Artlantis RT2 Upgrade (z wersji 2021 zakupionej przed 2023)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Artlantis RT2 Upgrade - wizualizacje architektoniczne i animacje

Artlantis to najprostsze i najszybsze rozwiązanie do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji i animacji. Dzięki niemu przyspieszysz proces prac nad dowolną wizualizacją 3D. To przede wszystkim oprogramowanie o intuicyjnym i prostym interfejsie. Co więcej, każdy użytkownik może samodzielnie dostosować poziom zaawansowania ustawień interfejsu, aby idealnie dopasować pracę w dziedzinie renderowania do swoich umiejętności i technicznej wiedzy.

Upgrade do wersji Artlantis RT2 z wersji 2021 zakupionej przed 2023.

Najważniejsze funkcje programu Artlantis

Łatwo importuj dowolne pliki w formatach IFC lub LUT

Bezpośrednio importuj pliki IFC oraz filtry LUT, które stanowi istotne udogodnienie w procesie tworzenia wizualizacji.

Projektuj korzystając z Mediastore

Platforma zakupowa Mediastore oferuje szeroki wybór gotowych mediów, które można wykorzystać w Twoich projektach wizualizacji 3D.

Precyzyjne oświetlenie

Skorzystasz z szerokej gamy gotowych świateł dostępnych w programie do renderowania Artlantis.

Perfekcyjnie wykonane widoki 2D

Artlantis udostępnia zestaw narzędzi takich jak manipulowanie rozmyciem i głębią, tryb perspektywy, zapis viewpionts i wiele innych.

Twórz animacje

Wykorzystaj zdolność do manipulowania pełnymi scenami w 360° i zaprezentuj swoje propozycje projektowe za pomocą fascynujących animacji.

Poznaj nowe możliwości tworzenia wizualizacji

Odkrywaj możliwości tworzenia fotorealistycznych wizualizacji i animacji za pomocą intuicyjnego oprogramowania Artlantis. Poznaj nowości dostępne w najnowszej wersji i wykorzystaj je w swoich projektach.

Intuicyjny interfejs

Pracując w Artlantis, masz do wyboru jeden z dwóch dostępnych interfejsów: domyślny lub nowy interfejs Easy, który został znacząco ulepszony pod względem konfiguracji i zawiera liczne predefiniowane ustawienia. Masz możliwość dostosowania ustawień interfejsu do swojego poziomu zaawansowania, niezależnie czy jesteś początkującym, średniozaawansowanym czy zaawansowanym użytkownikiem.

Dzięki temu łatwiej zrozumiesz różne opcje konfiguracyjne i szybciej ustawisz sceny. Zarówno osoby rozpoczynające pracę z programem, jak i te o bardziej zaawansowanej wiedzy technicznej, mogą wybierać preferowany interfejs zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami i poziomem doświadczenia.

Import IFC

Artlantis wkroczył teraz do świata Open BIM! To znane i rozpoznawalne narzędzie, które słynie z niemal uniwersalnych obliczeń, wprowadza nową funkcję importu plików w formacie IFC. Ta nowa możliwość, skoncentrowana na geometrii modelu, umożliwia użytkownikowi Artlantis importowanie modeli od współpracowników, którzy korzystają z innych programów do modelowania niż Artlantis.

Co więcej, pozwala na elastyczną modyfikację projektu bezpośrednio w narzędziu do projektowania Artlantis, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Integracja filtrów LUT

Podczas pracy w Artlantisie, masz pełną swobodę korzystania z zestawu domyślnych filtrów LUT, które są dostarczane razem z programem. Te filtry służą do dostosowywania kontrastu i kolorów, co pozwala poprawić jakość obrazów podczas procesu renderingu. Jednak jeśli chcesz używać niestandardowych filtrów LUT, które są dostępne online jako bezpłatne lub licencjonowane pliki w formacie CUBE, to możesz je bez problemu zaimportować do Artlantisa. Dzięki temu będziesz mieć jeszcze większą kontrolę nad wyglądem swoich renderów i dostosujesz je do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Artlantis Mediastore

Wraz z wprowadzeniem Artlantisa, firma Abvent uruchomiła zupełnie nową platformę zakupową o nazwie MediaStore. Ta platforma została zaprojektowana od podstaw, aby zapewnić użytkownikom jeszcze lepsze doświadczenie zakupowe. Nowy system MediaStore wyróżnia się kilkoma kluczowymi korzyściami, takimi jak bardziej przejrzysty i intuicyjny interfejs, szybsza nawigacja, system tagów umożliwiający sprawniejsze wyszukiwanie mediów oraz dostęp bezpośrednio z poziomu konta AbventID. Dzięki tym ulepszeniom użytkownicy mogą jeszcze łatwiej i wygodniej korzystać z platformy MediaStore.

