Microsoft Project 2016 Professional
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Project 2016 Professional

Program Word 2019

Nowsza wersja popularnego oprogramowania do zarządzania projektami firmy Microsoft Project Professional 2016 została uruchomiona pod koniec 2015 roku i umożliwia kierownikom projektów planowanie, kontrolę i uruchamianie projektów nawet tych bardzo złożonych. W porównaniu z poprzednimi edycjami, Microsoft Project Professional 2016 oferuje więcej funkcji umożliwiających wydajniejszą pracę zespołową i lepszą komunikację między członkami zespołu a interesariuszami projektu. Oprócz ulepszonej komunikacji Skype dla projektów biznesowych, dzięki Microsoft Project Professional 2016 projekty mogą być obsługiwane łatwiej i elastyczniej dzięki lepszej synchronizacji z SharePoint i Office 365. Project 2016 zapewnia kompatybilność wsteczną z Project Server 2013, lepszą integrację z innymi Produkty firmy Microsoft i ulepszony wygląd elementów interfejsu użytkownika.

Funkcje programu Microsoft Project 2016 Professional

  • Planowanie i zarządzanie projektami z pomocą prostych w użyciu funkcji, śledzenie na bieżąco zasobów, kosztów i postępów pracy
  • Najnowsze szablony projektów dostępnych na Office.com i natychmiastowe wprowadzanie ich do przedsięwzięcia
  • Znany z aplikacji Office interfejs, zapewnia intuicyjną nawigację w programie
  • Kompleksowe narzędzia kontrolne, takie jak raporty Burndown, czy przeglądy zasobów pozwalają na mierzenie postępów projektów, a także dają możliwość wiarygodnej oceny alokacji
  • Wzajemne zależności procesów mogą być w Project Standard 2016 przedstawiane za pomocą wykresów Gantta, dzięki czemu dowiecie się Państwo jakie procesy najbardziej przyspieszają dynamikę pracy
  • Dzięki zastosowaniu opcji osi czasu, możliwe jest graficzne przedstawianie rownoległych procesów i terminów ich realizacji

Utrzymuj porządek i realizację projektów

Project 2019 pomaga w organizacji i realizacji projektów dzięki narzędziom, które ułatwiają rozpoczęcie, szybkie planowanie i kończenie projektów na czas i zgodnie z budżetem. Wbudowane szablony i znane narzędzia do planowania pomagają kierownikom projektów i zespołom zachować produktywność.

Optymalizuj zadania

Narzędzia wizualizacji pomagają zrozumieć, w jaki sposób zadania odnoszą się do siebie. A uruchamiając scenariusze „co, jeśli”, możesz w pełni wykorzystać przydział zadań. Podświetlenie ścieżki zadań na wykresach Gantta pomaga zrozumieć relacje między zadaniami i zidentyfikować, które są najbardziej krytyczne dla powodzenia projektu.

Zarządzanie portfelem

Zoptymalizuj portfel projektów, aby nadać priorytet inicjatywom i uzyskać oczekiwane wyniki. Bezproblemowa integracja z usługą Power BI zapewnia zaawansowane analizy, a wbudowane raporty zapewniają wszystkim dostęp do tej samej strony.

Raportowanie w czasie rzeczywistym

Śledź sukces projektu wizualnie i dynamicznie, korzystając z gotowych raportów z pakietu PPM Content Pack dla usługi Power BI, aby uzyskać szybki wgląd i szczegółowe informacje.

Monitorowanie postępów i gwarancja powodzenia

W programie Microsoft Project Standard 2016 posiadacie Państwo możliwość stałej obserwacji rozwoju projektu. Różne wskażniki pozwalają dokładnie śledzić, które operacje są niezbędne dla osiągnięcia celów projektu. Tworzenie regularnych prezentacji z Project 2016 Standard, umożliwia w ten sposób całemu zespołowi wgląd w poszczególne fazy projektu, rentowność, rozkład zasobów i inne ważne elementy projektu. Oprogramowanie do zarządzania projektami, pozwala przedstawić wszystkie kluczowe dane dotyczące projektu na osi czasu w formie graficznej. Sprawdzaj postępy na podstawie przygotowywanych raportów Burndown i udostępniajcie wyniki współpracownikom dzięki funkcjom programu MS Project Standard 2016. Daje to możliwość, by skutecznie reagować na pojawiające się problemy i szybko osiągać oczekiwane rezultaty.

Różnice pomiędzy Microsoft Project 2016 Standard, a Professional

Standardowa wersja programu Project 2016 umożliwia zarządzanie harmonogramami i kosztami, zadaniami, analizą biznesową i raportami w taki sam sposób, jak wersja profesjonalna - jest idealny dla małych firm.

Project Professional obejmuje program Skype dla firm, obecność biznesową, zarządzanie zasobami i możliwość synchronizacji z usługami Project Online i Project Server , a także możliwość przesyłania arkuszy czasu pracy w celu rejestrowania czasu związanego z projektem i poza projektem przeznaczonego na listy płac, fakturowanie i inne cele biznesowe. Wybór wersji standardowej lub profesjonalnej zależy od tego, jak duża jest Twoja firma i co chcesz osiągnąć.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
H30-05613
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2
Procesor
1 (GHz) lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM
1 GB (32 bit), 2 GB (64 bit)
Miejsce na dysku twardym
3 GB
Karta graficzna
Dla optymalnej pracy zalecany DirectX10
Ekran
Rozdzielczość 1024 x 768