JetBrains PhpStorm - Personal
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

PhpStorm to wieloplatformowe środowisko IDE, które zapewnia spójne działanie w systemach operacyjnych Windows, macOS i Linux.

JetBrains PhpStorm

PhpStorm to lekkie i inteligentne środowisko programistyczne (IDE) dla PHP. Zawiera intuicyjny, szybki i wygodny edytor PHP z naciskiem na produktywności tworzenie kodu PHP. Pozwala na debugowanie skryptu. Głęboko analizuje kod, dostarcza uzupełnień kodu, szybkiej nawigacji i wykrywania błędów w czasie pisania skryptu.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Dlaczego PHPStorm

Ciesz się produktywnym PHP

Obsługa najważniejszych frameworków

PhpStorm jest idealny do pracy z Symfony, Laravel, Drupal, WordPress, Zend Framework, Magento, Joomla!, CakePHP, Yii i innymi frameworkami.

Wszystkie narzędzia PHP

Edytor faktycznie „pobiera” Twój kod i dogłębnie rozumie jego strukturę, obsługując wszystkie funkcje języka PHP dla nowoczesnych i starszych projektów. Zapewnia najlepsze uzupełnianie kodu, refaktoryzację, zapobieganie błędom w locie i wiele więcej.

Nowe technologie front-end

Wykorzystaj w pełni najnowocześniejsze technologie front-end, takie jak HTML 5, CSS, Sass, Less, Stylus, CoffeeScript, TypeScript, Emmet i JavaScript, z dostępnymi refaktoryzacjami, debugowaniem i testami jednostkowymi. Zobacz zmiany natychmiast w przeglądarce dzięki Live Edit.

Wbudowane narzędzia programistyczne

Wykonuj wiele rutynowych zadań bezpośrednio ze środowiska IDE dzięki integracji z systemami kontroli wersji, obsłudze zdalnego wdrażania, baz danych/SQL, narzędzi wiersza poleceń, Dockerowi, Composerowi, klientowi REST i wielu innym narzędziom.

PhpStorm = WebStorm + PHP + DB/SQL

Wszystkie funkcje WebStorm są zawarte w PhpStorm, z pełną obsługą PHP i baz danych/SQL dodaną na górze.

Inteligentna pomoc w kodowaniu

Setki inspekcji dbają o weryfikację Twojego kodu podczas pisania, analizując cały projekt. Obsługa PHPDoc, (re)aranżacja i formatowanie kodu, szybkie poprawki i inne funkcje pomagają pisać schludny kod, który jest łatwy w utrzymaniu.

Inteligentna nawigacja po kodzie

Bądź mistrzem swojej bazy kodu dzięki wydajnym, błyskawicznym funkcjom nawigacji. IDE rozumie, dokąd chcesz się udać, i natychmiast Cię tam zaprowadzi.

Szybka i bezpieczna refaktoryzacja

Niezawodnie refaktoryzuj swój kod za pomocą bezpiecznych opcji Zmień nazwę, Przenieś, Usuń, Wyodrębnij metodę, Zmienną wstawianą, Wypychaj członków w górę / Ściągnij członków w dół, Zmień podpis i wiele innych refaktoryzacji. Refaktoryzacje specyficzne dla języka pomagają wprowadzać zmiany w całym projekcie za pomocą kilku kliknięć, które można bezpiecznie cofnąć.

Łatwe debugowanie i testowanie

PhpStorm słynie z bezkonfiguracyjnego Visual Debuggera, który zapewnia niezwykły wgląd w to, co dzieje się w Twojej aplikacji na każdym kroku. Działa z Xdebug i Zend Debugger i może być używany zarówno lokalnie, jak i zdalnie. Testy jednostkowe z PHPUnit, BDD z Behat i integracja z profilerem są również dostępne.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
P-S.PS-Y
Segment rynku:
Niekomercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, Windows Server, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 10 lub nowszy, Windows Server 2019 lub nowszy, macOS 11.0 lub nowszy, Dowolna dystrybucja Linuksa obsługująca Gnome, KDE lub Unity DE.
Pamięć RAM
2 GB (zalecane 8GB)
Miejsce na dysku twardym
minimum 3.5 GB
Ekran
1024×768