Microsoft Visio 2016 Standard
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektrocznicza)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Visio 2016 Standard

Program Microsoft Visio 2016 Professional

Z Microsoft Visio Standard 2016 za pomocą kilku kliknięć, można stworzyć profesjonalne i różnorodne diagramy na każdą okazję. Jeśli poszukujecie Państwo skutecznego i niezawodnego programu do tworzenia diagramów to szybko przekonacie się do Visio 2016 Standard. Dzięki pomocy licznych i aktualnych szablonów i kształtów możemy stworzyć przejrzyste diagramy, nawet w najbardziej skomplikowanych i kompleksowych przypadkach. Wszelkie informacje i dane mogą zostać w Microsoft Visio Standard 2016 z łatwością przedstawione w postaci wykresów.

Funkcje programu Microsoft Visio 2016 Standard

  • Wiele gotowych wzorów diagramów
  • Wskazówki i podpowiedzi dopasowane do kontekstu umożliwiają szybki start w tworzeniu wykresu
  • Automatyczne dostosowywanie i pozycjonowanie
  • Dzięki najnowszym kształtom dla projektów biurowych, wasze diagramy nabiorą nowoczesnego i funkcjonalnego wyglądu
  • Intuicyjny interfejs ułatwia ogólne ustawienia diagramu, można powielać arkusze lub zmieniać ich kolejność
  • Wykresy mogą być edytowane wspólnie z kolegami za pomocą programu Visio albo poprzez przeglądarkę

Tworzenie profesjonalnych diagramów z Visio 2016 Standard

Microsoft Visio Standard 2016 zapewnia Państwu łatwe rozpoczęcie procesu tworzenia diagramu. Z pomocą przygotowanych wstępnie wzorów, wielu kontekstowych porad i podpowiedzi oraz intuicyjnemu interfejsowi, przy pomocy zaledwie kilku kliknięć, stworzycie profesjonalne diagramy. Dzięki szablonom wykresów biznesowych, schematów organizacyjnych, schematów sieciowych, blokowych, czy wielofunkcyjnych, Visio Standard 2016 pozwoli zrealizować każde Państwa pomysł, czy życzenie. Możecie Państwo rozpocząć swoją pracę, bez wcześniejszej, gruntownej znajomości programu.

Visio 2016 Standard pozwala nie tylko tworzyć nowe wykresy, oferuje również wiele funkcji do wydajnego przerabiania i dopasowywania. Automatyczne ustawienia i dopasowywanie, możliwości przegrupowywania arkuszy, zdecydowanie ułatwi Państwu pracę.Tak samo Shapes dają się w MS Visio Standard 2016 bardzo łatwo zmieniać. Wszystkie elementy dadzą się w mgnieniu oka optymalnie dostosować do siebie. Metadane i powiązania miądzy poszczególnymi Shapes zostaną zachowane. Bogaty w efekty i rozmaite design, program Microsoft Visio 2016 Standard umożliwia tworzenie indywidualnego layoutu o wysokich wymaganiach.

Funkcje programu Office 2016 w Microsoft Visio Standard 2016

Prosta i intuicyjna obsługa programu Visio 2016 Standard opiera się na interfejsie znanym z Office 2016. Ten wzbudzający zaufanie design powoduje, że wszystkie potrzebne funkcje odnajdziecie Państwo niezmiernie łatwo i bezproblemowo. Dodatkowo Microsoft Visio Standard 2016 oferuje szereg funkcji, które są już znane z zastosowań w biurze. Należą do nich na przykład: „Tell me”-funkcja wyszukiwania, ułatwiająca lepszą orientację w programie oraz „Black Theme”- możliwość dopasowywania kolorów, mająca na celu zwiększenie wizualnego komfortu pracy z programem. W związku z tym, z funkcji tych można korzystać, nawet wówczas, gdy z Visio Standard 2016 pracuje się poza pakietem Office.

Przerabianie diagramów i dzielenie się nimi w zespole

W Microsoft Visio 2016 Standard możecie Państwo bardzo łatwo zespołowo edytować swoje diagramy. Komentarze dotyczące diagramów i Shapes, w razie konieczności, można dodawać z dowolnego urządzenia. Nie ma przy tym znaczenia, czy współpracuje się z Visio Services poprzez przegladarkę, czy sam Visio ( potrzebny jest przy tym SharePoint). Dzięki funkcji chat, możliwa jest komunikacja audio lub video bezpośrednio w MS Visio Standard 2016, o ile zainstalowany jest Skype for Business lub Microsoft Lync. To sprzyja efektywnej pracy nad projektami i poszczególnymi wykresami. Diagramy mogą zostać szeroko udostępniane poprzez przeglądarkę. Możliwy jest również dostep do programu poprzez Visio Service w Office 365, nawet dla osób, które nie mają zainstalowanego Visio 2016 Standard na swoim komputerze.

Porównaj Microsoft Visio Standard i Visio Professional 2016

Funkcja Standard Professional
Szablony dla biznesu
Podstawowe schematy sieci
Schematy organizacyjne
Podstawowe schematy blokowe
Ogólne schematy wielofunkcyjne
Ulepszone wsparcie dla współpracy zespołowej
Zaktualizowane kształty, szablony i style
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
D86-05710
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2
Procesor
1 (GHz) lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM
1 GB (32 bit), 2 GB (64 bit)
Miejsce na dysku twardym
3 GB
Karta graficzna
Dla optymalnej pracy zalecany DirectX10
Ekran
Rozdzielczość 1024 x 768