Apple Remote Desktop 3
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)

Apple Remote Desktop 3

Apple Remote Desktop to najlepszy sposób na zarządzanie komputerami Mac w sieci. Dystrybuuj oprogramowanie, zapewniaj pomoc online w czasie rzeczywistym użytkownikom końcowym, twórz szczegółowe raporty dotyczące oprogramowania i sprzętu oraz automatyzuj rutynowe zadania związane z zarządzaniem — a wszystko to z poziomu własnego komputera Mac.

Funkcjonalności Apple Remote Desktop

Dystrybucja

Łatwo kopiuj i instaluj oprogramowanie na zdalnych systemach Mac. Szyfruj dane sieciowe podczas kopiowania pakietów i plików. Skonfiguruj serwer zadań, aby pomóc w instalacjach pakietów na komputerach offline.

Zdalna pomoc

Obserwuj i kontroluj swoje komputery Mac. Przesyłaj pliki pomiędzy komputerami Mac za pomocą metody „przeciągnij i upuść”. Uniemożliwiaj użytkownikom końcowym oglądanie ekranu podczas sterowania ich systemami w trybie kurtyny.

Zdalna administracja

Wykonuj błyskawiczne wyszukiwanie za pomocą zdalnego wyszukiwania Spotlight. Zbieraj raporty na temat ponad 200 atrybutów sprzętu Mac. Zobacz raporty dotyczące logowania użytkowników i korzystania z aplikacji.

Automatyzacja

Automatyzuj rutynowe zadania związane z zarządzaniem za pomocą Automatora w systemie macOS. Łącz działania, aby stworzyć wydajne przepływy pracy związane z administracją systemem.

Poznaj wszystkie zalety korzystania ze zdalnego pulpitu dla Mac

Kontroluj ekran i komunikuj się z użytkownikami

Możesz kontrolować ekran i użytkowników, umożliwiając im interakcję z Tobą. Sterowuj ekranem, aby pomóc użytkownikowi w rozwiązaniu problemu lub wykonać czynności na komputerze, który nie ma wyświetlacza, eliminując potrzebę stosowania przełącznika KVM (klawiatura-wideo-mysz).

Twórz listy komputerów

Pulpit zdalny wyświetla komputery na listach w oknie głównym. Możesz dodać komputery do listy komputerów, a następnie obserwować je jako grupę lub wykonywać inne zadania związane z zarządzaniem. Gdy wykonujesz zadania zarządzania na liście komputerów, zadania te są uruchamiane na każdym komputerze na liście.

Zarządzaj komputerami zdalnie

Foldery i pliki można instalować, korzystając z pakietów instalacyjnych lub aplikacji instalacyjnych innych firm albo przeciągając je bezpośrednio na komputery klienckie. Możesz instalować nowe elementy automatycznie i bez interwencji użytkownika, kopiując pakiety instalatora (pliki .pkg lub .mpkg) do klientów zdalnych.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
MacOS
Kod producenta:
D6105ZM/A
Platforma sprzętowa
macOS
System operacyjny
macOS 13.6 lub nowszy
Miejsce na dysku twardym
13,3 MB