• Obniżka

Microsoft SQL Server 2017 Standard

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
3 399,00 zł
2 799,00 zł Zniżka 600,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 15 minut!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

SQL Server 2017 Standard — łatwe zarządzanie bazami danych

SQL Server 2017 Standard: bezpieczne zarządzanie danymi za pośrednictwem serwera i chmury

Profesjonalne zarządzanie danymi jest nie tylko niezbędne do celów firmowych, ale również od zasobów ludzkich i sprzedaż. Internetowe rozwiązania SQL znaczącą wpływają na funkcjonalność stron internetowych i ułatwiają na przykład zarządzanie zbiorami danych w sklepach internetowych. Dzięki oprogramowaniu SQL Server 2017 Standard firma Microsoft prezentuje nowe możliwości zarządzania bazami danych, otwierając się po raz pierwszy na użytkowników systemu Linux. Wersja Standard zapewnia optymalną obsługę baz o umiarkowanej ilości danych. Nowe funkcje zapewniają inteligentniejszą analizę danych i uproszczenie poziomu administracyjnego.

Niezależne od platformy korzystanie z oprogramowania SQL Server 2017 do wszystkich celów

Największą zmianą w przypadku oprogramowania SQL Server 2017 Standard w stosunku do jego wszystkich wcześniejszych wersji jest możliwość współpracy systemu z platformą Docker lub Linux. Nawet w przypadku języka programowania użytkownicy mają możliwość wykorzystania szerokiej gamy funkcji oprogramowania SQL Server 2017. Oprócz prostego wprowadzania wszelkiego rodzaju zbiorów danych i zarządzania nimi, oprogramowanie od lat charakteryzuje się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Oprogramowanie SQL Server 2017 Standard zainteresuje firmy, które cenią sobie najwyższe standardy ochrony danych i chcą je optymalnie wdrożyć na poziomie technicznym.

Ważne funkcje i nowości w edycji 2017

Oprócz niezależności od stosowanego języka i platformy, grafowe bazy danych oferują od wersji 2017 nową formę modelowania danych. Dzięki temu modelowi osiąga się wyższy poziom abstrakcji, co pozwala na dodatkowe operacje oraz inteligentniejsze zarządzanie i analizę jeszcze większych zbiorów danych.

Do indeksowania dużych ilości danych szczególnie przydatna jest nowa funkcja „Resumable Online Index Rebuild”. Dzięki niej administratorzy mogą przerwać uciążliwą i czasochłonną operację przebudowy indeksu w dowolnym momencie, a następnie wznowić ją w późniejszym czasie. Przykładowo nowa funkcja umożliwia przeprowadzenie przebudowy w fazach w godzinach nocnych, co nie ma wpływu na ilość aktualnie niezbędnych zasobów systemowych.

Wykorzystując analitykę w czasie rzeczywistym, oprogramowanie SQL Server 2017 Standard zapewnia nową i poprawioną funkcję analizy danych w czasie rzeczywistym. Umożliwia ona do miliona prognoz na sekundę, zapewniając przedsiębiorstwom cenny wgląd w zachowanie klientów lub wewnątrzfirmowe procesy. Dzięki analityce biznesowej typu end-to-end możliwe jest łatwe przekształcanie złożonych ilości danych w przekonujące dokumenty. Zaletą oprogramowania SQL Server 2017 Standard jest również mobilność — wszystkie analizy są łatwo dostępne za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

Ponadto nowa wersja Standard zawiera wszystkie wcześniej znane funkcje, których można używać w bardziej wydajnym i łatwym do skalowania środowisku. Przejście na oprogramowanie SQL Server 2017 jest dla użytkowników opłacalne, gdy przedsiębiorstwa rozwijają się w miarę upływu czasu i muszą zarządzać większą ilością danych i je analizować. Przejście na wersję SQL Server 2017 Standard z poprzedniej wersji jest łatwe i szybkie.

Licencja na oprogramowanie SQL Server 2017 Standard 

W celu dystrybucji licencji na znane na całym świecie rozwiązanie do zarządzania bazami danych firma Microsoft stosuje sprawdzony sposób z ostatnich lat. Oprogramowanie SQL Server 2017 Standard można nabyć w zależności od liczby serwerów / licencji CAL, w przypadku edycji Enterprise możliwe jest dodatkowo uzyskanie licencji w zależności od liczby rdzeni. Za pośrednictwem naszej strony internetowej można korzystnie nabyć i pobrać odpowiednie licencje obu wariantów oprogramowania SQL Server 2017 Standard. Po pobraniu możliwe jest używanie oprogramowania w pełnej wersji poprzez zastąpienie istniejącego systemu zarządzania bazami danych lub poprzez pierwsze wykorzystanie tego znanego na całym świecie rozwiązania do zarządzania danymi. Dzięki nowej możliwości użytkowania oprogramowania SQL Server 2017 niezależnie od systemu i platformy nasze tanie licencje zainteresują wszystkich użytkowników i administratorów z firm ze wszystkich branż.

Oferowany produkt pochodzi z rynku wtórnego. Więcej informacji znajduje się na podstronie Gwarancja legalności

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Niezależne od platformy
System operacyjny od Windows 8, od Windows Server 2012, Linux i inne
Procesor co najmniej procesor x64 o częstotliwości taktowania 1,4 GHz (zalecane 2,0 GHz)
Pamięć RAM co najmniej 1 GB (zalecane 4 GB)
Miejsce na dysku twardym 6 GB
Karta graficzna Karta Super VGA, minimalna rozdzielczość: 800 × 600 pikseli
Karta dźwiękowa brak wymagań

Rekomendowane oprogramowanie