Microsoft Visual Studio 2017 Professional
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Visual Studio 2017 Pro

Przenieś swój kod na zupełnie nowy poziom.

Code Visual Studio

Przyszłość większości firm to aplikacja. Dzięki nim firmy zwiększają wydajność działów, zespołów i całej firmy. Aplikacje zapewniają najbardziej produktywną interakcję ze swoimi klientami. Zapewniają swoim pracownikom łączność, kiedy tego potrzebują, pozwalają na bieżąco śledzić najnowsze osiągnięcia i mają dostęp do wszystkich najważniejszych danych.

Dzięki Microsoft Visual Studio 2017 Professional będziesz mógł uprościć pracę, przyspieszyć ją i uzyskać lepsze wyniki. Jeśli Twoja firma chce zainwestować swoje zasoby w lepsze wykorzystanie swoich aplikacji, Microsoft Visual Studio 2017 Professional to program, którego potrzebujesz, aby to umożliwić.

Microsoft Visual Studio 2017 Professional w pigułce

Ulepszone narzędzia do debugowania, funkcje nawigacji w kodzie, IntelliSense, refaktoryzacja i wskazówki dotyczące kodu zapewniają oszczędność czasu i wysiłku na dowolnej platformie bez względu na używany język. Wskaźniki CodeLens pozwalają skupić się na pracy, wyświetlając bezpośrednio w edytorze odwołania do kodu, zmiany, a nawet autorów ostatnich modyfikacji metod.

Najwyższa jakość tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne

Tworzenie aplikacji na urządzenia z systemami iOS i Android. Możesz opracowywać programy w języku C#, używać logiki aplikacji i kodu w ramach wielu platform, a także budować w pełni dostosowane interfejsy użytkownika dzięki oprogramowaniu Xamarin. Ponadto rozwiązanie Apache Cordova umożliwia wykorzystanie dotychczasowych umiejętności w zakresie sieci Web i tworzenie aplikacji do przeglądarki oraz hybrydowych z obsługą wyjątkowych funkcji urządzeń.

Prostsze opracowywanie w chmurze

Wbudowany zestaw narzędzi Azure umożliwia łatwe tworzenie aplikacji chmurowych w oparciu o platformę Microsoft Azure. Możesz konfigurować, kompilować, debugować, tworzyć pakiety i wdrażać aplikacje i usługi na platformie Microsoft Azure bezpośrednio z poziomu programu Visual Studio, bez konieczności opuszczania środowiska programistycznego (IDE).

Zaprojektowane od nowa podstawy

Możesz przeznaczyć więcej czasu na tworzenie doskonałych aplikacji, a nie wykonywanie powtarzalnych zadań. Program Visual Studio 2017 pozwala skupić się na kodzie dzięki takim nowym funkcjom, jak modułowy sposób instalacji, szybsze działanie od uruchomienia do zamknięcia oraz nowe metody wyświetlania, edycji i debugowania kodu bez używania projektów i rozwiązań.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
C5E-01307
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, Windows 10 w wersji 1703 lub nowszej:(wersje LTSC i S nie są obsługiwane), Windows Server 2019/2016/2012 R2, Windows 8.1 (z aktualizacją 2919355), Windows 7 z dodatkiem SP1 (z najnowszymi aktualizacjami)
Procesor
1,8 GHz lub szybszy (zalecany czterordzeniowy lub lepszy)
Pamięć RAM
2 GB, zalecane 8 GB pamięci RAM (co najmniej 2,5 GB w przypadku uruchamiania na maszynie wirtualnej)
Miejsce na dysku twardym
Minimalnie 800 MB, a maksymalnie 130GB dostępnego miejsca (w zależności od instalowanych funkcji) - typowe instalacje wymagają 20–50 GB wolnego miejsca
Karta graficzna
Dla poprawnej pracy wymagany DirectX10
Ekran
Urządzenie graficzne obsługująca rozdzielczość ekranu co najmniej 720p (1280 x 720). Program Visual Studio będzie działać najlepiej przy rozdzielczości WXGA (1366 x 768) lub wyższej
Dodatkowe informacje
Działające połączenie internetowe może być wymagane do funkcji online