Microsoft SQL Server 2017 Standard
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Microsoft SQL Server 2017 Standard

Windows SQL Server 2017

MS SQL Server to znane, szlachetne narzędzie do analizy danych, szczególnie dla tych, którzy obsługują duże ilości danych. Obecnie dostępnych jest wiele wersji serwerów SQL, które mogą sprawić, że wybór jednej z nich będzie nieco skomplikowany. W zależności od spostrzeżeń biznesowych, obciążenia pracą i modeli analitycznych, a także wielu innych wymagań technicznych, będziesz potrzebować starannego wyboru. Jeśli potrzebujesz prostego w obsłudze, ale wyrafinowanego i zaawansowanego technologicznie serwera, wybierz licencję standardową SQL Server 2017.

SQL Server, znany ze swoich zabezpieczeń i wydajności, obsługuje teraz, oprócz systemu Windows, nawet Linux i Docker. Licencja standardowa SQL Server 2017 udostępnia wiodące w branży funkcje baz danych o znaczeniu krytycznym ze wszystkimi wbudowanymi funkcjami. Do Twojej dyspozycji są również przekształcające informacje z bazy danych, zaawansowane analizy w wybranym przez Ciebie języku - języki R lub Python - oraz bogate interaktywne raporty i wizualizacje na dowolnej platformie urządzenia, w tym Windows, Mac, iOS lub Android.

Do oprogramowania wymagane są licencję dostępowe na użytkowanika lub urządzenienie.

Funkcje Microsoft SQL Server 2017 Standard

  • Zaawansowana, wysoka dostępność - AlwaysOn
  • SQL Server Audi - szyfrowanie danych i raportowanie zgodności
  • SQL Server Management Studio - uzyskuj dostęp, konfiguruj,zarządzaj,administruj i rozwijaj komponenty SQL
  • Twórz inteligentne aplikacje - język R, Python lub MySQL lokalnie i w chmurze, a teraz w kontenerach Linux i Docker
  • Wiodąca w branży wydajność : maksymalnie wykorzystaj przełomową dostępność, skalowalność i wydajność krytycznych, inteligentnych aplikacji i hurtowni danych
  • Bezpieczna baza danych
  • Kompleksowa mobilna analiza biznesowa - zamień nieprzetworzone dane w zrozumiałe raporty, które można dostarczyć na dowolne urządzenie

SQL Server 2017 Standard - bezpieczne zarządzanie danymi za pośrednictwem serwera i chmury

Profesjonalne zarządzanie danymi jest nie tylko niezbędne do celów firmowych, ale również od zasobów ludzkich i sprzedaż. Internetowe rozwiązania SQL znaczącą wpływają na funkcjonalność stron internetowych i ułatwiają na przykład zarządzanie zbiorami danych w sklepach internetowych. Dzięki oprogramowaniu SQL Server 2017 Standard firma Microsoft prezentuje nowe możliwości zarządzania bazami danych, otwierając się po raz pierwszy na użytkowników systemu Linux. Wersja Standard zapewnia optymalną obsługę baz o umiarkowanej ilości danych. Nowe funkcje zapewniają inteligentniejszą analizę danych i uproszczenie poziomu administracyjnego.

Niezależne od platformy korzystanie z oprogramowania SQL Server 2017 do wszystkich celów

Największą zmianą w przypadku oprogramowania SQL Server 2017 Standard w stosunku do jego wszystkich wcześniejszych wersji jest możliwość współpracy systemu z platformą Docker lub Linux. Nawet w przypadku języka programowania użytkownicy mają możliwość wykorzystania szerokiej gamy funkcji oprogramowania SQL Server 2017. Oprócz prostego wprowadzania wszelkiego rodzaju zbiorów danych i zarządzania nimi, oprogramowanie od lat charakteryzuje się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Oprogramowanie SQL Server 2017 Standard zainteresuje firmy, które cenią sobie najwyższe standardy ochrony danych i chcą je optymalnie wdrożyć na poziomie technicznym.

Ważne funkcje i nowości w edycji 2017

Oprócz niezależności od stosowanego języka i platformy, grafowe bazy danych oferują od wersji 2017 nową formę modelowania danych. Dzięki temu modelowi osiąga się wyższy poziom abstrakcji, co pozwala na dodatkowe operacje oraz inteligentniejsze zarządzanie i analizę jeszcze większych zbiorów danych.

Do indeksowania dużych ilości danych szczególnie przydatna jest nowa funkcja „Resumable Online Index Rebuild”. Dzięki niej administratorzy mogą przerwać uciążliwą i czasochłonną operację przebudowy indeksu w dowolnym momencie, a następnie wznowić ją w późniejszym czasie. Przykładowo nowa funkcja umożliwia przeprowadzenie przebudowy w fazach w godzinach nocnych, co nie ma wpływu na ilość aktualnie niezbędnych zasobów systemowych.

Wykorzystując analitykę w czasie rzeczywistym, oprogramowanie SQL Server 2017 Standard zapewnia nową i poprawioną funkcję analizy danych w czasie rzeczywistym. Umożliwia ona do miliona prognoz na sekundę, zapewniając przedsiębiorstwom cenny wgląd w zachowanie klientów lub wewnątrzfirmowe procesy. Dzięki analityce biznesowej typu end-to-end możliwe jest łatwe przekształcanie złożonych ilości danych w przekonujące dokumenty. Zaletą oprogramowania SQL Server 2017 Standard jest również mobilność — wszystkie analizy są łatwo dostępne za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

Ponadto nowa wersja Standard zawiera wszystkie wcześniej znane funkcje, których można używać w bardziej wydajnym i łatwym do skalowania środowisku. Przejście na oprogramowanie SQL Server 2017 jest dla użytkowników opłacalne, gdy przedsiębiorstwa rozwijają się w miarę upływu czasu i muszą zarządzać większą ilością danych i je analizować. Przejście na wersję SQL Server 2017 Standard z poprzedniej wersji jest łatwe i szybkie.

Licencja na oprogramowanie SQL Server 2017 Standard

W celu dystrybucji licencji na znane na całym świecie rozwiązanie do zarządzania bazami danych firma Microsoft stosuje sprawdzony sposób z ostatnich lat. Oprogramowanie SQL Server 2017 Standard można nabyć w zależności od liczby serwerów / licencji CAL, w przypadku edycji Enterprise możliwe jest dodatkowo uzyskanie licencji w zależności od liczby rdzeni. Za pośrednictwem naszej strony internetowej można korzystnie nabyć i pobrać odpowiednie licencje obu wariantów oprogramowania SQL Server 2017 Standard. Po pobraniu możliwe jest używanie oprogramowania w pełnej wersji poprzez zastąpienie istniejącego systemu zarządzania bazami danych lub poprzez pierwsze wykorzystanie tego znanego na całym świecie rozwiązania do zarządzania danymi. Dzięki nowej możliwości użytkowania oprogramowania SQL Server 2017 niezależnie od systemu i platformy nasze tanie licencje zainteresują wszystkich użytkowników i administratorów z firm ze wszystkich branż.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Kod producenta:
228-11135
Przeznaczenie:
Aplikacja serwerowa
Licencjonowanie:
Na rdzenie
Na serwer
Platforma sprzętowa
Windows, Linux, Ubuntu, Docker
System operacyjny
Windows 8, 8.1, 10, Windows Server 2012, 2012 R2, 2016, 2019
Procesor
x64 1,4 GHz (zalecane 2.0 GHz lub szybszy)
Pamięć RAM
1 GB (zalecane 4GB)
Miejsce na dysku twardym
6 GB
Ekran
800x600
Dodatkowe informacje
Wersja Standard wymaga licencji dostępu klienta (CAL)