Dostępny dla wersji Artlantis 5, 6, 7, 2019 i 2020 i w gotowości na kolejne wersje!
Szybkość

Prędkość wyświetlania scen, nawigacji, pozycjonowania w przestrzeni oraz rozpraszania światła - zarówno w trybie podglądu, jak i w trakcie ostatecznego renderingu - to cechy wyróżniające oprogramowanie Artlantis na rynku. To jedyny program do renderingu, który oferuje efektywną kombinację jakości i szybkości renderowania. Tryb szkicu umożliwia błyskawiczne wyświetlenie podglądu podczas procesu przygotowywania projektu.

Katalog zintegrowanych mediów

Wykorzystaj nasz obszerny i przyjazny w obsłudze katalog mediów. Znajdziesz w nim ponad tysiąc zasobów, starannie uporządkowanych, abyś mógł/a bezpośrednio wykorzystać je w swoich projektach 3D.

Biały model

To rodzaj renderowania, który automatycznie przekształca wszystkie powierzchnie sceny - z wyjątkiem tych przezroczystych - w materiał o kolorze białym, aby dokładniej ocenić proporcje w projekcie. Jednocześnie światła w scenie zachowują swoje pierwotne kolory, co tworzy wyrafinowaną atmosferę.

Obiekt VR

Obiekt VR umożliwia interaktywną eksplorację sceny w pełnym zakresie 360° oraz swobodne poruszanie się w niej. Płynność animacji jest uzyskiwana dzięki automatycznym obliczeniom wykonywanym na podstawie renderowanych obrazów otaczających scenę. Wystarczy ustawić liczbę obrazów do obliczenia w poziomie i pionie. Ostateczny film generowany jest w różnych formatach, niezależnie od platformy, w tym: .jpeg, .dv, .mpeg, .tga, .mov i .avi.

Kompleksowe narzędzie wspomagające Twoją codzienną pracę!

Narzędzie szaty roślinnej

Artlantis oferuje specjalne narzędzie do rozmieszczania obiektów roślinnych za pomocą funkcji „przeciągnij i upuść” lub zgodnie ze strefami. Dodatkowo, umożliwia dostosowanie gęstości oraz odcieni liści roślin w zależności od pory roku.

Pocztówki

Pocztówka to zapis sceny, który rejestruje wszystkie parametry przypisane do materiałów, takie jak kolory, shadery i tekstury, umożliwiając ich lokalne wykorzystanie lub udostępnienie. Podobnie jak shadery, obiekty, obrazy, pocztówki również są uważane za media.

Szadery i tekstury

Wybraną powierzchnię w scenie natychmiast pokrywasz wybranym materiałem i konfigurujesz jego atrybuty, takie jak kolor, odcień, przepuszczalność, odbicie, dyfrakcja, orientacja, skala wzoru itp. Dzięki nim dodajesz większy realizm do swojej pracy, zmieniając wygląd powierzchni oraz modyfikując refleksywność, połysk lub wypukłość..

Obiekty i postacie 3D

Artlantis dostarcza zaawansowany menedżer obiektów, który umożliwia tworzenie realistycznych i dynamicznych scen. Dzięki niemu można manipulować obiektami zarówno w przestrzeni 3D, jak i 2D. Zachowanie tych obiektów zależy od różnych czynników, takich jak hierarchia, kotwica czy pora roku widoku, a także ich umiejscowienie, na przykład lampa podłogowa zawsze jest ustawiana pionowo do podłogi, a kinkiet musi być zawieszony prostopadle do ściany.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Uaktualnienie
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 10, macOS Catalina (10.15)
Procesor
PC: Intel I3 4 CORE 2 GHz, MAC: Apple M1
Pamięć RAM
minimum 16 GB
Ekran
1280 x 800