Microsoft Office LTSC 2021 Standard
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Office LTSC 2021 Standard

Microsoft Office LTSC 2021 Standard to idealny wybór dla każdej osoby, która oprócz podstawowych narzędzi do obsługi dokumentów i danych potrzebuje aplikacji Publisher. Office 2021 zawiera wiele nowych funkcji, które zwiększą produktywność na każdym etapie rozwoju, niezależnie od tego, czy chodzi o przetwarzanie dokumentów, czy tworzenie prezentacji od zera.

Pakiet aplikacji biurowych dla profesionalistów.

Narzędzia w ramach tego pakietu zostały przeprojektowane, aby mogły być używane zarówno przez projektantów poszukujących inspiracji, jak i analityków pracujących z dużymi zestawami danych do raportów firmowych.

Interfejs użytkownika oparty na wstążce zapewnia szybki dostęp do wszystkich dostępnych funkcji, narzędzi i dostosowań. Użytkownicy mogą łatwo dostosować czcionkę, układ, wielkość wcięć tekstu w dokumentach, a także wiele innych szczegółów. Twórz bardziej estetyczne dokumenty bez poświęcania funkcjonalności dla potrzeb związanych z pracą, takich jak formatowanie wiadomości e-mail lub tworzenie prezentacji.

Funkcje i nowości w Microsoft Office LTSC 2021 Standard

Tryb ciemny

Ulepszenia funkcji

Ulepszenia w wydajności

Wyszukiwanie błyskawiczne

Nagrywanie wideo prezentera

Obsługa tablic dynamicznych

Obsługa formatu OpenDocument (ODF) 1.3

Funkcja XMATCH

Tłumacz i atrament w Outlooku

Aplikacje i usługi w Microsoft Office LTSC 2021 Standard

Microsoft Office LTSC 2021 Standard daje nam możliowść korzystania z zaktualizowanych wersji klasycznych aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook i Publisher. Nowa odsłona udostepnia nam także inne przydatne funkcje, które ułatwiają nam współprace nad tworzeniem współnych dokumentów ze znajomymi.

Program Word 2021

Word

Word 2021 dla systemu Windows umożliwia tworzenie atrakcyjnych treści i zawiera nowe nośniki z kolekcji Office Premium Creative Content oraz nowe dodatki w kartach Draw, takie jak Gumka punktowa, Linijka i Lasso.

Program Excel 2021

Excel

Excel 2021 dla systemu Windows umożliwia łatwe analizowanie danych dzięki nowym funkcjom programu Excel, w tym tablicom dynamicznym, funkcji XLOOKUP i LET.

Funkcja LET przypisuje nazwy wynikom obliczeń. Dzięki temu w formule przechowywane są pośrednie obliczenia, wartości lub nazwy definiujące. Nazwy te mają zastosowanie tylko w zakresie obejmowanym przez funkcję LET.

Program PowerPoint 2021

PowerPoint

PowerPoint 2021 dla systemu Windows umożliwia tworzenie atrakcyjnych treści dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak odtwarzanie odręczne, ulepszone nagrywanie pokazu slajdów, nowe media z kolekcji Office Premium Creative Content oraz nowe karty rysowania, takie jak Gumka punktowa, Linijka i Lasso.

Ty i Twoi współpracownicy możecie otwierać i pracować nad tą samą prezentacją PowerPoint. Nazywa się to współtworzeniem. Gdy współtworzysz, możesz szybko zobaczyć nawzajem swoje zmiany — w ciągu kilku sekund.

Program Outlook 2021

Outlook

Outlook 2021 dla systemu Windows pozwala lepiej zarządzać skrzynką odbiorczą dzięki dodaniu nowych funkcji, w tym wyszukiwania u góry i translatora.

Jeśli przeprowadzasz uaktualnienie do programu Outlook 2021 dla systemu Windows z programu Outlook 2019, nadal będziesz mieć wszystkie funkcje, do których jesteś przyzwyczajony — i zauważysz też kilka nowych!

Program Publisher 2021

Publisher

Precyzyjnie rozmieszczaj i stylizuj tekst, obrazy, obramowania, kalendarze i inne obiekty. W programie Publisher wszystko, co dodasz, pozostanie dokładnie takie, jak zostanie przez Ciebie zaprojektowane — na wydruku, w Internecie czy w wiadomości e-mail.

Szeroki zestaw wstępnie zaprojektowanych szablonów programu Publisher umożliwia tworzenie wszystkiego — od prostych kart okolicznościowych po profesjonalne biuletyny i materiały marketingowe.

Program OneNote 2021

OneNote

Zorganizuj swoje sprawy za pomocą notesów dzielonych na sekcje i strony. Dzięki łatwej nawigacji i wyszukiwaniu zawsze znajdziesz swoje notatki tam, gdzie zostały sporządzone.

Notatki można poprawiać, pisząc na klawiaturze oraz dodając wyróżnienia lub adnotacje odręczne. Z programu OneNote możesz korzystać na wszystkich swoich urządzeniach, dzięki czemu błyskawicznie zanotujesz pomysły, gdy tylko przyjdą Ci do głowy.

Microsoft Office LTSC 2021 Standard

wybrane nowości w programach zawartych w pakiecie.

Word

Pracuj ze zmodernizowanym środowiskiem Start i nowo odświeżonymi kartami na wstążce. Doświadcz czystego, przejrzystego stylu z monoliniową ikonografią, która komunikuje akcję i funkcje za pomocą prostych wizualizacji.

Excel

Wpisz jedną formułę i otrzymaj tablicę wartości. Przyspiesz wykonywanie obliczeń i analiz dzięki dodatkowo sześciu nowym funkcjom: FILTRUJ, SORTUJ, SORTUJ.WEDŁUG, UNIKATOWE, SEKWENCJA i LOSOWA.TABLICA.

PowerPoint

Funkcja Rejestracja pokazu slajdów obsługuje teraz nagrywanie wideo osoby prowadzącej, odtwarzanie pisma odręcznego i wskaźnika laserowego. Użyj przycisków Rejestruj, Wstrzymaj i Wznów, aby sterować narracją i nagrywaniem nawigacji.

Outlook

Tłumacz na bieżąco wiadomości e-mail na ponad 70 języków i przeglądaj transkrypcję — wszystko w programie Outlook.

Dodawaj adnotacje do obrazów w wiadomościach e-mail lub rysuj na oddzielnym płótnie za pomocą palca, pióra lub myszy.

Publisher

Udostępniaj wydruki o dokładności do jednego piksela, wysyłaj profesjonalne publikacje e-mail lub eksportuj zawartość do standardowych w branży formatów nieedytowalnych.

OneNote

W zakładce „Wstaw” dodaj nową grupę „Media” , dodaj nową funkcję „Wideo online”. Ta funkcja kopiuje łącze wideo z określonej witryny wideo i wkleja je, aby wyświetlić wideo bezpośrednio na stronie programu OneNote.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Użytkownicy:
1
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Windows Server
Kod producenta:
DG7GMGF0D7FZ:0002
Programy:
Access
Excel
Outlook
PowerPoint
Publisher
Word
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 10, Windows Server 2019, Windows 11, Windows Server 2022, Windows 10 LTSC 2019
Procesor
1,6 GHz lub szybszy, 2-rdzeniowy.
Pamięć RAM
4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym
4 GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran
1280×768 lub wyższa