Navicat 17 for SQL Server Enterprise
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja/Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Navicat dla SQL Server oferuje pełne wsparcie w graficznym zarządzaniu i rozwijaniu baz danych. Teraz jeszcze szybciej i łatwiej możesz tworzyć, edytować i usuwać wszystkie obiekty w swojej bazie danych, oraz wykonywać zapytania i skrypty SQL. Nawet połączysz się z lokalnymi lub zdalnymi serwerami SQL, a dodatkowo jest kompatybilny z bazami danych w chmurze, takimi jak Amazon RDS i Microsoft Azure. Wykorzystaj potencjał Navicat dla SQL Server i zwiększ swoją produktywność w zarządzaniu bazami danych.

Informacja na temat aktywacji produktu

Jeśli ważna aktualizacja oprogramowania zostanie wydana w ciągu 90 dni od daty zakupu przez klienta, klient będzie uprawniony do otrzymania głównej aktualizacji oprogramowania bez dodatkowych kosztów

Funkcje i cechy Navicat for SQL Server

Przeglądarka danych

Przeglądaj, aktualizuj i usuwaj rekordy za pomocą naszego widoku w formie siatki, który przypomina arkusz kalkulacyjny. Wraz z szeregiem narzędzi do edycji danych, ułatwiamy proces edycji. Dzięki Narzędziom Navicat, zapewniamy niezbędne narzędzia do skutecznego zarządzania danymi i płynnego procesu.

Projektant obiektów

Projektant obiektów umożliwia szybki dostęp do zarządzania obiektami w bazie danych. Navicat ułatwia pracę poprzez podział pisania zapytań na zakładki w wygodnym interfejsie użytkownika. Dzięki temu można pisać bardziej skomplikowany kod SQL z większą pewnością i precyzją na każdym etapie.

Prosta edycja SQL

Visual SQL Builder umożliwi tworzenie, edytowanie i uruchamianie instrukcji SQL bez konieczności martwienia się o składnię i poprawne użycie poleceń. Dzięki funkcji automatycznego uzupełniania kodu oraz dostosowywalnym fragmentom kodu, możesz szybko kodować, otrzymując sugestie dotyczące słów kluczowych oraz eliminując powtórzenia w kodzie.

Migracja danych

Przesyłanie danych, synchronizacja danych oraz synchronizacja struktur są narzędziami, które ułatwiają i przyspieszają migrację danych przy mniejszym nakładzie pracy. Dostarczamy szczegółowe instrukcje krok po kroku dotyczące przesyłania danych między bazami danych. Możesz porównywać i synchronizować bazy danych za pomocą funkcji synchronizacji danych i struktur. Konfiguracja i wdrożenie porównań zajmują zaledwie kilka sekund, a następnie otrzymujesz szczegółowy skrypt określający zmiany, które chcesz wprowadzić.

Modelowanie

Przekształć swoje bazy danych w reprezentacje graficzne dzięki zaawansowanemu narzędziu do projektowania i modelowania baz danych, które umożliwia łatwe modelowanie, tworzenie i zrozumienie skomplikowanych struktur baz danych. Uproszcza zadanie tworzenia złożonych modeli relacji między encjami i generuje skrypt SQL za pomocą jednego kliknięcia.

Wykresy

Nasza funkcja generowania wykresów umożliwia tworzenie wizualnych reprezentacji dużych zbiorów danych, co pozwala uzyskać bardziej wszechstronny wgląd w dane. Możesz eksplorować i odkrywać wzorce, trendy oraz relacje między danymi, a także tworzyć efektywne wizualne wyniki, które pomogą Ci prezentować swoje ustalenia na pulpicie nawigacyjnym do udostępniania.

Import/export

Skorzystaj z Kreatora importu, aby przenosić dane do bazy danych z różnych formatów lub za pomocą ODBC po skonfigurowaniu połączenia z odpowiednim źródłem danych. Możesz również eksportować dane z tabel, widoków lub wyników zapytań do formatów takich jak Excel, Access, CSV i wiele innych.

Generator danych

Oferujemy kompleksowy zestaw funkcji do generowania dużych ilości danych testowych o wysokiej jakości. Możesz szybko tworzyć realistyczne zestawy danych, które zachowują integralność referencyjną, bazując na regułach biznesowych i ograniczeniach.

Zwiększ produktywność

Wydajne lokalne rozwiązanie do tworzenia i przywracania kopii zapasowych poprowadzi Cię przez proces tworzenia kopii zapasowej, jednocześnie minimalizując ryzyko błędów. Możesz skonfigurować automatyzację powtarzalnych procesów wdrażania, takich jak tworzenie kopii zapasowych bazy danych i wykonywanie skryptów o określonej godzinie lub dniu. Niezależnie od Twojej lokalizacji, zawsze będziesz w stanie wykonać te zadania.

Współpracuj z całym zespołem

Synchronizuj ustawienia połączeń, projekty modeli, zapytania oraz grupy wirtualne z innymi użytkownikami lub innymi swoimi urządzeniami za pomocą usługi Navicat Cloud. Twoja praca będzie zawsze pod ręką. Bądź zawsze na bieżąco i oszczędzaj swój cenny czas.

Bezpieczne połączenia

Navicat pozwala wykonywać bezpieczne sesje połączeń dzięki tunelowaniu SSH oraz SSL. Dzięki temu możesz być pewien, że połączenie z serwerem jest bezpieczne oraz stabilne. Program obsługuje m. in. metodę autentykacji PAM. Navicat zawiera jeszcze więcej mechanizmów zabezpieczeń, dzięki czemu nie musisz się już martwić o niezabezpieczoną transmisję danych.

Tryb ciemny

Ustaw ciemny motyw, aby chronić oczy przed tradycyjnie oślepiającą bielą komputera. Zachowanie nie zmienia się wraz z wyglądem stron w trybie ciemnym.

Licencja wieloplatformowa

Programu Navicat dostępna jest licencja wieloplatformowa, czyli zakupując jedną licencję można dokonać instalacji oraz aktywacji na systemie operacyjnym Windows, macOS lub Linux.

Doładuj swoją wydajność

Navicat 16 zawiera liczne ulepszenia i funkcje, które zaspokoją Twoje potrzeby w zakresie tworzenia baz danych. Dzięki ponad 100 ulepszeniom i zupełnie nowemu interfejsowi możesz odkrywać nowe sposoby tworzenia, zarządzania i utrzymywania baz danych.

Ekran główny

Intuicyjny i starannie zaprojektowany interfejs graficzny użytkownika usprawnia zarządzanie i rozwój bazy danych.

Manipulacja danymi

Dzięki edytorowi, który ma funkcjonalność zbliżoną do arkusza kalkulacyjnego. możesz wstawiać, edytować, usuwać, kopiować oraz wklejać dane.

Projektant obiektów

Zaawansowany projektant obiektów umożliwia inteligentne zarządzanie wszystkimi obiektami bazy danych.

Modelowanie

Za pomocą zaawansowanego narzędzia do projektowania i modelowania baz danych możesz wizualizować oraz edytować swoje bazy danych.

Automatyzacja

Twórz i planuj zadania wsadowe dla codziennych zadań, a po ich zakończeniu otrzymuj powiadomienia e-mail.

Współpraca

Wykorzystaj przechowywanie plików w chmurze do efektywnej współpracy z członkami zespołu.

Porównanie funkcji Essentials, Standard oraz Enterprise

Essentials
Standard
Enterprise
Połączenie

SQL Server 2000 lub nowszy, Amazon RDS, Microsoft Azure, Alibaba Cloud, Tencent Cloud i Huawei Cloud

Bezpieczne połączenie: SSH/HTTP/SSL

Profile połączeń

Eksportuj/importuj ustawienia połączenia

Współpraca

Współpraca: twórz projekty, dodawaj członków

Synchronizuj połączenia i zapytania

Synchronizuj wykresy i modele

Synchronizuj fragmenty i grupy wirtualne

Przeglądarka i edytor danych

Widok siatki

Widok formularza

Wybór danych klucza obcego

Przeglądarka/edytor tekstu, szesnastkowego, obrazu lub sieci

Edycja w trybie surowym

Znajdź i zamień

Filtruj rekordy

Przetwarzanie SQL

Edytor SQL

Visual SQL Builder

Fragment kodu i uzupełnienie

Upiększanie/zmniejszanie kodu SQL

Znajdź i zamień

Twórz zapytania parametryczne

Otwórz pliki zapytań w zewnętrznym edytorze

Konsola

Wizualizacja danych

Obsługa 20 typów wykresów

Wizualizuj dane na żywo

Dostosowane pola

Dostosuj pulpit na wiele stron

Dodaj interaktywne elementy sterujące

Modelowanie danych

Model fizyczny

Inżynieria wsteczna/do przodu

Układ automatyczny

Dodawaj wierzchołki, warstwy, obrazy, notatki, etykiety i kształty

Drukuj diagramy baz danych do plików PDF i graficznych

Import Eksport

Importuj/eksportuj dane z/do zwykłych formatów plików tekstowych: TXT, CSV, XML, JSON

Importuj/eksportuj dane z/do najpopularniejszych formatów: DBF itp

Importuj dane z ODBC, MS Excel, MS Access

Eksport danych do MS Excel, HTML

Eksportuj dane do MS Access (tylko Windows Edition)

Manipulacja danymi

Transfer danych

Synchronizacja danych/struktur

Przywracania kopii zapasowej

Kopia zapasowa/przywracanie bazy danych

Zrzuć/wykonaj plik SQL

Automatyzacja

Ustaw harmonogram tworzenia kopii zapasowych, wykonywania zapytań, importu/eksportu, transferu danych i synchronizacji danych

Uruchamiaj profile z różnych serwerów w jednym zadaniu wsadowym

Dołącz załącznik do pliku eksportu w e-mailu z powiadomieniem

Bezpieczeństwo serwera

Zarządzaj użytkownikiem

Monitor serwera

Inne przydatne funkcje

Generowanie danych

Widok diagramu ER

Wirtualne grupowanie

Dostosuj kolorystykę połączeń

Wyszukiwanie w całej bazie danych

Lista ulubionych

Drukuj strukturę bazy danych/tabeli

Tryb ciemny

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
NMSS-XEEN-ESD-1YS
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, Windows Server 2022, 2019, 2016, 2012, macOS 10.14 , 10.15, 11, 12, 13, 14, Debian 9, 10, 11, Ubuntu 18.04, 20.04, 22.04, Fedora 33, 34, 35, Linux Mint 19, 20, 21, Deepin 20, KylinOS Desktop 10