Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Najlepsze rozwiązanie dla rodzin, które chcą mieć pakiet Office na jednym komputerze. Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz po otwarciu pakietu Office, jest czysty, nowy wygląd. Ale funkcje, które znasz i których używasz, nadal istnieją - z wyjątkiem tego, że są ulepszone i zawierają kilka nowych, które pozwalają zaoszczędzić dużo czasu.

Osiągnij więcej w domu i szkole!

Funkcje Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Otwieranie, tworzenie i przerabianie plików PDF w Word 2013. Do tego nie potrzebujecie Państwo żadnych, dodatkowych programów

Wygodny tryb odczytu w opcji touch- wykorzystujący przy przewijaniu jedynie gest machnięcia

W dokumencie Word możliwa integracja filmów z internetu, na przykład z Youtube

Funkcja Fill Flash w Excel 2013 automatyczne wypełnianie wielu pól jednocześnie

W tablecie możliwa jest zmiana między slajdami przy pomocy przesunięcia palcem po ekranie

Analiza Quick, dane mogą być szybko analizowane i wzbogacane o dodatkowe informacje

Zaawansowane, nowoczesniejsze szablony dla tworzenia jeszcze atrakcyjniejszych graficznych analiz oraz wyników

Dwa różne widoki w prezentacji PowerPoint 2013. Na drugim ekranie możliwe jest wprowadzenie dodatkowych notatek

Nowe narzędzia do projektowania, usługa inteligentnego przewodnika.

Pakiet biurowy nowej generacji

Word, Excel, PowerPoint i OneNote zostały w pakiecie Microsoft Office Home and Student 2013 optycznie dopasowane do siebie. Możliwe jest tworzenie jasnych i zwięzłych struktur, które umożliwiają sprawne tworzenie dokumentów. Pliki tekstowe i tabele mogą być łatwo odczytywane i przerabiane na ekranie. Zarówno początkujący, jak i biurowy specjalista jest w stanie zasiąść do programu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów i przyspieszyć swoją pracę.

Word

Word 2013 przeniósł edytowanie dokumentów na zupełnie nowy poziom. Program ma nowy wygląd i więcej funkcji niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowe opcje układu sprawiają, że wyrównanie grafiki jest dziecinnie proste. Tryb czytania został zoptymalizowany, aby poprawić wrażenia z czytania na ekranie. Inteligentniejsze funkcje współpracy umożliwiają programowi Word 2013 otwieranie i edytowanie plików PDF, ułatwiając zarządzanie długimi dokumentami. Praca z tabelami stała się bardziej intuicyjna.

Excel

Rozpocznij swoją grę polegającą na analizie danych w programie. Ten innowacyjny program jest wyposażony w przydatne narzędzia, dzięki którym wykonywanie zadań związanych z analizą danych jest dziecinnie proste. Nowy widok Backstage jest mile widzianym dodatkiem.
Narzędzie Flash Fill oszczędza cenny czas użytkowników, ucząc się wzorców wprowadzania danych, a następnie wykonując zadanie za Ciebie.Zalecane wykresy i szybka analiza to ogromne oszczędności czasu. Wybór wykresu jest uproszczony, pokazując tylko typy wykresów odnoszące się do wybranych danych. Tworzenie znaczących tabel przestawnych zajmuje tylko kilka kliknięć myszą dzięki nowym zalecanym tabelom przestawnym . Udostępniaj pracę i współpracuj z innymi za pośrednictwem usługi SkyDrive.

PowerPoint

PowerPoint 2013 to znacznie więcej niż aplikacja do pokazu slajdów. Płynnie przełączaj się między kontami. Ciesz się integracją SkyDrive, aby ułatwić współpracę. Nowe prowadnice wyrównania wyrównują obiekty i tekst względem siebie, aby zapewnić bardziej zrównoważony wizualnie wygląd.
Dzięki PowerPoint 2013 można teraz dodawać filmy , obrazy i pliki audio bezpośrednio z Internetu . Nie musisz najpierw pobierać ich na komputer ani bawić się skomplikowanym kodem osadzania. Kolejną fajną funkcją jest możliwość zapisania prezentacji w formacie wideo MPEG-4, aby ułatwić bezpośrednie odtwarzanie.

OneNote

Cyfrowa aplikacja do robienia notatek, bez wszystkich reguł programu Word. Uporządkuj swoje pomysły, plany i myśli. Nowa zakładka do strzyżenia stron internetowych umożliwia natychmiastowe zapisywanie przeglądanych treści w notatniku.
Program OneNote jest teraz zintegrowany z funkcjami RSS, Feedly, Weave i innymi , aby ułatwić Ci pracę. Obsługiwane są smartpeny Livescribe, dzięki czemu możesz mądrzej pisać, rysować i rysować. Natychmiast wyślij do siebie notatki e-mailem, używając nowego adresu OneNote.com. Obecnie obsługiwane są równania matematyczne .

Microsoft Office 2013 Home & Student

wybrane nowości w programach pakietu.

Word

Odnowiony Microsoft Word 2013 ma nowy interfejs i kilka przydatnych aktualizacji, które pomogą organizacjom non-profit, organizacjom charytatywnym i bibliotekom tworzyć profesjonalnie wyglądające dokumenty, łatwiej udostępniać i współpracować oraz pracować wydajniej.

Excel

Nowy Excel Data Model pozwala dopasować się do zaawansowanych funkcji analitycznych, które wcześniej były dostępne tylko po zainstalowaniu Power Pivot dodatek. Oprócz tworzenia tradycyjnych tabel przestawnych można teraz tworzyć tabele przestawne na podstawie wielu tabel w programie Excel .

PowerPoint

Strona docelowa programu PowerPoint 2013 przeszła bardzo potrzebny lifting. Strona docelowa poprzedniej wersji, Microsoft Office 2010, dla niektórych użytkowników wyglądała bardzo nijak, a nawet dezorientująco.

OneNote

Podobnie jak inne programy w nowym pakiecie Microsoft Office, zarówno OneNote 2013 , jak i PowerPoint 2013 są zaprojektowane do pracy i synchronizacji na wielu urządzeniach. Oba programy są również zoptymalizowane pod kątem ekranów dotykowych, dzięki czemu można ich używać na tablecie lub komputerze z monitorem dotykowym.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Typ licencji:
Tylko do użytku domowego
Użytkownicy:
1
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
AAA-02883
Programy:
Excel
OneNote
PowerPoint
Word
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Procesor
1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM
1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym
3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna
DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym