JetBrains WebStorm - Commercial
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Najmądrzejszy środowisko JavaScript

JetBrains WebStorm

Szukasz narzędzia, któremu możesz zaufać, nawet w najtrudniejszych częściach twojego programowania JavaScript? Po to jest WebStorm. Jest zbudowany na platformie IntelliJ typu open source opracowanej przez JetBrains i zawiera wiele udoskonaleń, które sprawiają, że kodowanie jest przyjemniejsze i bardziej produktywne.

WebStorm to zintegrowane środowisko programistyczne dla JavaScript i powiązanych technologii. Podobnie jak inne IDE JetBrains, sprawia, że ​​programowanie jest przyjemniejsze, automatyzując rutynową pracę i ułatwiając obsługę złożonych zadań.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Łatwe programowanie w JavaScript

Bądź pewny wyników swojej pracy

Pisz niezawodny i łatwy w utrzymaniu kod, a podczas pracy środowisko IDE przeprowadza dziesiątki inspekcji kodu i wykryje potencjalne problemy. Refaktoryzuj całą bazę kodu za pomocą kilku kliknięć i nie przegap niczego podczas wdrażania dużych zmian strukturalnych.

Ciesz się produktywnym kodowaniem

Przejdź od razu do pracy ze wszystkim czego potrzebujesz do programowania w JavaScript. Bądź produktywniejszy i skup się na kreatywniejszych zadaniach podczas gdy WebStorm zajmie się całą rutynową pracą.

Zmniejsz stres związany ze złożonymi zadaniami

Boisz się, że zepsujesz coś z Git i stracić ważne zmiany? Zepsujesz coś podczas zmiany nazwy komponentu w projekcie? WebStorm uprości trudne zadania, dzięki czemu możesz skupić się na najważniejszych aspektach projektu.

Najważniejsze cechy WebStorm

JetBrains specjalizuje się w JavaScript

Szukasz narzędzia, któremu możesz zaufać, nawet w najtrudniejszych częściach twojego programowania JavaScript? Dopracowujemy WebStorm od ponad 10 lat, aby kodowanie było przyjemniejsze. Niezależnie od tego, czy pracujesz z JS, TS, React, Vue, Angular, Node.js, HTML, czy z arkuszami stylów, WebStorm Ci to zapewni.

Najmądrzejszy edytor

WebStorm dogłębnie rozumie strukturę Twojego projektu i może pomóc Ci w każdym aspekcie pisania kodu. Automatycznie uzupełni Twój kod, wykryje i zasugeruje poprawki błędów i nadmiarowości oraz pomoże w bezpiecznej refaktoryzacji kodu.

Wbudowane narzędzia programistyczne

Jedną z najlepszych części pracy w środowisku IDE jest to, że wszystkie niezbędne narzędzia są dostępne w jednym miejscu. Użyj WebStorm do debugowania i testowania aplikacji po stronie klienta i Node.js, a także do pracy z kontrolą wersji. Skorzystaj z linterów, narzędzi do budowania, terminala i klienta HTTP, które są zintegrowane z IDE.

Szybka nawigacja i wyszukiwanie

Szybciej poruszaj się po kodzie, niezależnie od tego, jak duże są Twoje projekty. Szukaj plików, klas lub symboli i przeglądaj wszystkie dopasowania w jednym miejscu. Przejdź do definicji dowolnej funkcji, metody, zmiennej, komponentu lub klasy i znajdź jej zastosowania za pomocą kilku kliknięć.

Efektywna praca zespołowa

Szybciej wprowadzaj nowych członków drużyny na pokład dzięki wstępnie przygotowanym wszystkim kluczowym funkcjom. Programuj razem w czasie rzeczywistym i rozmawiaj z innymi bezpośrednio z IDE. Udostępnij konfigurację projektu, w tym ustawienia stylu kodu, i wydajnie pracuj z usługami Git i GitHub.

Konfigurowalne środowisko

Chcesz rozszerzyć wbudowaną funkcjonalność? Dostosuj wygląd WebStorm do swoich upodobań, eksperymentując z takimi elementami, jak motywy i wtyczki. Zapisz swoje niestandardowe ustawienia i udostępniaj je między różnymi instancjami WebStorm.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
C-S.WS-Y
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, Windows Server, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 10 lub nowszy, Windows Server 2019 lub nowszy, macOS 11.0 lub nowszy, Dowolna dystrybucja Linuksa obsługująca Gnome, KDE lub Unity DE.
Pamięć RAM
2 GB (zalecane 8GB)
Miejsce na dysku twardym
minimum 3.5 GB
Ekran
1024×768