Microsoft Windows Server 2019 Essentials
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
64 bit

Microsoft Windows Server 2019 Essentials

Windows Server 2019 Essentials to system operacyjny gotowy do pracy w chmurze, który obsługuje bieżące obciążenia, a jednocześnie wprowadza nowe technologie ułatwiające przejście na przetwarzanie w chmurze, gdy będziesz na to gotowy. Jest idealny dla małych firm.

Sterowanie Windows Server

Najbardziej komptaktowa wersja systemu Windows Server.

Wersja Microsoft Windows Server 2019 Standard jest uniwersalna, lecz czasami nie każdy potrzebuje tak dużo. Jeśli Twoja firma ma mniej niż 25 użytkowników, wersja Essentials systemu Windows Server 2019 może być lepszym wyborem. Microsoft Windows Server 2019 Essentials zawiera najważniejsze funkcje, takie jak uruchamianie tradycyjnych programów, udostępnianie plików i udostępnianie drukarek.

Funkcje Windows Server 2019 Essentials

Obsługa „Kubernetes” - kontenery w Windows Server 2019 można podłączyć do Kubernetes

Możliwość wykonywania tradycyjnych aplikacji i funkcji takich jak udostępnianie plików i drukarek

W porównaniu z Windows Server 2016 zmniejszono obraz wersji core z prawie 5 GB do około 1,7 GB. Efekt to mniejszy zasięg (footprint) sieci i jednocześnie szybsze udostępnianie

Podłączenie Windows Server 2019 do aktualnej wersji „System Center” oprócz centralnego zarządzania przez RSAT i Project Honolulu

Możliwość budowy hiperkonwergentnych infrastruktur (HCI) za pomocą Mircosoft Azure i System Center, co z kolei umożliwia firmom połączenie lokalnych centrów obliczeniowych z Microsoft Azure

Microsoft Windows Server 2019 Essentials wspiera najnowszy sprzęt i posiada te same funkcje i udoskonalenia co Windows Server 2019 Standard, łącznie z informacjami systemowymi i usługami do migracji pamięci

Przeznaczony dla małych firm - nie więcej niż 25 użytkowników lub 50 urządzeń

Windows Server 2019 Essentials

spełnia potrzeby małych i średnich organizacji

Zure Virtual Network plakat

Azure Virtual Network

Łatwe przejście na przetwarzanie w chmurze. Obsługa większych wdrożeń - zwiększa możliwości zarządzania domenami, użytkownikami i urządzeniami.

Azure Site Recovery Services

Usługi odzyskiwania witryny Azure

Gdy maszyna wirtualna chroniona przed zagrożeniami przestaje działać lub gdy serwer hosta, na którym działa, ulegnie awarii, usługi Azure Site Recovery Services pozwalają użytkownikom zachować ciągłość biznesową do momentu naprawy i udostępnienia maszyny wirtualnej lub serwera hosta lokalnego.

Microsoft Azure

Stwórz wirtualną sieć prywatną

Azure Virtual Network to usługa, która umożliwia organizacjom tworzenie wirtualnej sieci prywatnej typu punkt-punkt (P2P) lub lokacja-lokacja (S2S), dzięki której zasoby działające na platformie Azure (takie jak maszyny wirtualne i magazyn) wyglądają jak chociaż znajdują się w sieci lokalnej, co zapewnia bezproblemowy dostęp do aplikacji i zasobów.

VPN

Przenieś organizację do chmury

Gdy organizacje przenoszą swoje obciążenia do chmury obliczeniowej, rzadko przenoszą wszystkie swoje zasoby jednocześnie. Zamiast tego przenoszą część zasobów do chmury, a część przechowują w siedzibie. O wiele łatwiej jest przenieść organizację do chmury etapami w czasie. Integracja Azure Virtual Network zapewnia infrastrukturę sieciową, która sprawia, że ​​proces ten jest płynny i łatwy w zarządzaniu.

Mała firma

Koncepcja licencjonowania idealna dla małych firm

ZMicrosoft Windows Server 2019 Essentials to kompatybilny z chmurą system operacyjny, który jest wystarczająco wydajny, aby obsłużyć obciążenie pracą do 25 użytkowników i 50 urządzeń. System operacyjny zawiera wszystko, czego potrzebuje Twoja firma, aby działać sprawnie. Wersja Essentials Windows Server 2019 zawiera wszystkie funkcje pełnego standardowej wersji Windows Server 2019, dzięki czemu małe firmy mogą z powodzeniem konkurować w dzisiejszej gospodarce. Windows Server 2019 Essentials to doskonały wybór dla klientów, którzy chcą uaktualnić wersję Foundation, która nie jest dostępna dla systemu Windows Server 2019.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Kod producenta:
G3S-01306
Przeznaczenie:
System serwerowy
Licencjonowanie:
Na serwer
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows Server 2019 Essentials
Procesor
x64 min. 1,4 GHz
Pamięć RAM
512 MB (2 GB dla serwera z opcją instalacji Desktop Experience)
Miejsce na dysku twardym
Minimum 32 GB (Komputery z ponad 16 GB pamięci RAM wymagają więcej miejsca)
Karta sieciowa
1x Ethernet z przepustowością w zakresie GBit/s
Dodatkowe informacje
Obsługa do 64GB pamięci RAM, Obsługa maks. 2 CPU, Instalacja fizyczna lub wirtualna