Microsoft Windows 10 Pro for Workstations
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowa/Firmowa
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Microsoft Windows 10 Pro for Workstations

Windows 10 Pro for Workstation to najpotężniejszy jak dotąd system Windows, oferujący szybszą obsługę i przechowywanie danych, nowy system plików, który wyszukuje i naprawia usterki, a także obsługuje sprzęt komputerowy nowej generacji, do 4 procesorów i 6 TB pamięci.Zapewnia moc dzięki zaawansowanym obciążeniom z pomocą ochrony danych i wydajności klasy serwerowej.

Windows 10 Workstation

Łatwo obsługuj zaawansowane obciążenia dzięki ochronie danych i wydajności klasy serwerowej

Windows 10 Pro for Workstations jest przeznaczony dla osób z zaawansowanymi potrzebami danych, takich jak naukowcy zajmujący się danymi, specjaliści CAD, badacze, zespoły zajmujące się produkcją multimediów, graficy i animatorzy.

Funkcje Windows 10 Pro Workstations

Wbudowana funkcja SMB Direct - wydajniejsze udostępnianie plików

Obsługa do 4 procesorów i 6 TB pamięci

Ochrona danych na poziomie serwera

Obsługa urządzeń z pamięcią trwałą

Niskie wykorzystanie procesora

Zwiększona przepustowość

Funkcja BitLocker i zaufany rozruch w celu zapewnienia bezpieczeństwa

Odporny system plików (ReFS)

Windows 10 Pro for Workstations

system Windows, który oferuje szybszą obsługę danych i pamięci masowych, nowy system plików znajdujący i naprawiający błędy oraz obsługę następnej generacji sprzętu PC (do 4 procesorów CPU i 6 TB pamięci).

Zdjęcie procesowa kompatybilnego z systemem Windows10

Rozszerzona obsługa sprzętu

Jednym z największych problemów zgłaszanych przez niejawnych testerów systemu Windows były ograniczenia w wykorzystaniu surowej mocy ich maszyn. Dlatego system Windows 10 Pro for Workstations ma rozszerzoną obsługę sprzętu. Użytkownicy mogą teraz uruchamiać system Windows 10 Pro for Workstations na urządzeniach z konfiguracjami o wysokiej wydajności, w tym z procesorami Intel Xeon lub AMD Opteron klasy serwerowej.

Uśmiechnięta kobieta w pracy

Trwała pamięć

System Windows 10 Pro dla stacji roboczych zapewnia najbardziej wymagające aplikacje i dane z wymaganą wydajnością dzięki sprzętowi z nieulotnymi modułami pamięci (NVDIMM-N). NVDIMM-N umożliwia odczytywanie i zapisywanie plików z największą możliwą szybkością, szybkością głównej pamięci komputera. Daje to również trwałą pamięć.

Windows Server

ReFS (Resilient file system)

ReFS zapewnia odporność na poziomie chmury dla danych w odpornych na uszkodzenia przestrzeniach dyskowych iz łatwością zarządza bardzo dużymi wolumenami. System plików ReFS został zaprojektowany tak, aby był odporny na uszkodzenie danych, zoptymalizowany pod kątem obsługi dużych ilości danych, automatycznej korekty i nie tylko. Chroni dane za pomocą strumieni integralności w lustrzanych przestrzeniach pamięci. Korzystając ze strumieni integralności, system ReFS wykrywa uszkodzenie danych na jednym z dysków lustrzanych i używa zdrowej kopii danych na drugim dysku, aby poprawić i chronić cenne dane.

Mężczyzna przy specjalistycznym sprzęcie

Wysoka wydajność

Jeśli korzystasz z aplikacji wymagających dużych zasobów to potrzebujesz systemu operacyjnego, który może płynnie obsługiwać duże ilości danych bez jakichkolwiek opóźnień i problemów. Windows 10 Pro dla stacji roboczych sprawi, że nie ​​będziesz czekać na zapisanie lub przesyłanie plików. System ten zużywa mniej cykli procesora i jest zoptymalizowany pod kątem następnej generacji sprzętu.

Microsoft Windows 10 Pro for Workstations

Co jeszcze w nim znajdziemy?

Szybkie udostępnianie plików

System Windows 10 Pro for Workstations zawiera funkcję o nazwie SMB Direct, która obsługuje karty sieciowe z funkcją zdalnego bezpośredniego dostępu do pamięci (RDMA).

Zwiększona przepustowość

Wykorzystuje pełną przepustowość szybkich sieci, w których karty sieciowe koordynują przesyłanie dużych ilości danych z prędkością łącza.

Niskie opóźnienie

Zapewnia niezwykle szybkie odpowiedzi na żądania sieciowe, dzięki czemu zdalne przechowywanie plików sprawia wrażenie bezpośrednio podłączonego magazynu.

Niskie wykorzystanie procesora

Zużywa mniej cykli procesora podczas przesyłania danych przez sieć, co pozostawia więcej mocy dostępnej dla innych aplikacji działających w systemie.

BitLocker

Chroń swoje pliki za pomocą funkcji BitLocker i uzyskaj takie same zabezpieczenia na wymiennych urządzeniach magazynujących dzięki funkcji BitLocker to Go. Windows 10 umożliwia utworzenie własnej sekcji aplikacji prywatnych w Sklepie Windows, aby zapewnić wygodny dostęp do aplikacji firmowych.

Tryb kiosku

Pozwól organizacjom na szybką konfigurację i konserwację zablokowanych kiosków multimedialnych w przestrzeniach publicznych lub przeznaczonych dla pracowników pierwszego kontaktu.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Kod producenta:
100374-PL
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Architektura:
32 bit
64 bit
Platforma sprzętowa
Windows
Procesor
1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM
1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym
20 GB
Karta graficzna
DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0