F-Secure ID Protection (10 stanowisk, 12 miesięcy)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
10
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
12 miesięcy
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

F‑Secure ID Protection (10 stanowisk, 12 miesięcy)

F-Secure ID Protection to najlepsze oprogramowanie zapewniające bezpieczeństwo cyfrowe, które skupia się na ochronie tożsamości online. F-Secure oferuje zaawansowane funkcje monitorowania tożsamości, ostrzegając użytkownika o potencjalnych naruszeniach danych i kradzieży tożsamości.

Natychmiast dowiaduj się, jeśli twoje prywatne dane wyciekły w Internecie.

F-Secure ID Protection zawiera menedżer haseł, który pomaga bezpiecznie przechowywać i zarządzać hasłami, zwiększając bezpieczeństwo cyfrowe użytkownika. F-Secure ID Protection pomaga w ochronie danych osobowych i finansowych, minimalizując ryzyko oszustw i nadużyć związanych z danymi osobowymi w internecie.

Zapewnij prywatność swoich danych osobowych

Unikaj kradzieży tożsamości online i zabezpiecz swoje dane osobowe dzięki ciągłemu monitorowaniu naruszeń danych. Łatwiej i bezpieczniej loguj się na konta, korzystając z magazynu haseł.

Całodobowe monitorowanie tożsamości online

Cyberprzestępcy ostrzą sobie zęby na Twoje dane osobowe. Dzięki połączeniu technik wywiadowczych z monitorowaniem sieci Tor jako pierwsi wiemy, czy Twoje dane zostały ujawnione w wycieku. Aby rozpocząć monitorowanie swojej tożsamości online, wystarczy wprowadzić adres e‑mail.

Alerty i wskazówki w czasie rzeczywistym

Natychmiast otrzymuj powiadomienia i uzyskuj porady specjalistów, kiedy Twoje informacje zostaną ujawnione w przypadku wycieku danych. Wyprzedzaj przestępców o krok, zapobiegając użyciu danych w wycieku do kradzieży tożsamości.

Monitorowanie różnych rodzajów danych osobistych

Możesz kontrolować adresy e‑mail i nazwy użytkownika, numer PESEL, karty kredytowej, telefonu, rachunku bankowego, paszportu i prawa jazdy. Nasi specjaliści udzielą Ci specjalnych rad w odniesieniu do poszczególnych typów danych ujawnionych w wycieku, by umożliwić Ci ochronę Twojej cyfrowej tożsamości.

Twórz silne, unikatowe hasła

Powodem kradzieży tożsamości i przejęcia konta często jest stosowanie słabego hasła. Dzięki aplikacji F‑Secure ID Protection możesz tworzyć silne hasła, bezpiecznie je przechowywać i uzyskiwać do nich dostęp na dowolnym urządzeniu. ID Protection pozwala automatycznie uzupełniać hasła podczas logowania się do ulubionych usług i bezpieczniej dokonywać płatności w Internecie.

Zapobieganie kradzieży tożsamości i osobista pomoc

Menedżer haseł i funkcja monitorowania naruszeń danych F‑Secure ID Protection pomagają zapobiegać użyciu haseł do kradzieży tożsamości. Jeśli zauważysz podejrzane działanie i sądzisz, że Twoje dane osobowe zostały skradzione lub niewłaściwie użyte, możesz skontaktować się z działem pomocy w przypadku kradzieży tożsamości. Dzięki poradom naszych specjalistów odzyskasz kontrolę nad swoją cyfrową tożsamością.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
10
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
MacOS
Windows
iOS
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Android, iOS
System operacyjny
Windows 11, 10, 8.1, macOS 10.14 (Mojave) lub nowszy, Android 7.0 lub nowszy, iOS 14 lub nowszy