Nigdy więcej utraconych danych oraz przyjazne tworzenie kopii zapasowych? Oto co potrafi EaseUS Data Recovery Wizard w parze z EaseUS Todo Backup

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło Ci się utracić efekt wielogodzinnej pracy tylko dlatego, że nastąpiła nagła awaria dysków twardych, doskonale wiesz, jak ważne jest tworzenie kopii zapasowych. Jednak czasami nawet to nie wystarczy. Właśnie z myślą o takich nieoczekiwanych sytuacjach powstały programy z kolekcji EaseUS Data Recovery Wizard, programy do szybkiego i skutecznego odzyskiwania danych z różnego rodzaju nośników.

Co ciekawe, oprogramowanie EaseUS Todo Backup pozwoli na stworzenie kopii danych znajdujących się na dyskach dowolnych urządzeń elektronicznych. Wspólnie oba wspomniane rozwiązania stanowią kompleksowe zabezpieczenie danych przechowywanych na dyskach twardych - umożliwiają ich odzyskiwanie oraz tworzenie kopii zapasowych. W końcu, przezorny - zawsze ubezpieczony!

Szybkie odzyskiwanie danych

Każdemu z nas zdarzyło się przynajmniej raz przypadkowo skasować jakieś ważne dokumenty. Czasami mogły to być pliki tekstowe, czasem filmy lub zdjęcia umieszczone na dysku komputera, lub na karcie pamięci. Problem pojawiał się w sytuacji, gdy okazywało się, że potrzebujesz straconych danych i nie potrafisz samodzielnie ich odzyskać. Istnieją rozmaite programy przeznaczone do odzyskiwania danych, ale na szczególną uwagę zasługuje EaseUS Data Recovery Wizard Professional, który pomoże w przywróceniu straconych danych w następujących sytuacjach:

 • usunięte pliki dowolnego rodzaju,
 • dane stracone na skutek formatowania dysku, także z dysków zewnętrznych USB,
 • utracone partycje,
 • dane stracone na skutek uszkodzenia dysku,
 • utracone dane po opróżnieniu kosza,
 • dane skasowane z powodu ataku wirusa.

"EaseUS

W każdej z wyżej wymienionych sytuacji EaseUS Data Recovery Wizard okaże się najlepszym programem do odzyskiwania danych. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na zakup EaseUS Data Recovery Wizard w wersji Professional (na własny użytek) lub w wersji Technican (użytek komercyjny).

Dodatkowo program EaseUs Data Recovery Professional występuje w trzech wersjach:

 • subskrypcja na 30 dni,
 • subskrypcja na 1 rok,
 • wersja bezterminowa (z aktualizacjami).

EaseUS Data Recovery z naszej oferty:

EaseUS

EaseUS Data Recovery Wizard Professional

EaseUS

EaseUS Data Recovery Wizard Pro z Bootable Media

EaseUS

EaseUS Data Recovery Wizard Technician

EaseUS

EaseUS Data Recovery Wizard Pro for Mac

Poznaj EsaseUS Todo Backup i EaseUS Backup Center – wygodne tworzenie i zarządzanie kopiami zapasowymi

W idealnym świecie wszystkie osoby pracujące na komputerach regularnie robią kopie zapasowe na każdym z używanych nośników danych. W rzeczywistości jednak wielu z nas o tym zapomina i przypomina sobie dopiero w sytuacji, gdy okazuje się, że jakiś ważny plik został nieopatrznie skasowany. Warto więc zawczasu sięgnąć po sprawdzony program do tworzenia backupu danych, który zautomatyzuje proces tworzenia kopii zapasowych w trakcie pracy. EaseUS Todo Backup to kompleksowe rozwiązanie pozwalające nie tylko na kopiowanie zawartości dysku, ale także na to, że później możemy jednym kliknięciem przywrócić backup, który został utworzony wcześniej.

EaseUS Todo Backup - tworzenie kopii zapasowych

Warto zwrócić uwagę na to, że program nie tylko tworzy backupy partycji oraz dysków, ale umożliwia także tworzenie snapshotów, kopii wybranych plików i ustawień programów. Istnieje tu możliwość ustawienia harmonogramu wykonywania backupu oraz wykonywanie kopii przyrostowej lub różnicowej. EaseUS Todo Backup pozwala na klonowanie dysków, migrowanie ich zawartości na nowy dysk, a także sprawdzanie poprawności wykonania obrazu systemu, konwertowanie obrazów systemu i wreszcie trwałe usuwanie danych.

Wszechstronne tryby tworzenia kopii zapasowych

Pełne, różnicowe i przyrostowe kopie zapasowe to twoje możliwości które zapewniają całkowitą ochronę danych.

Kopie zapasowe plików

EaseUS kopie zapasowe na poziomie plików pozwalają na tworzenie kopii zapasowych wybranych plików lub folderów włączając w to sieciowe udostępnione pliki.

Tworzenie i przywracanie kopii zapasowych dysków i partycji

Szybko twórz kopie zapasowe dysków i woluminów dzięki technologii tworzenia obrazów dysków pracującej na poziomie bloków, oraz odzyskuj partycje z obrazów kopii zapasowych.

Tworzenie i przywracanie kopii zapasowych wiadomości programu Outlook

Twórz kopie zapasowe i przywracaj wszystkie istotne wiadomości w programach Outlook Express lub Outlook 2003, 2007, 2010, 2013 oraz 2016.

Centralne zarządzanie kopiami zapasowymi

Możliwość centralnego zarządzania za pomocą EaseUS Backup Center, który kontroluje wszystkie zadania kopii zapasowych z jednego miejsca.

