Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Wszystkie aplikacje przeszły poważne zmiany. Aktualizacje są dostosowane, aby pomóc zapracowanym ludziom efektywnie przejść przez pracę. Jednorazowy zakup, jednorazowa instalacja klasycznych aplikacji, do których jesteś przyzwyczajony, ale z lepszymi funkcjami.

Office 2019 zapewnia funkcje we wszystkich aplikacjach, które pomagają użytkownikom tworzyć niesamowite treści w krótszym czasie w domu jak i w biurze

Możesz łatwo udostępniać i zapisywać treści gdzie tylko chcesz. Outlook ułatwia oddzielanie ważnych wiadomości e-mail od innych. Posiadanie własnej firmy to czasami wspaniałe i ekscytujące uczucie, kto nie chce być swoim własnym szefem? Ale czasami może to być stresujące i przytłaczające, dlatego Microsoft chciałby pomóc i złagodzić niektóre obciążenia dzięki domowej wersji pakietu Office z 2019 roku.

Po jednorazowym zakupie i pobraniu będziesz mógł korzystać z programów Outlook, Excel, Word i PowerPoint. Są to te same klasyczne aplikacje, z do których jesteś przyzwyczajony, jeśli wcześniej korzystałeś z pakietu Office. 

Funkcje Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Outlook może ignorować rozmowy lub automatycznie oczyścić skrzynkę odbiorczą, tak aby zaoszczędzić czas i odpowiedzieć na ważne maila

Pasek menu w aplikacjach Office 2019 Standard można dowolnie przerabiać, aby uzyskać szybszy dostęp do ważnych dla siebie funkcji.

Możliwość wysyłania prezentacji PowerPoint bezpośrednio do odbiorcy przez internet, nawet jeśli nie ma on Microsoft Office 2019

Więcej szablonów: Word, Excel, PowerPoint, Excel w Office 2019, który oferuje szerokie opcje podglądu, aby szybciej wyszukać sobie właściwy project

Importuj dane z różnych źródeł, takich jak SQL, Access, strony internetowe, korzystając z ulepszonego dodatku Power Query

Bezproblemowa edycja zdjęć dzięki ulepszonym funkcjom programu Word

Asystent „Tell Me” – pomaga Państwu odszukać określone funkcje w ramach programu i właściwie je zastosować. W ten sposób praca przebiega sprawniej

Odświezone funkcje „Morph” i „Animation”, które pozwolą uatrakcyjnić prezentację PowerPoint

Pakiet biurowy Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm nowej generacji

Postaw na zestaw niezawodnych aplikacji. Pracuj nowocześnie z Office 2019 i przekonaj się jak przyjemna może stać się Twoja praca!

Program Word 2019

Word

Pracuj łatwiej. Pracuj bardziej naturalnie dzięki nowym i ulepszonym funkcjom pisma odręcznego, takim jak przenośny piórnik, czułość na nacisk i efekty pochylenia.

 • Czarny motyw
 • Narzędzia edukacyjne (napisy i opisy dźwiękowe)
 • Funkcja mowy (zamiana tekstu na mowę)
 • Ulepszona funkcja pisma odręcznego
 • Ulepszenia dostępności
Program Excel 2019

Excel

Wykonuj lepszą analizę danych. Program Excel 2019 dodaje nowe, zaawansowane funkcje analizy danych, w tym nowe formuły i wykresy oraz ulepszenia programu PowerPivot.

 • Wykresy lejkowe, mapy 2D i osie czasu
 • Nowe funkcje i złącza programu Excel
 • Możliwość publikowania Excela w PowerBI
 • Ulepszenia PowerPivot
 • Ulepszenia PowerQuer
Program PowerPoint 2019

PowerPoint

Twórz bardziej wpływowe treści. W programie PowerPoint 2019 możesz tworzyć prezentacje kinowe z nowymi funkcjami, takimi jak Morph i Zoom.

 • Możliwości powiększania do zamawiania slajdów w prezentacjach
 • Funkcja przejścia Morph
 • Możliwość wstawiania i zarządzania ikonami, modelami SVG i 3D
 • Ulepszony piórnik do roamingu
Program Outlook 2019

Outlook

Efektywniej zarządzaj pocztą e-mail. Tryb ostrości blokuje czynniki rozpraszające i umieszcza treści na pierwszym planie. Skoncentrowana skrzynka odbiorcza usuwa mniej ważne wiadomości e-mail z drogi - dzięki czemu możesz od razu zająć się sprawami biznesowymi.

 • Zaktualizowane karty kontaktów
 • Grupy usługi Office 365 (wymaga konta online programu Exchange)
 • @mentions
 • Skoncentrowana skrzynka odbiorcza
 • Karty podsumowania podróży i dostawy
Program OneNote 2019

OneNote

W pakiecie nie ma programu OneNote, ponieważ zastępuje go wersja UWP programu OneNote dołączona do systemu Windows 10. Program OneNote 2019 można zainstalować jako funkcję opcjonalną w Instalatorze pakietu Office.

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

wybrane nowości w programach zawartych w pakiecie.

Word

Narzędzie do sprawdzania ułatwień dostępu jest lepsze niż kiedykolwiek dzięki zaktualizowanej obsłudze międzynarodowych standardów i przydatnym zaleceniom, aby Twoje dokumenty były bardziej dostępne dla osób niepełnosprawnych. Wdrażaj zalecenia bezpośrednio z panelu za pomocą jednego kliknięcia.

Excel

Autouzupełnianie programu Excel nie jest tak wybredne jak wcześniej. Na przykład, powiedzmy, że chcesz użyć funkcji DNI.ROBOCZE, ale nie pamiętasz, jak jest napisana. Jeśli wpiszesz po prostu = DNI , menu autouzupełniania przywróci wszystkie funkcje zawierające „DNI”, w tym DNI ROBOCZE . Wcześniej trzeba było dokładnie przeliterować nazwę funkcji.

PowerPoint

Aby uczynić prezentację bardziej dynamiczną i umożliwić niestandardową nawigację w jej obrębie, wypróbuj Zoom for PowerPoint. Podczas tworzenia powiększenia w programie PowerPoint możesz przechodzić do i z określonych slajdów, sekcji i części prezentacji w wybranej przez siebie kolejności podczas prezentacji, a ruch z jednego slajdu do drugiego wykorzystuje efekt powiększenia.

Outlook

Skoncentrowana skrzynka odbiorcza pomaga skupić się na wiadomościach e-mail, które są dla Ciebie najważniejsze. Oddziela skrzynkę odbiorczą na dwie zakładki - Priorytet i Inne. Twoje najważniejsze wiadomości e-mail znajdują się na karcie Koncentracja, podczas gdy reszta pozostaje łatwo dostępna - ale na uboczu - na karcie Inne.

OneNote

Ten nowy opcjonalny tryb przełącza elementy interfejsu programu OneNote z jasnego na ciemny - jako preferencje kolorów lub jako korzyść funkcjonalna.
Tryb ciemny może poprawić czytelność notatek w warunkach słabego oświetlenia, zwiększyć czytelność interfejsu użytkownika, zapewnić lepszy kontrast i zmniejszyć zmęczenie oczu.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Użytkownicy:
1
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
T5D-03183
Programy:
Excel
OneNote
Outlook
PowerPoint
Word
Platforma sprzętowa
Windows/Mac
System operacyjny
Windows 10, Windows 11
Procesor
Windows: 1,6 GHz lub szybszy, 2-rdzeniowy
Pamięć RAM
Windows: 2 GB (32-bit), 4GB (64-bit)
Miejsce na dysku twardym
Windows: 4 GB
Karta graficzna
Windows: Wymagany DirectX10
Ekran
1280 x 768