Microsoft SQL Server 2017 Standard - 1 User CAL
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)

Microsoft SQL Server 2017 User CAL oferuje oparty na użytkowniku dostęp do popularnego na całym świecie systemu zarządzania bazami danych SQL Server. Właściciel licencji może uruchomić oprogramowanie na różnych urządzeniach w firmie. Dzięki temu można optymalnie wykonać ważne procesy biznesowe. Różne nowoczesne funkcje silnika bazy danych umożliwiają skuteczną ocenę i zapisywanie danych firmowych. SQL Server 2017 oferuje między innymi 
automatyczną optymalizację bazy danych, za pomocą której użytkownicy mogą lepiej zrozumieć i rozwiązać ewentualne problemy dotyczące wydajności zapytań. To oprogramowanie do bazy danych ma bardzo małą podatność na zagrożenia, ponieważ zapisane i przenoszone dane są chronione za pomocą metod uznawanych od wielu lat przez cenione instytucje takie jak baza danych zagrożeń bezpieczeństwa National Institute of Standards       and Technology. 

Jeszcze większy wybór

Wersja 2017 oprogramowania SQL Server umożliwia stosowanie nie tylko systemu Windows, lecz również niektórych wersji Linux. W związku z tym ważny jest wymienny sterownik łączności bazy danych Java. Poza tym informatycy w przedsiębiorstwie mogą teraz tworzyć aplikacje za pomocą dowolnie wybranego języka programowania w celu uruchamiania na kontenerach Windows, Linux i Docker. Zakup Microsoft SQL Server 2017 User CAL umożliwi pracownikom firmy dostęp do nowych zestawień danych. Integracja Python i R może zapewnić generowanie nawet miliona prognoz na sekundę. Poza tym nowością w obecnej wersji SQL Server 2017 są bazy danych wykresów. Użytkownicy mogą w razie konieczności skorzystać z mobilnego End-to-End-BI. W ten sposób można przetwarzać surowe dane na przydatne raporty, które można wyświetlać na różnych urządzeniach. 

Złożone analizy i funkcje bazy danych w Microsoft SQL Server 2017 User CAL

Dzięki licencji SQL Server 2017 pracownicy mogą skorzystać z obszernych funkcji takich jak PolyBase do zapytań T-SQL w Hadoop. Także zaawansowani użytkownicy analityki bazy danych skorzystają na usprawnionych procesach. Poza tym programiści firmy mogą skorzystać                      z tymczasowych tablic udostępnianych od wersji SQL Server 2016, wsparcia JSON oraz danych wykresu. Ponadto raz jeszcze poprawiono Analysis Services (SSAS) dla Microsoft SQL Server 2017. Wprowadzono m. in. tryb tabelaryczny jako standaryzowaną opcję instalacji dla SSAS. Na życzenie można wyświetlać puste elementy w hierarchiach lub stosować nowe źródła danych za pomocą Get Data. W ten sposób obsługiwane są dostępne już źródła danych dla zapytań M. 

Kup Microsoft SQL Server 2017 User CAL

Standardową edycję SQL Server 2017 można zakupić jako licencję w oparciu o dostęp. W średnich przedsiębiorstwach licencja Server / CAL jest zwykle bardziej opłacalna niż licencja w oparciu o rdzenie procesora. Przed zakupem należy ustalić, ile pracowników firmy będzie mieć dostęp do oprogramowania bazy danych. Poza tym każdemu użytkownikowi zostanie przypisana licencja User CAL. CAL oznacza Client Access License (licencja dostępu klienta). Pracownicy biura i administracji zwykle korzystają z SQL Standard Server 2017 na różnych urządzeniach firmowych. Innym rodzajem licencji jest Deivce CAL, czyli dostęp w oparciu o urządzenie. Nadaje się do komputerów magazynowych i skanerów. Należy pamiętać, że nie wystarczy kupić licencji Microsoft SQL Server 2017 User CAL Na każde środowisko systemowe (wirtualna lub fizyczne) należy kupić dodatkowo instancję SQL Server. W naszym sklepie można łatwo uzyskać wszystkie te licencje. W przypadku dalszych wątpliwości, czy odpowiednim wyborem jest Microsoft SQL Server 2017 User CAL, zespół Soft 360 z chęcią udzieli pomocy. 

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Kod producenta:
359-06553
Przeznaczenie:
Licencje dostępowe (CAL)
Licencjonowanie:
Na użytkownika
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows 8, Windows 10