• Obniżka

Windows 10 Pro for Workstation

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
Kod producenta:
100374-PL
879,00 zł
759,00 zł Zniżka 120,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Microsoft opracował system Windows 10 Pro dla stacji roboczych przeznaczony dla użytkowników, którzy mają wysokie zapotrzebowanie na maksymalną wydajność w pracy. Standardowa wersja systemu Windows 10 Pro jest obecnie ograniczona do obsługi 2 TB pamięci RAM i dwóch procesorów jednocześnie. Pobierając system Windows 10 Pro dla stacji roboczej umożliwiacie obsługę jednocześnie do 6 TB RAM i 4 procesorów. Dzięki temu znacznie wzrasta wydajność stacji roboczej podczas korzystania z programów wymagającej dużych pojemności pamięci i procesora (edycja obrazu i edycja wideo, CAD, symulacje, rendering-3D). Minimalne wymagania systemowe nie ulegają jednak zmianie i dlatego też system Windows 10 Pro dla stacji roboczej nie wymaga żadnych dodatkowych zasobów do płynnego działania.

Ponadto ten system operacyjny to pierwszy program firmy Microsoft, który obsługuje system plików ReFS. W porównaniu z systemem plików NTFS bezpieczeństwo plików jest znacznie większe. ReFS automatycznie koryguje błędy występujące w macierzy RAID dysków twardych, poprzez przepisywanie plików z uszkodzonych sektorów zdrowego dysku na inne dyski. Ponadto Microsoft dzięki temu typowi zabezpieczenia systemu plików oferuje bezpieczeństwo kompatybilne z aplikacjami w chmurze, a zatem spełnia wymogi komercyjne. ReFS oferuje również lepszą ochrony przed możliwymi wadami danych, które mogą wystąpić podczas ciągłej pracy macierzy dysków. Dlatego też ta wersja systemu Windows 10 Pro jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla zarówno firm jak i samodzielnych użytkowników.

Poprzez integrację SMB Direct,klucz systemowy Windows 10 Prod dla stacji roboczej przyspiesza wymianę plików pomiędzy dwoma lub większą liczbą urządzeń. Ten system operacyjny zapewnia korzyści w trzech obszarach. Przepustowość danych zwiększa się, gdy dwa urządzenia komunikujące się ze sobą mają zainstalowany ten nowy system operacyjny. Znacznie niższa latencja zapewnia również taki sposób obchodzenia się z dyskami sieciowymi, jak gdyby były one fizycznie dostępne na danym urządzeniu. Wreszcie wykorzystanie protokołu SMB Direct znacząco zmniejsza obciążenie procesora. Nawet przy bardzo wielu zapytaniach z różnych źródeł i w krótkim czasie , wydajność procesora nie spadnie znacząco i będzie on w pełni dostępny dla pracy.

Pobranie systemu Windows 10 Pro dla stacji roboczej uprawnia ponadto wszystkich użytkowników do korzystania z pamięci NVDIMM. Zmniejsza to opóźnienia przy korzystaniu z wszystkich napędów. Pamięć NVDIMM jest pamięcią roboczą, która nie jest krótkotrwała i jest ponownie dostępna przy następnym użyciu systemu. Również po całkowitym wyłączeniu systemu,praca może zatem zostać niezwłocznie wznowiona po następnym rozruchu, bez konieczności załadowania wszystkich programów i danych ze znacznie wolniejszych dysków twardych. W ten sposóbklucz systemu Windows 10 Pro dla stacji roboczej przyczynia się do poprawy efektywności energetycznej, ponieważ systemy można zamknąć całkowicie nie powodując straty czasu i produktywności.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł
Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 10 Pro for Workstation
Procesor Minimum 1,0 GHz.
Pamięć RAM 1 GB dla 32 bitów lub 2 GB dla 64 bitów
Miejsce na dysku twardym 16 GB dla 32 bitów lub 20 GB dla 64 bitów
Karta graficzna DirectX 9 lub wyższy z WDDM 1.0 driver
Wyświetlacz przynajmniej 800 x 600 pixeli