JetBrains PhpStorm - Commercial
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

PhpStorm to wieloplatformowe środowisko IDE, które zapewnia spójne działanie w systemach operacyjnych Windows, macOS i Linux.

JetBrains PhpStorm

PhpStorm to lekkie i inteligentne środowisko programistyczne (IDE) dla PHP. Zawiera intuicyjny, szybki i wygodny edytor PHP z naciskiem na produktywności tworzenie kodu PHP. Pozwala na debugowanie skryptu. Głęboko analizuje kod, dostarcza uzupełnień kodu, szybkiej nawigacji i wykrywania błędów w czasie pisania skryptu.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Dlaczego PHPStorm

Ciesz się produktywnym PHP

Obsługa najważniejszych frameworków

PhpStorm jest idealny do pracy z Symfony, Laravel, Drupal, WordPress, Zend Framework, Magento, Joomla!, CakePHP, Yii i innymi frameworkami.

Wszystkie narzędzia PHP

Edytor faktycznie „pobiera” Twój kod i dogłębnie rozumie jego strukturę, obsługując wszystkie funkcje języka PHP dla nowoczesnych i starszych projektów. Zapewnia najlepsze uzupełnianie kodu, refaktoryzację, zapobieganie błędom w locie i wiele więcej.

Nowe technologie front-end

Wykorzystaj w pełni najnowocześniejsze technologie front-end, takie jak HTML 5, CSS, Sass, Less, Stylus, CoffeeScript, TypeScript, Emmet i JavaScript, z dostępnymi refaktoryzacjami, debugowaniem i testami jednostkowymi. Zobacz zmiany natychmiast w przeglądarce dzięki Live Edit.

Wbudowane narzędzia programistyczne

Wykonuj wiele rutynowych zadań bezpośrednio ze środowiska IDE dzięki integracji z systemami kontroli wersji, obsłudze zdalnego wdrażania, baz danych/SQL, narzędzi wiersza poleceń, Dockerowi, Composerowi, klientowi REST i wielu innym narzędziom.

PhpStorm = WebStorm + PHP + DB/SQL

Wszystkie funkcje WebStorm są zawarte w PhpStorm, z pełną obsługą PHP i baz danych/SQL dodaną na górze.

Inteligentna pomoc w kodowaniu

Setki inspekcji dbają o weryfikację Twojego kodu podczas pisania, analizując cały projekt. Obsługa PHPDoc, (re)aranżacja i formatowanie kodu, szybkie poprawki i inne funkcje pomagają pisać schludny kod, który jest łatwy w utrzymaniu.

Inteligentna nawigacja po kodzie

Bądź mistrzem swojej bazy kodu dzięki wydajnym, błyskawicznym funkcjom nawigacji. IDE rozumie, dokąd chcesz się udać, i natychmiast Cię tam zaprowadzi.

Szybka i bezpieczna refaktoryzacja

Niezawodnie refaktoryzuj swój kod za pomocą bezpiecznych opcji Zmień nazwę, Przenieś, Usuń, Wyodrębnij metodę, Zmienną wstawianą, Wypychaj członków w górę / Ściągnij członków w dół, Zmień podpis i wiele innych refaktoryzacji. Refaktoryzacje specyficzne dla języka pomagają wprowadzać zmiany w całym projekcie za pomocą kilku kliknięć, które można bezpiecznie cofnąć.

Łatwe debugowanie i testowanie

PhpStorm słynie z bezkonfiguracyjnego Visual Debuggera, który zapewnia niezwykły wgląd w to, co dzieje się w Twojej aplikacji na każdym kroku. Działa z Xdebug i Zend Debugger i może być używany zarówno lokalnie, jak i zdalnie. Testy jednostkowe z PHPUnit, BDD z Behat i integracja z profilerem są również dostępne.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
C-S.PS-Y
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 8/10/11, macOS 10.14 lub nowszy, dowolna dystrybucja Linuksa obsługująca Gnome, KDE lub Unity DE.
Procesor
Wielordzeniowy procesor
Pamięć RAM
Minimum 2 GB
Miejsce na dysku twardym
2,5 GB i 1 GB na pamięć podreczną
Ekran
1024x768
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł