Licencja Coreldraw Graphics Suite - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Jeśli poszukujesz pakietu narzędzi przeznaczonych dla zawodowych grafików, szczególnie pod kątem wykorzystania w firmach realizujących ambitne projekty, to trafiłeś w punkt. CorelDRAW Graphics Suite 2020 wynosi na nowy poziom możliwości projektowania ilustracji wektorowych, układów stron, edycji zdjęć, opracowywania typografii oraz profesjonalnego przygotowywania materiałów przeznaczonych do druku. W naszym sklepie oferujemy w atrakcyjnej cenie licencję dla zestawu CorelDRAW Graphics Suite 2020 zarówno dla urządzeń opartych o system Windows, jak i macOS.

CorelDRAW Graphics Suite 2020, czyli nowe szaty króla

Jeśli chodzi o projektowanie grafik wektorowych to pierwszym programem przychodzącym na myśl jest CorelDRAW. Mimo bardzo wysokiej konkurencji na rynku oprogramowania graficznego zdołał on utrzymać się w ścisłej czołówce, konsekwentnie budując swoją rozpoznawalność wśród szerokiej bazy odbiorców. Oczywiście sama renoma wypracowana lata temu nie wystarczy, aby być na czele peletonu. Twórcy wciąż rozwijają swoje narzędzie, dlatego pakiet programów CorelDRAW Graphics Suite 2020 wedle wcześniejszych zapowiedzi obejmuje unowocześniony zestaw narzędzi skrojonych pod profesjonalistów. Chodzi nie tylko o szereg kosmetycznych poprawek względem poprzednich edycji CorelDRAW Graphics Suite. Nowinki na miarę współczesnych nam czasów kryją się między innymi pod postacią szerokiego wykorzystania potencjału chmury oraz algorytmów sztucznej inteligencji.

Zacznijmy jednak od postaw. Program CorelDRAW 2020, służący do edycji grafiki wektorowej, to główna wizytówka pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2020. Obok niego użytkownik otrzymuje jeszcze Photo-Paint zaprojektowany z myślą o edycji grafiki rastrowej. Przeprojektowany interfejs o bardziej współczesnym wyglądzie, powoduje, że CorelDRAW Graphics Suite nie odbiega już od swoich konkurentów w kwestii czytelności i stylistyki. Minimalistyczne ikonki wyglądają nowocześnie nie utrudniając nawigacji po menu. Dodatkowo użytkownicy dostali jeszcze sposobność przechodzenia między schematami kolorystycznymi. Natomiast możliwość indywidualnego dostosowania wyglądu przestrzeni roboczej, pod kątem konkretnych zadań realizowanych za pomocą pakietu CorelDRAW Graphics Suite, pozwala na dopasowanie programów do swoich potrzeb. Przykładowo przy odrobinie chęci i czasu Photo-Paint powinien z powodzeniem naśladować popularnego Photoshopa.

Więcej możliwości z CorelDRAW Graphics Suite 2020

Na tym nie koniec. Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 zawiera także kompletny zestaw aplikacji do tworzenia układów stron, typografii, edycji zdjęć i nie tylko.

  • CorelDRAW.app – często przesiadasz się między różnymi komputerami? A może lubisz pracować zdalnie, ale moc obliczeniowa notebooka stanowi poważne ograniczenie? W takim razie wypróbuj proste rozwiązanie do edycji ilustracji wektorowych obsługiwane z poziomu przeglądarki internetowej.
  • PowerTrace – akceleracja sprzętowa na poziomie karty graficznej została wykorzystana do wprowadzenia algorytmów sztucznej inteligencji. Tym sposobem program pozwala na przekształcanie map bitowych do postaci wektorowej z wykorzystaniem AI, co ma przełożyć się na jeszcze lepszy wynik końcowy.
  • AfterShot 3 HDR – zajmujesz się fotografią? Jeśli tak to z pewnością przyda ci się AfterShot 3 HDR do edycji zdjęć w formacie RAW.
  • Corel Font Manager – przeglądaj i wygodnie zarządzaj czcionkami.
  • Capture – proste narzędzie do zrzutów ekranu w środowisku Windows.

Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby uzyskać możliwie jak najszerszą kompatybilność. Dzięki temu najnowsza wersja CorelDRAW Graphics Suite przeznaczona na system Windows działa również ze starszymi odsłonami popularnego systemu operacyjnego od firmy Microsoft. Natomiast wariant przeznaczony dla urządzeń Mac, sygnowanych logiem nadgryzionego jabłuszka, wymaga sytemu macOS Catalina (10.15), 10.14 lub 10.13 z najnowszymi poprawkami.