• Obniżka

Microsoft Project 2016 Standard

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
Kod producenta:
Z9V-00356
1 949,00 zł
1 749,00 zł Zniżka 200,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Microsoft Project 2016 Standard - Opis produktu

Project Standard 2016 umożliwia przegląd swojego projektu w każdym momencie. Rozbudowane narzędzia programu Microsoft Project Standard 2016 wspierają w planowaniu i realizacji wszystkich projektów i pomagają w tworzeniu dokumentacji postępów. Analizuj stan zasobów, harmonogramy i budżety, zarządzasz bezpiecznie i pewnie projektami. Project 2016 Standard oferuje różnorodne możliwości mierzenia postępów i utrzymywania kontroli nad całym procesem realizacji projektu.

Wszechstronne możliwości zarządzania projektami

  • Plaowanie i zarządzanie projektami z pomocą prostych w użyciu funkcji, śledzenie na bieżąco zasobów, kosztów i postępów pracy
  • Najnowsze szablony projektów dostępnych na Office.com i natychmiastowe wprowadzanie ich do przedsięwzięć
  • Znany z aplikacji Office interfejs, zapewnia intuicyjną nawigacje w programie
  • Kompleksowe narzędzia kontrolne, takie jak raporty Burndown, czy przeglądy zasobów, pozwalają na mierzenie postępów projektów, dają możliwość wiarygodnej oceny alokacji.
  • Wzajemne zależności procesów mogą być w Project Standard 2016 przedstawiane za pomocą wykresów Gantta, dzięki czemu dowiecie się Państwo, jakie procesy najbardziej przyspieszają dynamikę pracy.
  • Dzięki zastosowaniu opcji osi czasu, możliwe jest graficzne przedstawianie rownoległych procesów i terminów ich realizacji.

Dane z Microsoft Project Standard 2016 pozwalają się przenosić do innych aplikacji Office i tam swobodnie edytować, odbywa się to przy tym bez jakiejkolwiek straty na jakości elementów. To powoduje, że wszelki informacje są zawsze pod ręką i można je używać do tworzenia prezentacji PowerPoint lub dokumentów Word.

Utrzymywanie wglądu w projekty

Microsoft Project Standard 2016 oferuje wiele różnych sposobów, aby skutecznie planować i zarządzać projektami. Teraz organizujecie Państwo swoje projekty niezwykle precyzyjnie i szczegółowo śledzicie wszelkie harmonogramy i alokacje zasobów. Bezpośrednio z Project 2016 Standard znajdziecie najnowsze szablony projektów na Office.com i  wprowadźcie je do przygotowanych planów projektu. Ulepszony interfejs graficzny, znany już z Office 2016,umożliwia łatwą orientacje w programie. Umieszczajcie na przejrzystym interfejsie w MS Project Standard 2016 wykazy codziennych zadań, ważne detale, przebiegi zadań i różne osie czasu. Daje to orientacje, którą uzyskacie przy pomocy jednego spojrzenia. Diagramy Gantta z kolei przedstawią Wam wszystkie zależności pomiędzy poszczególnymi procesami. Dzięki temu Microsoft Project 2016 Standard poinformuje dokładnie,które procesy są najbardziej krytyczne dla prawidłowego przebiegu Waszych projektów.

Monitorowanie postępów i gwarancja powodzenia

W programie Microsoft Project Standard 2016 posiadacie Państwo możliwość stałej obserwacji rozwoju projektu. Różne wskażniki pozwalają dokładnie śledzić, które operacje są niezbędne dla osiągnięcia celów projektu. Tworzenie regularnych prezentacji z Project 2016 Standard, umożliwia w ten sposób całemu zespołowi wgląd w poszczególne fazy projektu, rentowność, rozkład zasobów i inne ważne elementy projektu. Oprogramowanie do zarządzania projektami, pozwala przedstawić wszystkie kluczowe dane dotyczące projektu na osi czasu w formie graficznej. Sprawdzaj postępy na podstawie przygotowywanych raportów Burndown i udostępniajcie wyniki współpracownikom dzięki funkcjom programu MS Project Standard 2016. Daje to możliwość, by skutecznie reagować na pojawiające się problemy i szybko osiągać oczekiwane rezultaty.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10,
Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna Dla optymalnej pracy zalecany DirectX10
Karta dźwiękowa bez wymagań