JetBrains WebStorm - Personal
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Najmądrzejszy środowisko JavaScript

JetBrains WebStorm

Szukasz narzędzia, któremu możesz zaufać, nawet w najtrudniejszych częściach twojego programowania JavaScript? Po to jest WebStorm. Jest zbudowany na platformie IntelliJ typu open source opracowanej przez JetBrains i zawiera wiele udoskonaleń, które sprawiają, że kodowanie jest przyjemniejsze i bardziej produktywne.

WebStorm to zintegrowane środowisko programistyczne dla JavaScript i powiązanych technologii. Podobnie jak inne IDE JetBrains, sprawia, że ​​programowanie jest przyjemniejsze, automatyzując rutynową pracę i ułatwiając obsługę złożonych zadań.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Łatwe programowanie w JavaScript

Bądź pewny wyników swojej pracy

Pisz niezawodny i łatwy w utrzymaniu kod, a podczas pracy środowisko IDE przeprowadza dziesiątki inspekcji kodu i wykryje potencjalne problemy. Refaktoryzuj całą bazę kodu za pomocą kilku kliknięć i nie przegap niczego podczas wdrażania dużych zmian strukturalnych.

Ciesz się produktywnym kodowaniem

Przejdź od razu do pracy ze wszystkim czego potrzebujesz do programowania w JavaScript. Bądź produktywniejszy i skup się na kreatywniejszych zadaniach podczas gdy WebStorm zajmie się całą rutynową pracą.

Zmniejsz stres związany ze złożonymi zadaniami

Boisz się, że zepsujesz coś z Git i stracić ważne zmiany? Zepsujesz coś podczas zmiany nazwy komponentu w projekcie? WebStorm uprości trudne zadania, dzięki czemu możesz skupić się na najważniejszych aspektach projektu.

Najważniejsze cechy WebStorm

JetBrains specjalizuje się w JavaScript

Szukasz narzędzia, któremu możesz zaufać, nawet w najtrudniejszych częściach twojego programowania JavaScript? Dopracowujemy WebStorm od ponad 10 lat, aby kodowanie było przyjemniejsze. Niezależnie od tego, czy pracujesz z JS, TS, React, Vue, Angular, Node.js, HTML, czy z arkuszami stylów, WebStorm Ci to zapewni.

Najmądrzejszy edytor

WebStorm dogłębnie rozumie strukturę Twojego projektu i może pomóc Ci w każdym aspekcie pisania kodu. Automatycznie uzupełni Twój kod, wykryje i zasugeruje poprawki błędów i nadmiarowości oraz pomoże w bezpiecznej refaktoryzacji kodu.

Wbudowane narzędzia programistyczne

Jedną z najlepszych części pracy w środowisku IDE jest to, że wszystkie niezbędne narzędzia są dostępne w jednym miejscu. Użyj WebStorm do debugowania i testowania aplikacji po stronie klienta i Node.js, a także do pracy z kontrolą wersji. Skorzystaj z linterów, narzędzi do budowania, terminala i klienta HTTP, które są zintegrowane z IDE.

Szybka nawigacja i wyszukiwanie

Szybciej poruszaj się po kodzie, niezależnie od tego, jak duże są Twoje projekty. Szukaj plików, klas lub symboli i przeglądaj wszystkie dopasowania w jednym miejscu. Przejdź do definicji dowolnej funkcji, metody, zmiennej, komponentu lub klasy i znajdź jej zastosowania za pomocą kilku kliknięć.

Efektywna praca zespołowa

Szybciej wprowadzaj nowych członków drużyny na pokład dzięki wstępnie przygotowanym wszystkim kluczowym funkcjom. Programuj razem w czasie rzeczywistym i rozmawiaj z innymi bezpośrednio z IDE. Udostępnij konfigurację projektu, w tym ustawienia stylu kodu, i wydajnie pracuj z usługami Git i GitHub.

Konfigurowalne środowisko

Chcesz rozszerzyć wbudowaną funkcjonalność? Dostosuj wygląd WebStorm do swoich upodobań, eksperymentując z takimi elementami, jak motywy i wtyczki. Zapisz swoje niestandardowe ustawienia i udostępniaj je między różnymi instancjami WebStorm.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 Miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
P-S.WS-Y
Segment rynku:
Niekomercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 8/10/11 (64 bit), macOS 10.14 lub nowszy, dowolna dystrybucja Linuksa obsługująca Gnome, KDE lub Unity DE.
Procesor
Wielordzeniowy procesor
Pamięć RAM
Minimum 2 GB
Miejsce na dysku twardym
2,5 GB i 1 GB na pamięć podreczną
Ekran
1024x768
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł