• Obniżka

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna (można stosować w firmie)
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
T5D-03183
999,00 zł
799,00 zł Zniżka 200,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 15 minut!

Po zakupie otrzymasz:
 • Klucz produktu
 • Plik instalacyjny do pobrania
 • Instrukcja instalacji i konfiguracji
 • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)


Microsoft Office 2019 Home & Business
Wszystko, czego trzeba do efektywnej pracyPakiet Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm przeznaczony jest dla rodzin i małych firm, którym zależy na korzystaniu z klasycznych aplikacji pakietu Office oraz dostępie do poczty e-mail. Zawiera on programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook oraz program OneNote dla systemu Windows 10. Dostępny jest w ramach jednorazowego zakupu do zainstalowania na 1 komputerze PC do użytku w domu lub pracy.

 • Zestaw aplikacji

Korzystaj bez limitu czasowego z niezbędnych do pracy programów - Word, Excel, PowerPoint, Outlook. Dla 1 użytkownika.

 • Stały okres licencjonowania

Kup Office 2019 raz i ciesz się dożywotnią licencją z możliwością zmiany komputera co 90 dni.

 • Zawsze bezpieczny

Bądź spokojny o swoją licencję - pakiet Office 2019 to gwarancja oryginalnego zestawu aplikacji Microsoft.

Pakiet Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm został tak zaprojektowany, aby ułatwić tworzenie i komunikację poprzez funkcje pozwalające zaoszczędzić czas, nowoczesny wygląd, wbudowane narzędzia współpracy i wszechstronny program Outlook do zarządzania pocztą elektroniczną, kalendarzami i kontaktami. Ponadto umożliwia przechowywanie dokumentów w chmurze OneDrive i korzystanie z nich z dowolnego miejsca.

Nowe funkcje w programie Office 2019 Home & Business:

  • Outlook może w Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 2019 ignorować rozmowy lub automatycznie oczyścić skrzynkę odbiorczą, tak aby potrzeba było mniej czasu na odpowiedzi na ważne e-maile.

  • Pasek menu w Microsoft Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 2019 możecie Państwo dowolnie przerabiać, aby uzyskać szybszy dostęp do ważnych dla siebie funkcji.

  • W Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dajecie Państwo przez Office Web Apps dostęp do dokumentów przechowywanych w internecie. Przez to praca z kolegami nad dokumentami jest łatwiejsza do koordynacji.

  • Wysyłajcie Państwo prezentacje PowerPoint bezpośrednio do odbiorcy przez internet, nawet jeśli nie ma on Microsoft Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 2019.

 • Więcej szablonów: Word, Excel, PowerPoint w Office 2019 Home and Business oferuje Państwu szerokie opcje podglądu, aby szybciej wyszukać sobie właściwy project.

Aplikacje, których używasz na co dzień

Postaw na zestaw niezawodnych aplikacji. Pracuj nowocześnie z Office 2019 i przekonaj się jak przyjemna może stać się Twoja praca!

Word
Twórz profesjonalne dokumenty tekstowe, używając nowoczesnych narzędzi edytorskich. Wyszukuj informacje, dodawaj cytaty i korzystaj z narzędzi sprawdzających pisownie. Swoje dokumenty wyświetlaj i edytuj jak Ci wygodnie -
na dowolnym urządzeniu.

Excel
Pracuj z arkuszami kalkulacyjnymi na wielu urządzeniach bez obaw o utratę oryginalnego formatowania. Dostosuj i porównuj najlepsze wersje wizualizacji swoich danych oraz twórz prognozowania przyszłych wyników.

PowerPoint
Projektuj niepowtarzalne prezentacje na komputerach stacjonarnych oraz przy użyciu dotykowych interfejsów urządzeń mobilnych. Pracuj zespołowo nad każdym slajdem - udostępniaj i edytuj swoje dokumenty online. Wprowadzone zmiany sprawdzaj za pomocą opcji historia wersji.

Outlook
Bądź na bieżąco! Kontroluj swoje wiadomości, kalendarz, kontakty i pliki korzystając
z zaawansowanych funkcji zarządzania pocztą e-mail. Swoje dokumenty udostępniaj zarówno jako załączniki z komputera, jak i pliki z chmury.

OneNote
Najciekawsze pomysły zapisuj tak, jak lubisz - twórz za pomocą klawiatury, pisząc
lub rysując odręcznie. Komponuj oryginalne notatki! Wzbogacaj je inspirującymi obrazami wyciętymi ze stron internetowych i dziel się nimi w trybie online.

OneDrive
Zarejestruj się w pakiecie Office i korzystaj z chmury OneDrive, by uzyskać dostęp do najnowszych dokumentów na dowolnym urządzeniu umożliwiającym wygodne połączenie.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 10
Procesor Windows: dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz
Pamięć RAM Windows: 4 GB Ram, 2 GB Ram (32-bitowy)
Miejsce na dysku twardym Windows: 4 GB
Karta graficzna Windows: ekran o rozdzielczości 1280 × 768 pikseli.
Karta dźwiękowa bez wymagań