Microsoft Visio 2016 Professional
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Visio 2016 Professional

Program Microsoft Visio 2016 Professional

Microsoft Visio Professional 2016 to jedna z najlepszych aplikacji do tworzenia profesjonalnych diagramów. Narzędzia i elementy zawarte w programie Visio ułatwiają wdrażanie planów i pomysłów w życie bez względu na cel. Nawet jeśli brakuje Ci czasu lub umiejętności, aby samodzielnie wykonać rysunki to wyrafinowany zestaw narzędzi programu Visio przy pomocy darmowych elementów i gotowych szablonów, może pomóc w tworzeniu wspaniałych projektów.

W wersji Professional znajdziesz ulepszone funkcje i dodatkowe narzędzia, dzięki którym Twoje projekty będą wyglądać dokładnie tak, jak tego chcesz. Bądź wierny swoim pomysłom i nie pozwól, aby cokolwiek ograniczyło Twoją zdolność do tworzenia i udostępniania ich światu.

Funkcje programu Microsoft Visio 2016 Professional

  • Rozszerzony i uaktualniony zbiór kształtów, szablonów i wzorów, co daje jeszcze lepsze możliwości pracy
  • Twórzcie łatwo profesjonalne diagramy dzięki wbudowanym wzorom: diagramów, schematów technicznych, IT- diagramów i planów i rzutów
  • Praca zespołowa w Microsoft Visio 2016 Professional może być zorganizowana tak, że możliwa jest równoczesna praca nad wykresami i nie powoduje to żadnych zakłóceń
  • Diagramy mogą być bezpośrednio łączone z danymi z Excel, Active Directory, czy listami Sharepoint
  • Dzięki aktywacji Information Rights Management, można zapobiec nieautoryzowanemu kopiowaniu danych, chroniąc w ten sposób Waszą firmę
  • Możliwe jest dokumentowanie procesów w MS Visio 2016 Professional oraz wybranie odpowiedniego dla Państwa rodzaju notacji

Tworzenie profesjonalnych diagramów za pomocą kilku kliknięć

Z MS Visio Professional 2016 stworzycie Państwo przejrzyste wykresy nawet dla bardzo skomplikowanych zagadnień. Duży wybór wzorów i kształtów sprawia, że dostępny jest dla Państwa zawsze odpowiedni schemat i możecie natychmiast rozpocząć swoją pracę. Visio 2016 Professional jest oparty na standardach branżowych, takich jak BPMN 2.0, UML 2.4, IEEE i Window Workflow 4.0. Łatwe jest tworzenie wszelkiego rodzaju wykresów biznesowych, organizacyjnych, przestawnych, diagramów IT, bazy danych, planów technicznych, map i planów przestrzennych. Inteligentny asystent utworzy dla Państwa w MS Visio Professional 2016 schematy organizacyjne z gotowych już danych w sposób zupełnie automatyczny, odciążając Państwa w pracy.

Funkcje biznesowe dla zwiększenia produktywności

Microsoft Visio 2016 Professional, dzięki swoim rozszerzonym funkcjom, umożliwia optymalizowanie procesów. Można je łatwo i efektywnie definiować i poprawiać. Możliwe jest przy tym tworzenie podprocesów, oraz ustalać reguły sprawdzania poprawności. Dzięki ponad 20 szablonów, proponuje Visio Professional 2016 kompleksowe rozwiązania dla szerokiego zakresu wszelkich typów procesów, w tym BPMN 2.0, SharePoint-Workflow, procesow przepływu pracy i EPC.

Dzięki zintegrowanemu połączeniu danych, można szybko przetwarzać duże ich ilości i przedstawiać je w postaci wykresów. Microsoft Visio Professional 2016 umożliwia łączenie kształtów z różnymi źródłami danych, takimi jak Microsoft Excel, Microsoft SharePoint, Active Directory, Microsoft SQL Azure, Microsoft SQL Server, Microsoft SharePoint-Listen i Business Connectivity Services. Dzięki możliwości regularnego aktualizowania, macie Państwo cały czas bieżący wgląd w Wasze dane.

Praca zespołowa jako główna cecha MS Visio 2016 Professional

Pracując zespołowo nad diagramami, nie musicie Państwo więcej martwić się o koordynacje wyników pracy poszczególnych członów zespołu. Dzięki połączeniu Visio Professional 2016 z siecią, możliwe jest bieżące dokonywanie zmian, pisanie komentarzy, przeprowadzanie konferencji audio lub video (wymagany jest przy tym Skype for Business lub Microsoft Lync).

Porównaj Microsoft Visio Standard i Visio Professional 2016

Funkcja Standard Professional
Szablony dla biznesu
Podstawowe schematy sieci
Schematy organizacyjne
Podstawowe schematy blokowe
Ogólne schematy wielofunkcyjne
Ulepszone wsparcie dla współpracy zespołowej
Zaktualizowane kształty, szablony i style
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
D87-07302
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2
Procesor
1 (GHz) lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM
1 GB (32 bit), 2 GB (64 bit)
Miejsce na dysku twardym
3 GB
Karta graficzna
Dla optymalnej pracy zalecany DirectX10
Ekran
Rozdzielczość 1024 x 768