Tworzenie i przywracanie kopii zapasowych systemu

Stwórz kopię zapasową systemu, szybko przywróć dane w razie awarii lub nawet uczyń go bootowalnym na nowym lub odmiennym sprzęcie.

Przenoszenie systemu

Przenieś system Windows z jednego PC na inny, maszynę wirtualną lub VMware niezależnie od modelu, z jakiego korzystasz.

Planowanie i raportowanie

Wykonuj zadania kopii zapasowych według harmonogramu (czas/zdarzenie), bądź w pełni poinformowany na temat bieżącej sytuacji dzięki raportom w czasie rzeczywistym.

Dodajmy, że EaseUS Todo Backup występuje w 4 wersjach bazowych:

EaseUS Todo Backup z naszej oferty:

EaseUS

EaseUS Todo Backup Home

EaseUS

EaseUS Todo Backup Workstation

EaseUS

EaseUS Todo Backup Server

EaseUS

EaseUS Todo Backup Advanced Server

W sytuacji, gdy chcesz zarządzać zdalnie wieloma komputerami swojej firmy, doskonale sprawdzi się EaseUS Backup Center. Jest to zaawansowana wersja wyżej omawianego programu przeznaczonego do tworzenia backupów danych połączona z konsolą pozwalającą na zarządzenie firmowymi komputerami.

EaseUS Backup Center - konsola zarządzania

To bezpieczne oprogramowanie pozwalające na tworzenie kopii zapasowych twardych dysków komputerów, dysków przenośnych, kart pamięci itp. Program działa na podstawie kreatora prowadzącego użytkownika przez proces tworzenia backupu, jest on jednocześnie konsolą zarządzania, którą możesz zarządzać wszystkimi kopiami zapasowymi wszystkich komputerów firmowych z jednego położenia. Wystarczy dostęp do internetu i masz całkowitą kontrolę nad kopiami zapasowymi tworzonymi w Twojej firmie.

Dodawaj i usuwaj systemy

Dodawa i usuwaj PC/serwery zależnie od potrzeb twojego biznesu jeżeli zostały nadane odpowiednie uprawnienia.

Elastyczne grupowanie

Dziel wszystkie PC i serwery na statyczne lub dynamiczne grupy aby mocno zmniejszyć czas i koszt potrzebny na zarządzanie maszynami.

Ujednolicone zarządzanie

Łącz i zarządzaj takimi samymi serwerami poprzez konsolę z wielu maszyn

Łatwa instalacja zdalna

Całkowicie bezpieczna instalacja na maszynach zdalnych za pomocą domyślnej ścieżki instalacji systemu z konsoli.

Zbiorowa aktywacja bez dodatkowych kosztów

Zbiorowo przydzielaj licencje wszystkim swoim klientom kopii zapasowych na maszynach zdalnych z jednego położenia dla łatwej kontroli.

Skuteczne monitorowanie i raportowanieg

Monitoruj stan kopii zapasowych na intuicyjnym interfejsie użytkownika. Raportowanie czasu rzeczywstego oraz logi wyraźnie odzwierciedlają bieżący stan kopii zapasowych.

Jak odzyskać stracone pliki, czyli programy z kolekcji EaseUS Data Recovery Wizard Professional?

Nazwa prezentowanych programów może nieco onieśmielać mniej zaawansowanych użytkowników, a to przecież szczególnie im przydają się często programy pozwalające na przywrócenie w łatwy sposób utraconych danych. To w pełni profesjonalne oprogramowanie dostępne jest w wersji dla osób potrzebujących go do prywatnego użytku w domu lub firmie - w wersji do wykorzystania komercyjnego należy zakupić wersję Technican. Użytkownicy cenią rozwiązania od EaseUS za połączenie łatwej obsługi i wysokiej skuteczności w odzyskiwaniu utraconych plików.

Aby odnaleźć i przywrócić utracone dokumenty, zdjęcia lub filmy, wystarczą trzy proste kroki:

 • wskazanie lokalizacji, z której dane zostały usunięte,
 • skanowanie - szybkie lub dokładne,
 • wybór plików, które mają zostać przywrócone.

Po odzyskaniu wybranych dokumentów wystarczy je zapisać i można z nich na nowo wygodnie korzystać. Skanowaniu można poddać dyski twarde, karty pamięci, pendrive`y itp., a wyszukiwanie utraconych plików odbywa się naprawdę bardzo szybko.

Program Easeus Data Recovery Wizard Professional dostępny jest w wersji dla komputerów wyposażonych w system operacyjny Windows albo macOS. Dzięki niemu możliwie jest odzyskiwanie plików utraconych lub skasowanych celowo także po wielu tygodniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą programów z serii EaseUS Data Recovery i do wyboru wersji programu najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb. Zobacz, jak łatwo możesz tworzyć backupy i odzyskiwać dane utracone na skutek awarii czy uszkodzenia nośnika pamięci.

Wybierając programy z serii EaseUS Data Recovery nie będziesz mieć nawet najmniejszych problemów z odzyskiwaniem usuniętych plików. Programy obsługują systemy plików takich jak NTFS, NTFS5, EXT2, EXT3, FAT 12, FAT 16 oraz FAT 32. Warto zwrócić uwagę na to, że można dokładnie sprecyzować typy plików do odzyskania, a także łatwo filtrować wyniki wyszukiwania według nazwy, typu pliku lub daty. Pamiętaj, że jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości przed wyborem i zakupem konkretnego rozwiązania, lub jeśli nie będziesz pewny, którą wersję EaseUS Data Recovery Wizard Professional lepiej wybrać - skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania. Z naszą pomocą odzyskasz utracone dane oraz stworzysz kopie zapasowe ważnych plików!

W kategorii: Poradniki

Dodaj komentarz

Security code
Nawigacja

Ostatnie artykuły