieli i studentów.

Komputer z funkcją dostępu zdalnego Windows 10

Dostęp zdalny

Bezpośredni dostęp zapewnia pracownikom terenowym bezpieczny i funkcjonalny dostęp do własnej sieci za pośrednictwem smartfonów i innych urządzeń. Jest to również przydatne dla szkół i uniwersytetów, jeśli nauczyciele chcą mieć dostęp do treści w sieci szkolnej z domu. Jako dodatkowy aspekt bezpieczeństwa Windows 10 Education oferuje funkcję Bitlocker, taką jak wersja Pro, która umożliwia szyfrowanie twardych dysków.

Screenshot funkcja blokowania treści Windows 10

Funkcja blokowania treści

Funkcje administracyjne, takie jak opcja blokowania określonych aplikacji, stron, narzędzia do testowania i diagnostyki czy opcje korzystania zdalnego to tylko niektóre z narzędzi przydatnych w codziennej pracy w szkole.

Szczęśliwa rodzina z tabletem Windows10

Zaawansowany system aktualizacji

W wersji Windows 10 Education wkomponowano nieco inny system aktualizacji. Każda poprawka zawierająca wiele nowych funkcji zostaje poddana kilku testom, zanim zostanie udostępniona. Pozwala to na usunięcie ewentualnych błędów i zapobiega problemom z danymi lub samym systemem. Jest to najbezpieczniejszy Windows w historii.

Dzieci uczące się na komputerze z systemem Windows10

Spersonalizuj nauczanie

Dzięki technologii dopasowanej do indywidualnego stylu przyswajania wiedzy każdy uczeń może zabłysnąć. Windows 10 pomaga pedagogom sprostać wyzwaniom typowym dla zróżnicowanych klas oraz wychowywać samodzielnych i pewnych siebie uczniów i studentów.

Screenshot narzędzia edukacyjnego Windows10

Narzędzia edukacyjne

Rozwijaj umiejętności nauki ze rozumieniem i pisania oraz szybkość czytania przy użyciu Narzędzi edukacyjnych firmy Microsoft. Stosuj sprawdzone metody dzięki łatwym w obsłudze narzędziom, które zmniejszają liczbę bodźców wizualnych, umożliwiają wyróżnianie tekstu, dzielą wyrazy na sylaby, odczytują tekst na głos i udostępniają wizualne odnośniki.

Microsoft Windows 10 Education

Jakie funkcjonalności edukacyjne znajdziemy w Windows Education?

Tablica

Stwórz przestrzeń sprzyjającą interaktywnej nauce. Microsoft Whiteboard to cyfrowa tablica do współpracy, która ułatwia uczniom i studentom dzielenie się pomysłami w czasie rzeczywistym.

Udostępnianie

Uczniowie, studenci i nauczyciele docenią, jak łatwo można bezprzewodowo udostępniać zdjęcia, strony internetowe i dokumenty użytkownikom innych komputerów w pobliżu.

Wypełnij test

Aplikacja Wypełnij test umożliwia przeprowadzanie cyfrowych testów, co ułatwia szkole ocenę postępów, zwiększa wiarygodność wyników sprawdzianów i zapewnia elastyczność ich organizacji.

Set up School PCs

Jest to aplikacja, która umożliwia szybkie resetowanie komputerów szkoły lub uczelni, dzięki czemu są one zawsze odpowiednio przygotowane do zajęć.

Autopilot

Windows Autopilot pozwala szybko zmienić zupełnie nowe urządzenie w narzędzie gotowe do pracy na zajęciach. Umożliwia także zdalne resetowanie urządzeń w celu usunięcia aplikacji, ustawień lub plików osobistych.

Windows Hello

Windows Hello umożliwia logowanie się bez podawania hasła. Jest to najszybsza i najbezpieczniejsza metoda odblokowywania urządzenia z systemem Windows przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy, skanowania linii papilarnych lub dodatkowego urządzenia.

Specyfikacja produktu

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Szkoły/Placówki Oświatowe
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
100008-PL
Wysylka
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 10 Education
Procesor
1 GHz lub szybszy procesor lub SoC
Pamięć RAM
1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym
16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego
Karta graficzna
DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł