EaseUS NTFS for Mac
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja/Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)

Włącz pełny dostęp do odczytu i zapisu na dysku NTFS na komputerze Mac.

EaseUS NTFS dla komputerów Mac

Najlepsze oprogramowanie NTFS dla komputerów Mac zapwenia pełny dostęp do odczytu i zapisu na dyskach NTFS w systemie macOS. Montuj i odłączaj woluminy Microsoft NTFS z komputera Mac, usuń, wymaż, zmień nazwę, skopiuj lub zapisz pliki na dyskach NTFS. Możesz zrobić to sprawnie i bezproblemu dzięki EaseUS NTFS dla komputerów Mac. W pełni obsługuje Apple Silicon M1, M2, M3 i macOS Sonoma.

Sterownik Mac NTFS dla zewnętrznego dysku twardego

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z problemem typu „ nie można usunąć plików z zewnętrznego dysku twardego na komputerze Mac ” lub „ nie masz uprawnień do zapisu na zewnętrznym dysku twardym na komputerze Mac ”? Ponieważ większość zewnętrznych dysków twardych to wstępnie sformatowane systemy plików NTFS, EaseUS NTFS dla komputerów Mac umożliwia wbudowanemu sterownikowi NTFS bezpośrednie umożliwienie odczytu, zapisu i edycji dla zewnętrznych dysków twardych firm Western Digital, Seagate, Sandisk itp. - wszystkie Problemy z NTFS tylko do odczytu można łatwo naprawić!

Najlepszy sterownik NTFS dla komputerów Mac

Czym jest NTFS dla komputerów Mac?

NTFS to domyślny system plików z rodziny Windows NT, który jest również szeroko stosowany w szeregu wymiennych urządzeń pamięci masowej, takich jak dyski twarde, dyski SSD lub dyski flash sformatowane w systemie Windows. Jednak system macOS może go tylko czytać, a jeśli chcesz zapisywać pliki przechowywane w systemie plików NTFS, potrzebujesz rozwiązania NTFS dla komputerów Mac.

Kiedy przydaje się NTFS for Mac?

NTFS for Mac to sterownik systemu plików, który pozwala Mac OS czytać i zapisywać pliki na dyskach NTFS, a EaseUS NTFS for Mac to takie narzędzie, które działa ze wszystkimi dyskami sformatowanymi w NTFS, nawet dyskami zewnętrznymi. Możesz łatwo i swobodnie montować, odmontowywać, czytać, zapisywać, kopiować, usuwać, importować i eksportować pliki bez ponownego formatowania dysków!

Łatwy w użyciu sterownik

EaseUS NTFS zapewnia niezawodny, wygodny, a jednocześnie szybki sposób odczytu i zapisu dysków NTFS na komputerze Mac. Dzięki niemu możesz łatwo importować i eksportować ważne dokumenty, filmy, zdjęcia i inne pliki na dysku NTFS, nie martwiąc się o formatowanie formatu NTFS lub problemy ze zgodnością.

Odczytuj i zapisuj pliki na dyskach NTFS na komputerze Mac

macOS zapewnia jedynie dostęp do odczytu dysków NTFS, ale nie może modyfikować, kopiować, zapisywać ani usuwać plików. EaseUS NTFS dla komputerów Mac to potężne, ale łatwe w obsłudze oprogramowanie Microsoft NTFS dla komputerów Mac, które pomaga rozwiązać problemy z dyskiem NTFS na komputerze Mac za pomocą jednego kliknięcia. Zapewnia nieograniczony dostęp do odczytu i zapisu na dyskach twardych, dyskach SSD, dyskach flash USB itp. w formacie Microsoft NTFS. Teraz możesz zrobić wszystko na dyskach sformatowanych w systemie Windows na komputerze Mac!

Montuj i odłączaj dyski NTFS z paska stanu komputera Mac

Dzięki modułowi montażowemu EaseUS NTFS dla komputerów Mac, możesz swobodnie montować i odmontowywać dyski twarde NTFS - nie musisz już bawić się poleceniami terminala, aby ręcznie montować partycje, a wystarczy jedno kliknięcie, aby to zrobić! Umieść dysk NTFS na pasku stanu komputera Mac, dzięki czemu uzyskasz szybki dostęp do przeglądania, kopiowania i zapisywania plików dla woluminów NTFS z paska stanu.

Jak czytać i zapisywać dysk NTFS na macOS?

Pobierz, zainstaluj i uruchom oprogramowanie EaseUS NTFS dla komputerów Mac z Launchpada lub Docka.

Włącz tryb zapisu dla sterownika NTFS, klikając przycisk „Włącz zapis”. Możesz także zamontować swój dysk.

Modyfikuj, zmieniaj nazwę, edytuj lub kopiuj pliki z/na dysk NTFS. Można go także bezpiecznie odmontować lub powrócić do trybu tylko do odczytu.

Więcej funkcji EaseUS NTFS dla komputerów Mac

Dostęp, odczyt i kasowanie dysku NTFS
Synchronizacja plików jednokierunkowa

Dzięki wbudowanej zaawansowanej technologii sterowników NTFS natychmiast włącza NTFS na komputerze Mac i przyznaje prawo odczytu i zapisu, aby uzyskać pełny dostęp do zawartości dysku NTFS, nawet w formatach NTFS, exFAT, FAT32, HFS+ i APFS.

Zwiększ uprawnienia dysku NTFS
Synchronizacja plików dwukierunkowa

Nie tylko w przypadku wewnętrznych dysków twardych, ale także uzyskuje dostęp do dysku zewnętrznego. Odtąd nie będą już występowały problemy związane z trybem tylko do odczytu USB w komputerze Mac , a wszystkie dyski twarde będzie można otwierać, przeglądać, edytować, usuwać i zmieniać ich nazwy, a nawet zapisywać lub kopiować między dyskiem a komputerem Mac.

Udostępnij zapis na dysku Windows NTFS na komputerze Mac
Synchronizacja plików jednokierunkowa

To oprogramowanie Microsoft NTFS dla komputerów Mac zapewnia bezpośredni i natychmiastowy dostęp do otwierania i przeglądania plików z dysków w formacie Windows NTFS na komputerach Mac.

Napraw problem „Dysk NTFS nie pojawia się na komputerze Mac”.
Synchronizacja plików dwukierunkowa

Paszport WD nie pojawia się na komputerze Mac ? Czy problem Lacie nie pojawia się na komputerze Mac ? Rozwiązanie tego typu problemów to bułka z masłem. Wszystkie zamontowane i nie wykazujące problemów z napędem można łatwo naprawić.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
1 miesiąc
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
MacOS
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
macOS
System operacyjny
macOS 14 (Sonoma), 13 (Ventura), 12 (Monterey), 11 (Big Sur), 10.15 (Catalina), 10.14 (Mojave), 10.13 (High Sierra)
Miejsce na dysku twardym
100 MB (lub więcej)